Space čet 4.10.2012 14:41

Mount & Blade 1 je bio super. Warband je to vrhunski proširio... ali with fire & steel nije baš nastavio u pozitivnom smjeru.

Nadam se da će duja stvarno ići u warband stilu kao što to piše u tekstu. Također bolji quest system. Slat pisma za lordove...

Ili ono katastrofalno tjeranje stoke u jedinici... Nadam se da su ostvarili dosta dobru prodaju prijašnjih nastavaka da bi u M&B 2 stukli malo veći proračun.

ivanzu uto 31.3.2020 14:32

Uzeo sam cim je "izasla", za sada sve radi odlicno i bez bugova, AI je sada puno zajebaniji pa nema lakih para na turnirima kao prije, cak su me looteri uspjeli zarobiti par puta sto je u warbandu bilo tesko. 

Rocinante2112 sri 1.4.2020 10:24
ivanzu kaže...

Uzeo sam cim je "izasla", za sada sve radi odlicno i bez bugova, AI je sada puno zajebaniji pa nema lakih para na turnirima kao prije, cak su me looteri uspjeli zarobiti par puta sto je u warbandu bilo tesko. 

 Primjetio sam par bugova koji instant crashaju igru. Nemojte radit deserter quest,nemojte radit questove u gradovima gdje treba donjet leather ,iron ore i slicno jer isto crasha igru. Saveajte često i imajte 2 save gamea...

Other than that radi super