Boris grozni uto 26.3.2024 19:58
volegradele kaže...

Znaci od najjaceg serijskog Golfa sa 4x4 pogonom ..dva jedinstvena auspuha odozada,prepoznatljivim zvukom  dolazimo do full struje..zemljo otvori se!

 postupno mijenjati portfelj uvođenjem potpuno električnih R modela...koje slovo ili nazivi ce biti poslje R-a za neku vjerovatno novu seriju trenutno nitko nezna osim njih!
No misljenja sam da ako naprave el golfa Gti/R s nekim ubrzanjem od 3sec i cijenom poput R-a s donekle ok autonomijom da bi se pograbili kao krafne!

Hazzard From da Hood sri 27.3.2024 06:52
volegradele kaže...

Znaci od najjaceg serijskog Golfa sa 4x4 pogonom ..dva jedinstvena auspuha odozada,prepoznatljivim zvukom  dolazimo do full struje..zemljo otvori se!

 Istina, taj zvuk sestaka sa 3,5" str8pipe nije mogo nitko niti ce itko moc prestic, barem sto se mene tice(cak ni 2.5tfsi nije blizu, ali je prolazna ocjena).....

Hazzard From da Hood sri 27.3.2024 15:00
volegradele kaže...
A ove eco sheme pomalo ubijaju klasicnu pogonsku jedinicu ..sad Merc C63 AMG dolazi sa 4 cilindra..zvucnici imitiraju 6ke i 8ke..🤦

Kod zene na g20 330i ima ta glupost sto imitira zvuk(samo u kabini, ne vani), ne daje ni blizu osjecaj "leptirica" ko moj 335i e91 koji je masu stariji(pre-FL)