nikonja uto 25.1.2022 09:34

Ostat će moja S10 još koju godinu, ništa joj ne fali, S22 možda pomirišem za godinu dana kada se prepolovi cijena, do tada mi ne pada na pamet dat +1000 eur za mobitel, pa pare nisu problem ali iskreno ne vidim šta mi taj mobitel može više ponudit za te pare od 10ke!

Eric Prydz uto 25.1.2022 11:00
SveZauzeto kaže...

Hmm, hoćemo li za 10-ak godina čitati naslove tipa:

 

"Za novi Samsung Galaxy S57 Ultra++ Mega+ može se kupiti nova električna Dacia!"

 

Ne, ali ćeš čitati da makneš iskačuće reklame s brzinomjera svoje Dacie na godinu dana, morat ćeš platiti cijenu Galaxy S57. 🤭

David87 uto 25.1.2022 11:36
nikonja kaže...

Ostat će moja S10 još koju godinu, ništa joj ne fali, S22 možda pomirišem za godinu dana kada se prepolovi cijena, do tada mi ne pada na pamet dat +1000 eur za mobitel, pa pare nisu problem ali iskreno ne vidim šta mi taj mobitel može više ponudit za te pare od 10ke!

 Ja sad prodajem S10, al prelazim na S20 +/Ultra samo zbog SD. Ne znam koj k... glume pa su to izbacili...

Zaporožac uto 25.1.2022 13:02
Eric Prydz kaže...

Koliko su ono izbacili, kada se jače ugriju Snapdragon i Exynos, gube između 20 i 30% jačine procesora pa u stvarnosti koristiš nekakav A52....sve je to smeće.

 koji onda smartphone valja ?

 

može preporuka...

szagorec uto 25.1.2022 14:19
David87 kaže...
nikonja kaže...

Ostat će moja S10 još koju godinu, ništa joj ne fali, S22 možda pomirišem za godinu dana kada se prepolovi cijena, do tada mi ne pada na pamet dat +1000 eur za mobitel, pa pare nisu problem ali iskreno ne vidim šta mi taj mobitel može više ponudit za te pare od 10ke!

 Ja sad prodajem S10, al prelazim na S20 +/Ultra samo zbog SD. Ne znam koj k... glume pa su to izbacili...

 

Pazi se baterije na 20ki..... Razočarat ćeš se........

Po svim testovima je tu bio "kvantni skok" kada je izašla 21 Ultra ....... 

 

Po svim testovima trajanje baterije na 20ki je koma.....

nikonja uto 25.1.2022 21:32

A gle, sa obzirom da inflacija dobro dere po đepovima, cijene svega rastu u nebo, plače ni blizu ne prate to, tako da je pitanje vremena kada će potrošnja počet padat jer polako svi gledaju kuda ide svaka kuna.

Po nekim analizama u drugoj polovici ove godine zna se situacija bitno okrenuti, ali živi bili pa vidili.

jopis ned 30.1.2022 16:33
markoal kaže...

Ovaj S22 mi izgleda kao stari Sony Xperia. Ja sam isto na S10+ i ne znam na što bi se switchao. Svi izbacili sd kartice a nitko povećao pošteno storage, ali su zato povećali cijene.

 256 nisam napunio na noteu bez kartice, a kamoli 512 sad na ultri. A imam barem 100 giga materijala od posla u mobitelu.

Stvarno ne kontam ovakve komentare i laprdanje o storageu. Pola bisera koji drobe o potrebi za terabajtima na mobu imaju manje u kompu

ansha ned 30.1.2022 17:19
jopis kaže...
markoal kaže...

Ovaj S22 mi izgleda kao stari Sony Xperia. Ja sam isto na S10+ i ne znam na što bi se switchao. Svi izbacili sd kartice a nitko povećao pošteno storage, ali su zato povećali cijene.

 256 nisam napunio na noteu bez kartice, a kamoli 512 sad na ultri. A imam barem 100 giga materijala od posla u mobitelu.

Stvarno ne kontam ovakve komentare i laprdanje o storageu. Pola bisera koji drobe o potrebi za terabajtima na mobu imaju manje u kompu

Kartica sluzi za backup, kad skrsis mobitel beyond repair ili ga potopis u moru na 8m dubine.. Kartice to prezive bez problema...

jopis ned 30.1.2022 17:22
ansha kaže...
jopis kaže...
markoal kaže...

Ovaj S22 mi izgleda kao stari Sony Xperia. Ja sam isto na S10+ i ne znam na što bi se switchao. Svi izbacili sd kartice a nitko povećao pošteno storage, ali su zato povećali cijene.

 256 nisam napunio na noteu bez kartice, a kamoli 512 sad na ultri. A imam barem 100 giga materijala od posla u mobitelu.

Stvarno ne kontam ovakve komentare i laprdanje o storageu. Pola bisera koji drobe o potrebi za terabajtima na mobu imaju manje u kompu

Kartica sluzi za backup, kad skrsis mobitel beyond repair ili ga potopis u moru na 8m dubine.. Kartice to prezive bez problema...

 Backupam na 2 clouda sve s moba.

Al dobro, svako ima svoje potrebe i prioritete

Entry Point ned 30.1.2022 17:55

S22+ mi se sviđa jer je napokon smanjen. Mogao bi zamjeniti S20 5G sa S22+ iako mi s20 radi kao prvi dan, a i izgledao kao prvi dan. Ali mi je malo premalen.
Nadam se da će imati nešto na zalihi prije nego firme pokupuju sve živo.

markoal pon 31.1.2022 22:38
jopis kaže...
markoal kaže...

Ovaj S22 mi izgleda kao stari Sony Xperia. Ja sam isto na S10+ i ne znam na što bi se switchao. Svi izbacili sd kartice a nitko povećao pošteno storage, ali su zato povećali cijene.

 256 nisam napunio na noteu bez kartice, a kamoli 512 sad na ultri. A imam barem 100 giga materijala od posla u mobitelu.

Stvarno ne kontam ovakve komentare i laprdanje o storageu. Pola bisera koji drobe o potrebi za terabajtima na mobu imaju manje u kompu

 Isprike na kukanju, ali eto niti ja ne kontam ljude koji plate toliko novca za mobitel da bi dobili tih 512GB memorije.

Meni je nekih 150-200 GB dovoljno, za sad ali možda mi bude trebalo još, ne znam, sd kraticu kupiš za par stotina kn, a oni (pogotovo Apple) naplate 100GB po tisuću kn, pa normalno da kukam i kukat ću dok su tolike razlike u cijeni kod zadnje 2-3 generacije mobitela.