kiki_b pon 21.10.2019 18:13
JonesCroatia kaže...

Moze li netko preporuciti DVB T2 prijemnik s android-om koji solidno radi, a nije preskup? 

 

tenac kaže...
JonesCroatia kaže...

Moze li netko preporuciti DVB T2 prijemnik s android-om koji solidno radi, a nije preskup? 

meni je poznat jedino ovaj:

 

 https://www.geniatech.com/product/atv598max/

Bio je spomenut MECOOL na forumu, ima par verzija, ovisno što trebaš...

 

https://m.gearbest.com/tv-box/pp_009169636012.html

 

https://s.click.aliexpress.com/e/LqVjKvIs

tenac pon 21.10.2019 20:07
kipo kaže...

Jel ima neki insajder s više informacija o tome kad bi "testni" signal mogao postati dostupan i u ostatku Hrvatske?

 Za mjesec dana je krajnji rok iako se nadam da bi moglo prije jer koliko sam pratio OIV,  izvršeni su radovi na svim glavnim odašiljačima po regijama.

mGT pon 21.10.2019 20:24

Baš sam odskenirao na mom postarijem LG-tv-u (32LF632V), našao je HD programe, Jabuka TV HD izgleda fantastično, no HRT2 HD (emisija Stadion) isti q kao i HRT2 SD, taj HRT je stvarno jadan, NOVA, RTL vidi se razlika.

 

 

JozoBozo121 pon 21.10.2019 20:55
mGT kaže...

Baš sam odskenirao na mom postarijem LG-tv-u (32LF632V), našao je HD programe, Jabuka TV HD izgleda fantastično, no HRT2 HD (emisija Stadion) isti q kao i HRT2 SD, taj HRT je stvarno jadan, NOVA, RTL vidi se razlika.

 Vidiš, meni je fascinantno jer meni HRT ima najbolju HD sliku, Nova ima isto odličnu, ali najfascinantniji dio mi je kako se tebi na RTL vidi razlika kad oni još ni nemaju HD opremu nego ju tek nabavljaju.

spiderhr uto 22.10.2019 07:51
Great Scott! kaže...
@JozoBozo121 Ne nabavljaju, nego krecu sa HD emitiranjem za 20-ak dana.

 Ali Mgt je rekao da se i na rtlu vidi razlika a on još nije u HD-u... Na to se referirao JozoBozo121 samo treba pažljivo čitati...

Strong 8211 je tak tak... Ako tražiš nekaj više onda ne ga kupiti. Nema EPG po svim programima nego po svakom programu tj. nema skupni EPG da vidiš kaj ima na ostalim programima.

Vidio sam da ima i Infinity... Mislim Metro isto oko 200 kn...

telefon 2 uto 22.10.2019 12:28
spiderhr kaže...
Great Scott! kaže...
@JozoBozo121 Ne nabavljaju, nego krecu sa HD emitiranjem za 20-ak dana.

 Ali Mgt je rekao da se i na rtlu vidi razlika a on još nije u HD-u... Na to se referirao JozoBozo121 samo treba pažljivo čitati...

Strong 8211 je tak tak... Ako tražiš nekaj više onda ne ga kupiti. Nema EPG po svim programima nego po svakom programu tj. nema skupni EPG da vidiš kaj ima na ostalim programima.

Vidio sam da ima i Infinity... Mislim Metro isto oko 200 kn...

 Jel' ima koji sa tim skupnim EPG-om?

Imam Strong dvb-t1, I taj epg je prestrašno rješen, totalno neintuitivno, komplicirano, užas jedan. 

spiderhr uto 22.10.2019 12:56
telefon 2 kaže...

 Jel' ima koji sa tim skupnim EPG-om?

Imam Strong dvb-t1, I taj epg je prestrašno rješen, totalno neintuitivno, komplicirano, užas jedan. 

 

Nemam pojma, ali mislim da su oni stari samo za dvb-t imali skupni epg... ovak je tlaka...

Firmware mu je iz 2018 godine... tak da nije novi receiver...

kerum uto 22.10.2019 13:27
torrente kaže...

kome treba aparat, isplati se kupit evotv na bonove. ovaj Strong je jako dobar.  imaš za 400kn aparat + 90 dana sve programe.  na kraju ti ostane za gledanje naših programa.

 

 

Nije losa ponuda. Znas li moze li se TV koristiti samo sa Strongovim daljincem? Dakle da se TV pali i gasi zajedno sa Strongom preko njegovog daljinskog (ili obratno, samo da ne moras koristiti dva daljinca).