smrad111 čet 29.9.2022 07:53

Ovo samo govori o tome koliko je manegment neadekvatan u evaluiranju svojih ljudi. Uostalom ovo se da rijesit jednostavno - jedan zadatak, jedan deadline. Al to onda opet zahtijeva adekvatne managere u poslobnom smislu jer treba netko i te rokove znati dati. 

mGT čet 29.9.2022 08:14
smrad111 kaže...

Ovo samo govori o tome koliko je manegment neadekvatan u evaluiranju svojih ljudi. Uostalom ovo se da rijesit jednostavno - jedan zadatak, jedan deadline. Al to onda opet zahtijeva adekvatne managere u poslobnom smislu jer treba netko i te rokove znati dati. 

A kaj ako (kao većina) imaš 5 zadataka i 5 deadline-a ?

Ako dobro radiš posao i ništa ne trpi ne vidim zaš se prca ljude, koji puta se task obavi u 15min, koji puta u 10h, al se obavi, to kaj delam između ne bi trebala biti briga managmenta,

ali OFC on bi trpali što više posla za istu plaću, e nebi išlo.

 

NEW_MAN čet 29.9.2022 11:38

Poanta je da ima menadzera koji su control freakovi! Ako ugovorom nije regulirano nadziranje radnika onda je to dobra baza za tuzbu.

Na kraju dana imas obaveze i rokove. Vidi se iz aviona ako doma kopas nos ili delas.
Kad bi mi poslodavac/sef dosel s pricom da me planiraju kontrolirat odma bi dao otkaz.

Imam dijete koje je u spektru autizma i trazil sam kod pretproslog sefa dva dana Homeofficea na mjesec. To je bilo prije Corone, ali nevazno. Rekli su mi da mi daju jedan dan HO a drugi nek si uzmem godisnji. Znaci jedan dan HO su mi ponudili za dijete koje treba pomoc i radi kojeg trebam ta dva dana na MJESEC! Jos bi to sranje nekak progutal ali kad mi je sef rekel da dobijem taj jedan bjedan dan i da me bude kontroliral, reko ok hvala. Isti tjedan sam dal otkaz. Nemas ti mene kaj kontrolirat u cetrdesetima i ako bas oces onda izvuci report iz ticketinga i budes videl da radim vise nego drugi dva kolege zajedno!

Na kraju smo se fino rastali bez drame i kompliciranja ko normalni ljudi. Nisam nist sral nego lijepo dal otkaz i otisao u firmu gdi ljudi nisu smradovi.