MdN čet 28.10.2021 03:16

Par puta godišnje (oko nove godine) zna biti za 8 kn. Ja super zadovoljan, našao icon packove na rasprodaji ili besplatno, kad imam par sati vremena fino si složim sve ikone, shortcute i home screen, napravim backup, pa samo zamijenim kad me volja. Super su mi shortcuti - nemam previše ikona na zaslonu, ali samo tapnem neku ikonu i fliknem prema gore i otvori mi se aplikacija koju sam namjestio. A druge opcije - nema što nema. Ovo i PowerAmp (isto rasprodaja) su mi bile najbolje i najisplativije kupovine.

Posmatrač sri 1.12.2021 09:55
ivanm75 kaže...
BoTiA kaže...
Pokušao koristiti nova launcher više puta...svaki put odustao jer je stock uvijek brži

 brži je npr. Samsungov one ui 3.1 ili 4.0 od nove? čuo sam to negdje ali ništa konkretno..

 Imam note 10 i nova leti na njemu. NE vidim u cemu moze  biti brzi i kad bi tu razliku u brzini uopste vidio.... Na nekim testovima možda ali u svakodnevnom radu nema šanse

ivanm75 sri 1.12.2021 10:14

i ja koristim novu već godinama, prvo sam imao crackirane verzije, a onda sam kupio original. sad mi svaki mob izgleda isto, spremim konfiguraciju i restoram na novi mob. shema ko iphone heheh.. (nemam iphone temu)

Posmatrač sri 1.12.2021 10:44
ivanm75 kaže...

i ja koristim novu već godinama, prvo sam imao crackirane verzije, a onda sam kupio original. sad mi svaki mob izgleda isto, spremim konfiguraciju i restoram na novi mob. shema ko iphone heheh.. (nemam iphone temu)

 Isti slucaj. Prva aplikaciju na novom mobu je nova louncher ;) Isto kupio....

Pinjossi čet 23.12.2021 10:58
ATJLučko kaže...
Pinjossi kaže...

Trenutno na akciji za samo 2kn. Traje još 7 dana.

Ako može link, malo tražim preko mobitela na brzaka, jednostavno ne nalazim! 
Hvala unaprijed! 

 Dodan link na orginalni post.