Apachy sri 20.4.2022 14:56

čim mi onemoguće da dijelim račun s bratom za trenutnih 10 eura - ide im buca.

ako navedu da se istovremeno može gledati na različita ekrana, onda to znači 2 ekrana bilo na istoj adresi ili 2km dalje, nek se toga i drže.

uostalom, nije bilo dosta trostruko povećanje cijene standardne pretplate?

 

nek im vlastiti vlasti plate razliku u padu broja korisnika iz Rusije. a ne batinom na trenutne korisnike, jer eto zakazao je rast temeljen na njihovoj napuhanoj špekulaciji.

NEW_MAN sri 20.4.2022 16:21

Ista prica. Najvise gledam Youtube jer ima brdo kvalitetnog sadrzaja i ako bas ocu neki film onda odem u kino. Netflx imam prvotno radi djece i radi sheranja s bratom. Kad ukinu share mi ukidamo pretplatu.

Iskreno mislim da im bude to zesci fail jer kad ukinu share ima da izgube 20 milijuna pretplatnika. Kaj oni misle da smo vesla sisali? Paketi su im pederski koncipirani i ne vidim smisao uzimanja netflixa bez share-a. Znaci svaki samac ili par bez djece nema tocno nula razloga za imat Netflix, jedna debela NULA. Sad ako jos taj samac ili par zeli UHD je osuden na fakin 18 eura mjesecno kaj bude gledal na jednom uredaju a ima cetriri u ugovoru.

Nek stave recimo 6,99 solo/HD paket i 8,99 solo/UHD pa mozda i to mozda uzmem solo HD paket.

17,99 UHD za cetiri uredaja uzimaju ljudi samo i samo iz razloga jer sheraju. Nitko normalan ne treba cetiri uredaja od jednom, nikad pa ni onda.

Lovac sri 20.4.2022 16:41

80% klasika nema, u zadnjih pola godine pogledao samo Cobra Kai novu sezonu. Tu i tamo probam nešto, al ne zadrži me. Plaćam iz navike i jer sheram sa sestrom/nećaci vole neke stvari. Njihov sadržaj je u većini slučajeva loše napisan, a kao šećer na kraju glumačka postava bira se da bude raznolika umjesto da se uklapa predlošku i još bitnije da bude talentirana.

Dirnu li u share, motam kablove.

SveZauzeto sri 20.4.2022 16:55
NEW_MAN kaže...

17,99 UHD za cetiri uredaja uzimaju ljudi samo i samo iz razloga jer sheraju. Nitko normalan ne treba cetiri uredaja od jednom, nikad pa ni onda.

Kakvo je to maestralno lupetanje!?!?!

 

Pod jedan, ja imam Premium UHD pretplatu i ne shaream.

Pod dva, ta pretplata iznosi 11.99 €.

Pod tri, da, četiri uređaja mi više ne trebaju jer je žena zabranila djeci da gledaju Netflix na mobitelima. Ali 3 TV-a imamo, da.

 

Pretpostavljam da je ovakvo sramotno lupetanje gluposti potrebno radi racionalizacije vlastitog nepoštenog ponašanja.

 

SveZauzeto sri 20.4.2022 17:01

Vidim da je ljude najviše pogodilo dijeljenje računa - a to je zapravo, dragi sugrađani, u suprotnosti s uvjetima ugovora (dogovora) korištenja usluge. Dramatično-pravničkim rječnikom reklo bi se da je to "krađa".

 

Možemo raspravljati o sadržaju na Netflixu i njegovoj kvaliteti te vrijedi li on te naknade. No ne možete reći, ja shaream i to je moje pravo!

 

S druge strane, gotovo nitko se ne uzrujava oko priče s reklamama?!

Ja trenutno Netflix plaćam zbog djece i žene - osobno rijetko kad nešto pogledam. Prije svega je to poneki film, a serije uopće ne gledam. Sadržajno, a i kvalitetom, većina serija pa i dobar dio filmova nimalo ne odgovara mojim ukusima.

No ako doista krenu s reklamama - koje bi mogli iskoristiti za poskupljenje ("po sadašnjoj cijeni možete nastaviti uz reklame, a za istu uslugu bez reklama morate platiti 40% više") - čim mi netko iz obitelji prigovori na reklame, otkazujem Netflix pa neka ekipa plače.

NEW_MAN sri 20.4.2022 17:26

@SveZauzeto

 

Kod mene je Premium 17,99€ a HD za dva uredaja je 12,99€.

 

Nikakvo lupetanje nego cinjenice isto kak je cinjenica da nemam namjeru placat 17,99 € jer za 11,66 € dobijem godisnju pretplatu na Disney+ i Amazon Prime Video zajedno! Disney je 70 i Amazon 70 = 140/12=11,66

Isto tak imamo tri televizora i jedan projektor ali nikad pa ni onda ne gledamo na vise od jednog uredaja. Ako gledamo onda gledamo zena i ja a ako su djeca u igri onda gledamo svi zajedno neki family friendly film ili nekaj.

 

Pretpostavka je majka svih zajeba.

zagarac_ sri 20.4.2022 17:33
SveZauzeto kaže...

Kakvo je to maestralno lupetanje!?!?!

 

Pod jedan, ja imam Premium UHD pretplatu i ne shaream.

Pod dva, ta pretplata iznosi 11.99 €.

Pod tri, da, četiri uređaja mi više ne trebaju jer je žena zabranila djeci da gledaju Netflix na mobitelima. Ali 3 TV-a imamo, da.

 

Pretpostavljam da je ovakvo sramotno lupetanje gluposti potrebno radi racionalizacije vlastitog nepoštenog ponašanja.

 

hahah netko se dignuo na lijevu nogu

kipo sri 20.4.2022 18:15

Meni su ga windowsi automatski prepoznali, mislim da sam samo morao dodatno instalirati SMB 1 protokol (kroz standardne "Turn Windows features on or off" dodatke).
Imam ga i kao network folder na mobitelu (aplikacija CX File Explorer - dodan kao SMB folder).

Patrick_cro sri 20.4.2022 18:58

Koristim netflix za koji placam 16 Eur mjesecno, ali nema nekakvog sadrzaja tako da ako to uvedu sigurno gasim. Sta ce tice tv preplate to je obicna glupost, neka lijepo zakljucaju kanale i tko hoce neka placa, ja sam zadnji put gledao tv mozda prije 10 god jer nema ama bas nista zanimljivo. 

stirko55 sri 20.4.2022 19:19
HCMAA kaže...
u zadnjih njekoliko godina svake godine jedan eksterni hdd se kupi...torrenti...tako da... zaboli me...za njih.. za kino kartu od 40kn

hdd+torrenti+sony od 65"+krevet:)

za sve ostalo tu je

 Jednostavno sam morao prokomentirati ovo kad sam vidio da je doticni spomenuo. Netflix je mala maca prema cijenama ulaznica za kino, ka ono evo ti 256XmaXHD dvorana i plati ulaznicu 150kn za pogledat film od 115 min di je scenario napisa neki student kao projekt za predmet na faksu. Ma daj molin te, netflix barem izbaci 5 takvih smeca misecno pa ih za 75kn pogledamo i ja i pola ulice i svi do treceg kolina u obitelji.

display name ivo sri 20.4.2022 19:54

Ja sam jedan od onih koji već dugo plaća Netflix i dijeli s rodbinom, jedva da ikad išta pogledam ali plaćam zbog drugih. Plaćam još neke servise ali mi postaje iritantno da ni legalnim putem ne mogu doći do sadržaja koji želim gledati jer ništa ne objedinjuje sve što potencijalno želim gledati. Čim uvedu išta od ovog što najavljuju gasim pretplatu.