flash6 ned 24.7.2022 15:11

Koliko ja znam, na F1 tv, utrku u real time moze gledati samo jedna osoba, sve ostale sadrzaje moze vise streamova na vise uredjaja.

 

plus, sto nema aplikacije za android tv ili apple tv, vec moras raditi mirroring sa telefona.

 

To su i razlozi zasto sam otkazao pretplatu i zahvalio im se na nesposobnosti...

izith ned 24.7.2022 17:11

F1 TV Pro: provjereno je, nas 5-6 bez problema simultano gledamo F1 utrke uživo preko iste pretplate. Neki na mobu, neki na kompu, čak i u drugoj državi, a ja gledam Chromecastu with Google TV (ima app za to i odlično radi).

Envy pon 25.7.2022 01:50
flash6 kaže...

Koliko ja znam, na F1 tv, utrku u real time moze gledati samo jedna osoba, sve ostale sadrzaje moze vise streamova na vise uredjaja.

 

plus, sto nema aplikacije za android tv ili apple tv, vec moras raditi mirroring sa telefona.

 

To su i razlozi zasto sam otkazao pretplatu i zahvalio im se na nesposobnosti...

Ja dobio od prijatelja (čiji prijatelj je njemu iz Njemačke dao F1 TV) i nisam znao kako to da možemo svi koristiti. Sad znam da je taj broj 6 (po meni veliki broj za neko takvo dijeljenje).

Ali ću provjeriti te navode da samo jedna osoba može geldati Live Streaming jer na telefonu pratim neke statistike dok na Sport Klubu (EON) gledam regularnu utrku sa domaćim komentatorima.

Inače evo i najveće gluposti koje sam otkrio kod nekih usluga a to je Ograničavanje kvalitete audio-video zapisa.

Zamislite da plaćate kablovsku i za 100 kuna vam daju SVE kanale ali svi su u crno bijeloj boji. Da bi platili gledanje u koloru još 100 kuna, da bi platili geldanje u HD-u još 200 kuna... to samo retardi iz Netflixa mogu smisliti. [koliko se sjećam bilo je osnovna pretlata 1 korisnik = 1 SD signal; 2 korisnika = HD signal, 4 korisnika = 4K signal].

Chronosus pon 25.7.2022 12:26
flash6 kaže...

Koliko ja znam, na F1 tv, utrku u real time moze gledati samo jedna osoba, sve ostale sadrzaje moze vise streamova na vise uredjaja.

 

plus, sto nema aplikacije za android tv ili apple tv, vec moras raditi mirroring sa telefona.

 

To su i razlozi zasto sam otkazao pretplatu i zahvalio im se na nesposobnosti...

 

Stari i ja gledamo paralelno live, svaki na svom FireTV-u. Nikad problema s tim.

Envy uto 26.7.2022 02:10
Mitch kaže...
F1 TV nema multiple simultaneous streams. Ali ima app.

Što ti je F1 TV multiple simultaneus strem? A što to je to App.
Teško je skužiti što želiš reći sa tim. Možda je problem što si u USA.

 

Chronosus kaže...
* * *

 

Stari i ja gledamo paralelno live, svaki na svom FireTV-u. Nikad problema s tim.

Evo i ja potvrđujemo da smo svi u nedelju gledali preko F1.TV glavni Stream u živo... nas četvero.