Lovac čet 24.2.2022 17:32

Zadovoljan sa svojim DELL-om, možda i previše svjetline/boja čak i kad je brightness na 35% dok ne radite image/video edit. Volio bih jedino da je 120Hz pa da mogu zahtjevne stvari u 60, a one manje u 120FPS-a lockati. Da dobijem ovaj iskreno prodao bih ga i uzeo neki 2K 32" malo bolji (od nagradne sam odustao na zadnjem koraku kad je trebalo pristati na mailing listu) jer 4K na kompu mi je overkill (za rad ionako splitam na monitor no2 ili laptop+monitor), rtx 3070 je "knap" na dulje staze, cijene novih grafa su SF, a i treba smjestiti nekud taj TV + vrtiti vratom dok se igra 

Nadam se da će osvojiti netko kome bi ovo stvarno sjelo, da ga do kraja iskoristi.

makopos pet 25.2.2022 08:15

Nemojte da vas navuku na anketu jer na kraju skužite da traže "najbolji" odgovor, dakle ovo NIJE random odabir da ne bi mislili.

A najbolji odgovor je subjektivni odabir kako se kome sprden taj dan što je njemu dobro ili ne.

Ne gubite vrijeme na ovo.

Thinker pet 25.2.2022 08:22
makopos kaže...

Nemojte da vas navuku na anketu jer na kraju skužite da traže "najbolji" odgovor, dakle ovo NIJE random odabir da ne bi mislili.

A najbolji odgovor je subjektivni odabir kako se kome sprden taj dan što je njemu dobro ili ne.

Ne gubite vrijeme na ovo.

 

Da, istina, već sam hrpu puta vidio dobitne odgovore takvih anketa gdje su ponekad odgovori bili i više nego stupidni, ono tipa netko u odgovoru spomene mrkvu i to je najbolji odgovor jer je član žirija vjerojatno vegetarijanac...

fer-de-lance pet 25.2.2022 08:22
makopos kaže...

Nemojte da vas navuku na anketu jer na kraju skužite da traže "najbolji" odgovor, dakle ovo NIJE random odabir da ne bi mislili.

A najbolji odgovor je subjektivni odabir kako se kome sprden taj dan što je njemu dobro ili ne.

Ne gubite vrijeme na ovo.

To je zapravo super - napišeš: želim monitor jer Bug rula nadmoćno/superiorno/proruski i monitor je tvoj....

Čak ne trebaš ni ono step1, step 2, step 3, step 4 i step 5: profit...

 

ante_etna pet 25.2.2022 09:03
ihush kaže...

-sad kad znamo 'tajnu' (šume ili žirija) svi ćemo dobiti monitorćiće!!!!

 

btw, anketa se nudi neograničeno, dosadno.. tj nije riješenje ispuniti je, iskače i dalje.

 Kako si ti uspio svoju priču staviti u 300 znakova? Čak ni meni nije bilo dovoljno.

 

 

fer-de-lance pet 25.2.2022 09:11
ZaliazniMacan kaže...

Ja koristim monitor za biti internet warrirror....

Ja prIko monitora gledan samo tekme ajduka, a internet ratnik san priko teveja spojenog na kompjut`er i hendija.

Moderna vrimena, samo ajduk živi vječno !!!!

 

NHF, morao san.

 

 

Jack Sparrow pet 25.2.2022 10:46

Ja sam napisao da bi ga zamjenio za ovoga kojeg sad imam, a njega bi dao burazu jer ima moj stari PC setup, a na monitru je slučajno napravio dvije manje rupe na sredini ekrana. Rupe izgledaju kao da su kapljice vode na njemu haha

ihush pet 25.2.2022 11:09

... pa onako odokativno mislim da je bilo cca 50 znakova.

-umjesto klasičnih char-8-16bit koristio sam 64bitni set znakova (kao hijeroglifi + zipirano jedan znak je ekvivalent 4k-plain texta) .. pa je stalo, istina dok komisija to pročita proći će mjesec (iduće godine)..

 

-a lajkam tvoj odgovor, vrlo slično, tj monitor je za mene ... monotor, kao što je miš-miš. Ne koristim ga kao npr vilicu ili ciglu za podboltati auto na nizbrdici, tak da ne vidim baš nešto u tom pitanju ili mogućim varijacijama u odgovorima. Kao što kažeš, da ga nema (ispred očiju) bio bi zid, prozor, nešto-ništa.. pa je to recimo pozicija kako-gdje ga koristim, ispred sebe, ne iza, sa strane ili okrenutog naopako (što pomaže za pojedine stare viruse..) :))

itd. .. no jasno, ne mogu sad natipkati sav sadržaj, pao bi bug-server-tema.. i petak je pa skraćeno. :)

ihush pet 25.2.2022 11:32

- nisi do sad vodio veći biz-trgovinu?

-pa to se tako radi, prvo stvoriš hype, reklama, pa nabiješ cijenu dok istovremeno ispipavaš količine-potražnju, jer jedno je želja trgovca a drugo kupca i platežna moć.. i zato je to tek za idući mjesec, naravno to je tek uvod u pravi razlog, timing.. jer tad kreće proljeće-ljeto, završava se škola, mature, krizme, pa taman do tad akcijsko-sniženje!! obavezni baneri u žutom i sl. koji tad isto to prodaju za nevjerojatnih x.999 nečeg, mada je to uvijek ista cijena, 'zaokružena' na devetku koja samo dokazuje razliku kako radi mozak kupca-potrošača vs trgovca koji to 'zloupotrebljava' tj to se zove marketing, PR, reklama.. biz.

tjodalv pet 25.2.2022 12:21
makopos kaže...

Nemojte da vas navuku na anketu jer na kraju skužite da traže "najbolji" odgovor, dakle ovo NIJE random odabir da ne bi mislili.

A najbolji odgovor je subjektivni odabir kako se kome sprden taj dan što je njemu dobro ili ne.

Ne gubite vrijeme na ovo.

Ja sam na zadnjem koraku zbog toga odustao i nisam submitao anketu ...

Ajar pet 25.2.2022 12:34

fala na trudu no zalud. imam tri della 16:10, 24 cola (jedan je rezerva). kad bude igra u kojoj nudite pokrivanje režija mjesec-dva napisat ću vam u jednom ramajanu, hasanaginicu, kraljević marko ukida svadbarinu, sonetni vijenac i baladu petrice kerempuha. goranova jama kao bonus. dodam i haiku, za dobru vagu. 

BlueMax pet 25.2.2022 13:13
overhaul kaže...

Hm.. nekakav Dell, ali nema na sebi ime modela, pa neznam. 24 inča onaj omjera stranica 16:10 misilm. nije kao kino format. 

 Trenutno na dva ovakva (U2415)

Dobijem li ovoga jedan ide kao donacija sinovoj školi a drugi vaterpolo klubu.

BlueMax pet 25.2.2022 13:26
tjodalv kaže...
makopos kaže...

Nemojte da vas navuku na anketu jer na kraju skužite da traže "najbolji" odgovor, dakle ovo NIJE random odabir da ne bi mislili.

A najbolji odgovor je subjektivni odabir kako se kome sprden taj dan što je njemu dobro ili ne.

Ne gubite vrijeme na ovo.

Ja sam na zadnjem koraku zbog toga odustao i nisam submitao anketu ...

 "Najbolji odgovor" je ko državni natječaj. 

absolon sub 26.2.2022 10:43

Koji "državni natječaj"?! Ovo je bolje tročlana komisija mora pročitati sve naše komentare! Stoga forumaši pišite svi do jednoga na ovaj natječaj!! Zamisli slijedećih tri tjedna gosp. Rosandića, Arunovića i Maštruka kako čiaju npr.1300 komentara! A posebna je i čast da netko MORA pročitati moj komentar! ;)

Mandor ned 27.2.2022 15:47

Meni je ovo debilno:

  • "O pobjedniku će odlučiti Bugov tročlani žiri na temelju odgovora ispitanika prikupljenih u označenom nagradnom pitanju unutar anketnog upitnika".
  • Znali dat će monitor kome hoće bez kriterija. "Najbolji odgovor" je čista glupost.