Gajotres pon 27.11.2023 08:57

Preko amazona kupio igračaka za djecu. Pratim cijene od prije i dobre su cijene bile. Plus dva DS kontrolera. Od večih stvari što imam na nabavi u listi želja nisam baš nešto bio oduševljen. 

 

Stiže mi od Vallamara kod popusta od 45% za BF. Žena preko firme ima tamo redovito popust od 40%. Preko nje rezervirali za 80€ polupansion a preko BF ponude bilo  118€. Hrvatska posla. 

HCMAA pon 27.11.2023 09:48

velikim slovima odnosno brojevima 80%...ali malim slovima piše DO...uđem u Galeba da kupim našpaline....i idem tamo di vise našpaline koje već imam na sebi...kad te nisu na popustu...i kaže prodavačica svi idu na te koje nisu na popustu...jerbo valjaju...na popustu su one koje nevaljaju

 

Vidjela žaba gdje se konji potkivaju pa i ona digla nogu...naši od američana pokupili black friday ALI ne i njihove popuste...ako nije minimalnih 50% to i nije black friday

LijevaRukaDesnidzep pon 27.11.2023 09:51

Nisam kupio ništa. Zapravo, cijela ta euforija oko black friday-a me zaobišla jer ne volim odlazak u shopping centar gdje na kraju tražiš parking 30+ minuta, te ne možeš normalno hodat, već se moraš probijat kroz shopping centar jer je ogromna gužva. Živim 5 min autom od arena centra i ne pada mi na pamet da idem tamo u ove dane.

Hexfire pon 27.11.2023 10:01

Uzeo sam si pet postera sa Displatea jer su bili na 41% off i pretplatu na Telegram produžio jer je bila 1 + 1 gratis. Drugo ništa vrijedno spomena što se popusta tiče, ali nisam ni ništa baš trebao. Da je uletio kakav e-reader možda bih upiknuo.

dalibor pon 27.11.2023 13:28

ako je to istinita priča, onda je prijavi dučan inspekciji. Ali to vjerovatno u Hr ne pali. Kod nas su par puta uhvatili takve lopove i nabacili jim velike kazne, pa sad svi strepe i ne pada jim na pamet, da lažiraju popuste. A i od več neko vrijeme je na snazi "lowest price in last 30 days"....tako da...

dankodr pon 27.11.2023 22:26

Htio sam uzeti PS5 kod A1 za 1 € + 12€ mjesečno.
Tako to oni reklamiraju.

ALI ja imam običan Homebox a ne OPTIKU NITI KABLOVSKI internet.... i onda NE MOGU DOBITI PS5 za 1 € + 12 € nego neka im platim 29 € + 20 € mjesečno.
Zato što živim na selu gospoda nisu izgradila infrastrukturu.


PA KAKVA PREVARA! ! !

Mi BEZ infrastrukture smo građani drugog reda pa moramo SKUPLJE PLAĆATI PS5?


trebam li napomenuti da je pretplata na optiku 25 € a na Homebox 30 € mjesečno?

Uglavnom A1 MI SE ZGADIO za cijeli život, mafija bezobrazna.