10alex sri 13.4.2022 08:36

Ovako na prvu veci je izbor, tj. imas vise kontrole koje pakete/programe hoces gledati. EON jos uvijek ima prednost, makar u najjeftinijem paketu gdje imas za 49kn i sport i ostale programe.

Slazem se bitna je konkurencija, mi korisnici samo mozemo profitirati. ;-)

kmihalj čet 14.4.2022 10:57

Super, ali da spajam android box na smartTV sa WebOS (LG) je bezveze .... konkurencija (EON i GoNET) ima aplikaciju i za WebOS ....

 

Iskon nema aplikaciju ni za iOS, samo android, a svima fali aplikacija za AppleTV .... također svima fali opcija za gledanje na dva TV-a (naravno uz neku doplatu), gledanje na mobitelu i TVu istovremeno se ne računa ....

AirPlay nije AppleTV podrška, što konkurenti navode kao "podržano", a isto je i sa Chromecast.... mogu streamati sa mobitela bilo što .... to nije native podrška, to je feature uređaja...

Joe Cooker čet 14.4.2022 12:25

Dobra im je ponuda za 30 kuna supermix paket + filmski bez ugovorne obaveze.

Supermix je za stalno do prekida ugovora, filmski 6 mjeseci se dobije.

U filmskom je HBO i Cinemax te također HBO Max.

Ovo je najjeftinija shema onome tko nema HBO Max da ga gleda,mislim bar tako.

 

hardrock pet 5.8.2022 16:11

Pozdrav, 

 

moze li se iskon tv gledati na pcu il mora biti tv?

Neznam koji tv paket uzeti di ima arenasport, ima li ko kakvu ideju?

 

EDIT: Pitanje jedno - za recimo A1 tv paket i bilo koje druge pakete npr. od maxTV, treba se imati njihov internet? 

Jer recimo ja imam Magic net gdje u ponudi nema arenesport, glavna mi je ta premier liga,

pa ako postoji koja druga web stranica za pracenje premier lige iskljucivo za pc i mob (naravno za €)?

 

Hvala i lp.