BarbaVeli čet 4.1.2024 19:20

Ljudi, imam ideju. Donirajte mi svi par ojrića, pretplatite se na sve moje kanale i s vremena na vrijeme opet šiljite penez, a ja onda preuzimam i dolazim na tron. Tu i tamo opet koja donacija i ovce na mjestu, a pastir sretan.

Nuclear_Phoenix pet 5.1.2024 10:54
TibzzX kaže...

Misliš da bi ljudi koji dolaze po titlove za piratizirane filmove plaćali za titlove? Teško do nemoguće.

Određeni broj ljudi (me included) plaća RealDebrid tako da... I plaćaju piratske IPTV liste i slično. 10-12€ godišnje za pouzdane titlove? Nije puno.

 

Ili donacije, barem to za početak, da se vidi kakav je interes.

nkdz pet 5.1.2024 11:29

Iskreno do sada nisam ni čuo za ovu stranicu. Ne znam koliko bi ljudi bili voljni plaćati subtitlove pored mnoštva besplatnih opcija poput BS playera koji automatski pretražeuje više servisa (OpenSubtitles, Subtitles.org i sl.) u potrazi za odgovarajućim titlovima ili npr. ekstenzije VLSub za VLC player koja radi istu stvar.

Zaporožac pet 5.1.2024 11:38
nkdz kaže...

Iskreno do sada nisam ni čuo za ovu stranicu. Ne znam koliko bi ljudi bili voljni plaćati subtitlove pored mnoštva besplatnih opcija poput BS playera koji automatski pretražeuje više servisa (OpenSubtitles, Subtitles.org i sl.) u potrazi za odgovarajućim titlovima ili npr. ekstenzije VLSub za VLC player koja radi istu stvar.

??!!

 

Nisi čuo, ni vidio...

 

A što misliš otkud Bs player i ostali "povlačivači" titlova njih vuku ?

OpenSubtitles, Subtitles.org i slični su debilana za hrvatske, bosanske i srpske tiitlove.

60nine pet 5.1.2024 11:43
Zaporožac kaže... 

A što mislišotkud Bs player i ostali "povlačivači" titlova njih vuku ?

OpenSubtitles, Subtitles.org i slični su debilana za hrvatske, bosanske i srpske tiitlove.

 

uvijek sam se čudio frendu koji je bio sretan sa BS playerom koji mu automatski povlači te titlove, reko - da, ali kakve titlove?

 

zato oduvijek imam neku naviku skinuti normalan titl od provjerenih prevoditelja sa titlovi.com ili prijevodi-online (za serije)

nkdz pet 5.1.2024 17:18

Ne, nisam čuo za tu stranicu, a torrentiram tamo negdje od 2002-2003, uz napomenu da nikada ne koristim hrvatske/srb/bih titlove, moguće je da je to razlog. Gledam isključivo uz engleske titlove, njemačke stvari uz njemačke titlove, a ostale jezike (španjolski, korejski, japanski..) uz engleske titlove.

millennial pet 5.1.2024 22:39
HCMAA kaže...

koliki je trošak takve jedne stranice na godišnjoj bazi?

 teško je to procijeniti, ali ovako od oka ako stvarno imaju 1.700.000 posjeta mjesečno, onda bi trebali imati i svoj server a to je onda cifra od 200 eura mjesečno na više + održavanje servera što je još 150-200 eura.

 

gotovo 60.000 posjeta dnevno ili 2.400 na sat je solidan promet, samo ja vjerujem da je velika većina toga promet preko APIa, tako da tu nema nekakvog prezahtjevnog rada. uglavnom jako puno konekcija koje ne traju predugo.

 

Zaporožac kaže...
nkdz kaže...

Iskreno do sada nisam ni čuo za ovu stranicu. Ne znam koliko bi ljudi bili voljni plaćati subtitlove pored mnoštva besplatnih opcija poput BS playera koji automatski pretražeuje više servisa (OpenSubtitles, Subtitles.org i sl.) u potrazi za odgovarajućim titlovima ili npr. ekstenzije VLSub za VLC player koja radi istu stvar.

??!!

 

Nisi čuo, ni vidio...

 

A što misliš otkud Bs player i ostali "povlačivači" titlova njih vuku ?

OpenSubtitles, Subtitles.org i slični su debilana za hrvatske, bosanske i srpske tiitlove.

 ljudi podcjenjuju dobar prijevod i nisu niti svjesni koliko on ima utjecaja na film ili seriju. dobar prijevod zlata vrijedi, sjetimo se samo AF i Brixya.

60nine pet 5.1.2024 23:24
millennial kaže...

 ljudi podcjenjuju dobar prijevod i nisu niti svjesni koliko on ima utjecaja na film ili seriju. dobar prijevod zlata vrijedi, sjetimo se samo AF i Brixya.

 

^^ this...

 

ako imam opciju birati srpski ili hrvatski prijevod, uvijek odaberem srpski (i.e. Bambula) jer s nekim dobro prevedenim frazama dodatno "dignu" i dosadan film, nek se naši prevoditelji ne naljute, ali nisam vidio dobar hr titl još od legendarnih Mućki na tv-u...