Ajar pon 6.5.2024 09:26

ne znam baš. tekst koji je opisuje toliko je dozlaboga hrvatski nepismen da bi ovo mogla biti aplikacija iz susjedne, jugoistočne države. a svi koji su pokušali uhvatiti kokoš, znaju kaoliko je to teško dok ne skuže trik s prilaskom peradi sprijeda. 

 

usput ...

ZovemseZoranidolazimizRijeke pon 6.5.2024 11:06

Mislim da je iskustvo milijuna ljudi na tinderu, grinderu, okcupidu, plentyoffishu, taggedu, bumble i jos valjda 1000 drugih aplikacija jasno dalo do znanja da online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

Tesko mi je sad reci sto funkcionira jer sam samac pa ocito nisam relevantan, ali opcenito ono sto funkcionira kod mnogih jest razna tematska događanja (planinarenja, putovanja, ples, igranje karata i društvenih igara, ...) gdje se vidi osobu uživo i gdje se može stupiti u kontakt s nekime.

Ovo online "upoznavanje", to nije upoznavanje. Ako hoces maksimalno izgubiti vlastito samopouzdanje i osjetiti da si izoliran, izopcen i da si falican i da te nitko ne zeli do kraja zivota, onda instaliras bilo koju dating aplikaciju, fino za 15 dana si tamo...

 

 

Keso pon 6.5.2024 14:04

Funkcioniraju tulumi koji počnu rano (u 19) s ne preglasnom muzikom, i palačinka party (to malo slabije, ali radi). Pola poznatih, pola nepoznatih. Tako je više brakova sklopljeno nego na seminarima don Ante Bakovića. Samo treba netko s prostorom i netko tko ima kontakte. Cugu si sami nose (i nose ne samo za sebe nego i za druge), to je ulaznica.

Damir22 pon 6.5.2024 16:09

E buze, buze....

 

od mocne bube, najmocnije istocno, zapadno, sjeverno, a bogami i juzno od Pecosa...... spade na.... ok, u dalje buba, ali, ona....jelte.....

 

sve cekam i strahujem o studioznom clanku na portalu o tabletama protiv celavosti, zmijskoj vodici za povecanje penisa, i zmajevom izdrku za rast zubi...... mislim...

 

jer, kategoriju "anja 32, sama kod kuce, 0.2km od tebe" ste uspjesno pokrili.

 

hrvatsko? nase? ma ok, ja se htio prijaviti, ipak sam o tome citao u bugu.....ali avaj, zlo i naopako, sudbino kleta, ne smijem koristiti paukove i strugace za prijavu. a taman jutros nasao pauka na svom strugacu, pa ga mislio iskoristiti, da se ne baci.....

 

halo bing, kako brat? posto reklama? :)

 

Edit: isprike, blesav ja.,.... citam sto sam napisao, i procitah svoj profilni potpis, i shvatih, ma nista ni nisam morao pisati.....

Eric Prydz uto 7.5.2024 12:42
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Mislim da je iskustvo milijuna ljudi na tinderu, grinderu, okcupidu, plentyoffishu, taggedu, bumble i jos valjda 1000 drugih aplikacija jasno dalo do znanja da online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

Ovo online "upoznavanje", to nije upoznavanje. Ako hoces maksimalno izgubiti vlastito samopouzdanje i osjetiti da si izoliran, izopcen i da si falican i da te nitko ne zeli do kraja zivota, onda instaliras bilo koju dating aplikaciju, fino za 15 dana si tamo...

 

 

 

Ajme, moja leđa, moj giht, moj išijas, propuh...

Naravno da funkcionira, a ako ne funkcionira na mrežama, misliš da su ljudi koji ne idu po dating stranicama po prirodi drugačiji?

 

Sure, malo je veća koncentracija hook up likova i ličinki, ali ima za svakoga ponešto, nije dobro biti negativan!

 

I što ako te odbije 50-100 profila, hoćeš to uzeti osobno? Mislim da ne bi trebao...ali to sam valjda samo ja..

ZovemseZoranidolazimizRijeke uto 7.5.2024 15:24
Eric Prydz kaže...

Ajme, moja leđa, moj giht, moj išijas, propuh...

Naravno da funkcionira, a ako ne funkcionira na mrežama, misliš da su ljudi koji ne idu po dating stranicama po prirodi drugačiji?

 

Sure, malo je veća koncentracija hook up likova i ličinki, ali ima za svakoga ponešto, nije dobro biti negativan!

 

I što ako te odbije 50-100 profila, hoćeš to uzeti osobno? Mislim da ne bi trebao...ali to sam valjda samo ja..

 

činjenice, analitika, ljudska praksa govori drugo. Ako vam je imalo stalo do osobnog samopoštovanja maknite se s online "datinga"...

 

 

ZovemseZoranidolazimizRijeke uto 7.5.2024 15:26
KIKI3ooo kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

...online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

 20 godina braka, 2 djece. Radi :)

 

...kako sam je rješia... M.m.m. :D

 
I ja sam jednom dobio ondašnjih 500 kn na ruletu (igrao par puta na crveno) i mislim 3-4 puta na sportskoj kladionici (sve zajedno cca par tisuća kuna)

Svakome bih preporučio i kladionicu i rulet, jer ... funkcionira.

 

 

KIKI3ooo uto 7.5.2024 21:46
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
KIKI3ooo kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

...online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

 20 godina braka, 2 djece. Radi :)

 

...kako sam je rješia... M.m.m. :D

 
I ja sam jednom dobio ondašnjih 500 kn na ruletu (igrao par puta na crveno) i mislim 3-4 puta na sportskoj kladionici (sve zajedno cca par tisuća kuna)

Svakome bih preporučio i kladionicu i rulet, jer ... funkcionira.

 

 

 Eno ti baby lazanja i cura se upoznali na insta. Prosto ko pasulj.

Artem uto 7.5.2024 21:59
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Mislim da je iskustvo milijuna ljudi na tinderu, grinderu, okcupidu, plentyoffishu, taggedu, bumble i jos valjda 1000 drugih aplikacija jasno dalo do znanja da online upoznavanja i dating ne funkcionira.

 

Tesko mi je sad reci sto funkcionira jer sam samac pa ocito nisam relevantan, ali opcenito ono sto funkcionira kod mnogih jest razna tematska događanja (planinarenja, putovanja, ples, igranje karata i društvenih igara, ...) gdje se vidi osobu uživo i gdje se može stupiti u kontakt s nekime.

Ovo online "upoznavanje", to nije upoznavanje. Ako hoces maksimalno izgubiti vlastito samopouzdanje i osjetiti da si izoliran, izopcen i da si falican i da te nitko ne zeli do kraja zivota, onda instaliras bilo koju dating aplikaciju, fino za 15 dana si tamo...

 

 

 funkcionira samo postoji jedno pravilo - "be hot don't be ugly"