dtdtdt čet 20.9.2018 22:03
Antonic kaže...

Ja mislin da bi trebalo sta prije uputit prijedlog zakona da se ovako nesto zabrani u Hrvatskoj. Koliko ce ljudi ostat bez posla!?

 nije da nisam zabrinut ali ipak stvaraju se i nova radna mjesta, zamisli koliko danas ima profesija koje bi pred 15-20 god. zvučale suludo.. 

Seronja nezauzet čet 20.9.2018 23:53

Koliko je meni ovo iritantno, ja to ne mogu opisati riječima.

Koji kok ću u trgovini gdje nema blagajnika ? Koji kok ću ići kupiti jelo u takvu trgovinu kada ga mogu na ulici kupiti ?

Pretvaraju i nas lagano u robote. Posao, jelo, kartica, jelo, posao. Mada se ne bi čudio da i pobjede, jer ljudi su danas sve manje ljudi, a sve više roboti čiji stav se temelji na onome što na socijalnim mrežama misle o nama.

OriginalEXE pet 21.9.2018 03:07
Seronja nezauzet kaže...

Koji kok ću u trgovini gdje nema blagajnika ? 

 Cek ne razumijem. Ti ides u trgovinu radi druzenja s blagajnicima? Ako da, razumijem zasto te ova vijest smeta.

 

Ja obicno idem po stvari koje mi (vise ili manje) trebaju, a blagajnik je obicno samo izvor stresa jer je nedovoljno placen pa onda i radi posao preko one tvari.

Ezio pet 21.9.2018 15:20
Antonic kaže...

Ja mislin da bi trebalo sta prije uputit prijedlog zakona da se ovako nesto zabrani u Hrvatskoj. Koliko ce ljudi ostat bez posla!?

Tako je, nemamo dovoljno glupih i zaostalih zakona pa ajmo još jedan.

jozef pet 21.9.2018 19:19
miller1985 kaže...
Čemu onda fizičke trgovine, kad će roboti raditi, jeftinije je preko web shopa prodavati.

 jel brže (praktičnije) prošetat 5 min do trgovine gdje ćeš osobno nešto kupit i odmah odnijet kući ili čekati dostavu drugi dan u neko vrijeme?

miller1985 sub 22.9.2018 09:18
jozef kaže...
miller1985 kaže...
Čemu onda fizičke trgovine, kad će roboti raditi, jeftinije je preko web shopa prodavati.

 jel brže (praktičnije) prošetat 5 min do trgovine gdje ćeš osobno nešto kupit i odmah odnijet kući ili čekati dostavu drugi dan u neko vrijeme?

 praktičnije je otići do trgovine, ali ja osobno više volim popričati s trgovkinjom / trgovcem o onome što tražim i itd... nego s robotom

Robote treba polit kiselinom i užgat 

Antonic sub 22.9.2018 17:08
Antonic kaže...

Ja mislin da bi trebalo sta prije uputit prijedlog zakona da se ovako nesto zabrani u Hrvatskoj. Koliko ce ljudi ostat bez posla!?

 Sarkazam je izgleda izumrla vrsta na ovijem prostorima..