Minneyar uto 29.3.2022 11:10

Super mi je kak se uvijek govori da "radi odlicno" sa streaming servisima, samo sto to obicno znaci da radi odlicno jedino ako gledas prek kompa/ moba. Rijetko koji ima opciju za Smart TV, sto je vjerojatno sto vecini ljudi treba za unblock Netflixa i slicnog... Dosad jedino za expressVPN znam da to moze napravit

Makić uto 29.3.2022 11:25

ja sam otkazao svoju nakon 2god. zbog par stvari.

 

  •  ako se koristi google tražilica svaki upit skoro captcha znači unsuable
  •   toliko je reza brzinu da to nisu istine
  •   često nije radilo za određene zemlje tipa uzmem VPN za Tursku, a vidim da je zapravo IP iz Nizozemske
  •  osim navedenog problema često i nije radila internet konekcija

 

od pluseva bi reko najviše šta može unlimited uređaja/usera

 

Sad gledam ili nord ili express

 

Bencho2211 uto 29.3.2022 12:08

Slazem se sa kolegom iznad, nekad je brzina srozana, sto se tice streaming servisa, netflix uk i usa sam gledao, i radi 50/50 tj nekad iz prve sve glatko nekad treba ubost server u drugom gradu pa se pokrene, a nekad mi je znalo uopce nedat pokrenut video iz recimo USA servera, to je minus jer nemozes se pouzdati 100% u njega sto se tice streaminga
Za ostale stvari je sasvim solidan za cijenu 50$ 3 godine, za unlimited loginove, za torrent ili cisto za sigurnost

Koristio sam ga na androidu, pc i na "Vpn" ruteru (Gl-inet Mango 2) i udjelio frendovima, nitko nikad nije imao problema s loginom svi se ulogirali kad god im je zatrebao

1student uto 29.3.2022 14:09
Minneyar kaže...

Super mi je kak se uvijek govori da "radi odlicno" sa streaming servisima, samo sto to obicno znaci da radi odlicno jedino ako gledas prek kompa/ moba. Rijetko koji ima opciju za Smart TV, sto je vjerojatno sto vecini ljudi treba za unblock Netflixa i slicnog... Dosad jedino za expressVPN znam da to moze napravit

 Ja sam instalirao TorGuard (https://torguard.net/) na Nvidia Shield i radi bez smetnje. O iskustvima ne mogu mnogo reći jer praktično niti ne koristim VPN na konzoli. Na PC su brzine dosta dobre za europske servere. Naročito izdvajam: Njemačku (Frankfurt) i Švicarsku (Zurich). Preplatu vrijedi kupiti za vrijeme promocije (Black Friday).

jdv sri 30.3.2022 16:21
Bencho2211 kaže...
Slazem se sa kolegom iznad, nekad je brzina srozana, sto se tice streaming servisa, netflix uk i usa sam gledao, i radi 50/50 tj nekad iz prve sve glatko nekad treba ubost server u drugom gradu pa se pokrene, a nekad mi je znalo uopce nedat pokrenut video iz recimo USA servera, to je minus jer nemozes se pouzdati 100% u njega sto se tice streaminga
Za ostale stvari je sasvim solidan za cijenu 50$ 3 godine, za unlimited loginove, za torrent ili cisto za sigurnost

Koristio sam ga na androidu, pc i na "Vpn" ruteru (Gl-inet Mango 2) i udjelio frendovima, nitko nikad nije imao problema s loginom svi se ulogirali kad god im je zatrebao

 

Kako ide s gledanjem Netflix USA? Imam trenutno aktiviran ovaj naš Netflix. Za USA treba otvoriti još jedan račun ili ovaj naš može gledati USA sadržaje čim dobije USA IP adresu?