Romano čet 29.3.2018 23:17

I ja sam kupio jedan. Narucio sam full opremu,dodatni set guma za zimu i punjač za mobitel. Stigao mi je potvrdni email kad mi vilenjaci sastave auto da ce poslati djeda mraza da ga dostavi na parking. 

overhaul pet 30.3.2018 02:48

Ok ovo je sad već trolanje. Lik je imap prezentaciju prije dva tjedna što znači da je svaki dan dobijao po deset narudžbi od milijun i pol dolara. Ono, dajte me nemojte. 
Jasno je da je ovo šir kad cigo viće na hreliću "ajmoooo još malo pa nestalooo", ali što to nama nudi. Mi smo potrošili novce na oldtimer avione iz izraela. Ostalo bude otišlo na poskupjele cestarine. Nemamo za "ovih par preostalih komada".

bruno1026 pet 30.3.2018 09:02

teatar apsurda ide dalje. auto za koji ne postoji nijedan niti polukonkretan video, niti amaterski video, niti ikakav video, zapravo ne postoji ništa osim njegovih brljarija o performansama, rasprodao skoro 150 komada za 1,7mil eura plus nekih 0,5mil dodatne opreme. ozbiljno pitam, jel rimac retardiran, autističan ili što? alo mate, šta s glavom ne valja?

PaleRider pet 30.3.2018 09:29

Ne vidim sta je toliko nevjerojatno u tome, pa radi se o svjetski poznatoj i priznatoj firmi, ne prodaju autiće na placu (plac = Hrvatska).

Koliko je samo Musk prodao auta na neviđeno pa opet nitko ne sumnja (s razlogom).

Jeste vi ljudi toliko zavidni ili?

 

PaleRider pet 30.3.2018 09:33
lav1000 kaže...

renomirani proizvođači ultrasportskih jurilica(bugatti, ferrari,AMG...) ovakve serije rasprodaju kroz godinu-dvije dana, ali eto naš Mate riješi to u 5 dana 

 

Pa kad proizvedu jurilicu na EL. POGON performansama usporedivim s Rimčevim onda bi rasprodali, možda i u manje od 5 dana.

Zemljanin pet 30.3.2018 09:56
PaleRider kaže...

Ne vidim sta je toliko nevjerojatno u tome, pa radi se o svjetski poznatoj i priznatoj firmi, ne prodaju autiće na placu (plac = Hrvatska).

Koliko je samo Musk prodao auta na neviđeno pa opet nitko ne sumnja (s razlogom).

Jeste vi ljudi toliko zavidni ili?

 

 

PaleRider kaže...
lav1000 kaže...

renomirani proizvođači ultrasportskih jurilica(bugatti, ferrari,AMG...) ovakve serije rasprodaju kroz godinu-dvije dana, ali eto naš Mate riješi to u 5 dana 

 

Pa kad proizvedu jurilicu na EL. POGON performansama usporedivim s Rimčevim onda bi rasprodali, možda i u manje od 5 dana.

 Welcome fanboys

zeroname pet 30.3.2018 10:15

Nije mi jasno kako bi netko kupio taj auto možda da ga drži u dvorištu za pokazivanje kad nije road legal. Koje će to osiguranje pokrit taj auto kad nema ni papire. Možda se može voziti u Americi jer je tamo sve moguće.

bruno1026 pet 30.3.2018 10:56
Mirko935 kaže...

Jednom Porscheu je trebalo cca godinu i pol dana da rasproda svih 918 komada hibridnog superauta od 600000 €. Šta reći?

 Zato jer porsche nije:

 

PaleRider kaže...

...svjetski poznata i priznata firma...

kao rimac i jer porsche inače:

 

PaleRider kaže...

...prodaje autiće na placu (plac = Hrvatska).

 

 

lav1000 pet 30.3.2018 11:17

Znaci od Mate tj njegove tvrtke kroz koji dan mozemo ocekivati uplatu cca 50M eura PDVa od prodanih auta u drzavni proracun?

Ili cemo kroz koji dan docekati verbalni proljev kako drzava ne stimulira poduzetnike i da bi firmi poput njegove trebala uplatiti bar 100M eura bespovratnih sredstava...

 

kostolomac pet 30.3.2018 12:24
lav1000 kaže...

Znaci od Mate tj njegove tvrtke kroz koji dan mozemo ocekivati uplatu cca 50M eura PDVa od prodanih auta u drzavni proracun?

Ili cemo kroz koji dan docekati verbalni proljev kako drzava ne stimulira poduzetnike i da bi firmi poput njegove trebala uplatiti bar 100M eura bespovratnih sredstava...

 

 

Pa da ti imas imalo pojma o osnovama  ekonomije znao bi da se na IZVOZ ( u ovom slučaju automobila ) nigdje pa ni u HR ne plaća porez. On može jedino platit na kraju godine na temelju poreza na dobit.

 

Kad pročitam kakve  gluposti se pišu u ovoj temi, jasno mi je zašto je općenito HR država u k....

 

 

GospodinBenx pet 30.3.2018 12:33
lav1000 kaže...

Znaci od Mate tj njegove tvrtke kroz koji dan mozemo ocekivati uplatu cca 50M eura PDVa od prodanih auta u drzavni proracun?

Ili cemo kroz koji dan docekati verbalni proljev kako drzava ne stimulira poduzetnike i da bi firmi poput njegove trebala uplatiti bar 100M eura bespovratnih sredstava...

 

 Lave moj znači da nećemo vidjeti, iz razloga i ako ih je prodao sve je izvoz, a kod izvoza nema stavke PDV-a :)