PzKpfw uto 29.11.2022 23:43

 

Tehnologija ubija nogometa, al' svijet ide naprijed. Nekad nisi imao vlak, sada ga imaš-

 

Kao kompjuteraši treba podržati uvođenje tehnologije u sve pore ljudskog djelovanja. Tak' i sporta.

 

Samo treba sve to ubrzati, dignuti na viši level. Ubrzati rješavanje VAR situacija, prepustiti AI da to riješi. A, ne čovjeku koji je grešan po svojoj prirodi.

 

Pogotovo one igrače koji se izležavaju na terenu, treba posebno kažnjavati. Prekidaju normalni tijek tekme.

 

Ak' želite pošteno, tu je tehnologija da to osigura, ak' ne želite onda niš.

BlueMax sri 30.11.2022 09:57
zuper kaže...
Ja njega stvarno ne volim, ali je zapravo on najzaslužniji za taj gol jer je zjebo golmana reakcijom

 Je. Nekad je najzslužniji onaj ko doda, nekad onaj ko zabije, nekad onaj ko ometa golmana, nekad onaj ko iznudi penal... ali piše se onome ko je zadnji dirao loptu a Ronaldu je samo to bitno. Pokušao je ukrasti gol svom suigraču. Da je rekao sucu kako on nije dirao i da upišu gol Fernandesu ispao bi gospodin a i dalje bi bio najzaslužniji za gol.

guslac sri 30.11.2022 09:59

u ovom slučaju, po meni,krivo je ne pripisati gol Ronaldu. Recimo da je lopta išla po zemlji, i da je izveo fintu da će pucati i samo ju preskočio i lopta uđe u gol, čiji je to onda gol? Po meni njegov, jer je njegova reakcija dovela do gola. To što se sada to isto dogodilo u zraku iako nehotice, ne mijenja ništa na činjenici da je upravo njegova interakcija s loptom u zraku zeznula golmana.

BlueMax sri 30.11.2022 10:51
guslac kaže...
u ovom slučaju, po meni,krivo je ne pripisati gol Ronaldu. Recimo da je lopta išla po zemlji, i da je izveo fintu da će pucati i samo ju preskočio i lopta uđe u gol, čiji je to onda gol? Po meni njegov, jer je njegova reakcija dovela do gola. To što se sada to isto dogodilo u zraku iako nehotice, ne mijenja ništa na činjenici da je upravo njegova interakcija s loptom u zraku zeznula golmana.

 Koliko ih je on u karijeri samo dodirnuo ili zakucao prije ulaska u gol u koji bi ušla i ovako i onako? E ti se pišu njemu, ovaj nije.

antimadridista sri 30.11.2022 12:51
guslac kaže...
u ovom slučaju, po meni,krivo je ne pripisati gol Ronaldu. Recimo da je lopta išla po zemlji, i da je izveo fintu da će pucati i samo ju preskočio i lopta uđe u gol, čiji je to onda gol? Po meni njegov, jer je njegova reakcija dovela do gola. To što se sada to isto dogodilo u zraku iako nehotice, ne mijenja ništa na činjenici da je upravo njegova interakcija s loptom u zraku zeznula golmana.

 Svašta. Tu se onda dovodiš u situaciju da nemaš definirana pravila niti granice kad je čiji gol. Pravila su jasna, ko zadnji dira loptu, gol je njegov.

 

Kad neki igrač ala Messi ili Maradona predribla 6 igrača i doda suigraču koji samo zabije na praznu mrežu, gol se piše suigraču iako su oni najzaslužniji za gol.

mar123 sri 30.11.2022 13:01
PzKpfw kaže...

 

Tehnologija ubija nogometa, al' svijet ide naprijed. Nekad nisi imao vlak, sada ga imaš-

 

Kao kompjuteraši treba podržati uvođenje tehnologije u sve pore ljudskog djelovanja. Tak' i sporta.

 

Samo treba sve to ubrzati, dignuti na viši level. Ubrzati rješavanje VAR situacija, prepustiti AI da to riješi. A, ne čovjeku koji je grešan po svojoj prirodi.

 

Pogotovo one igrače koji se izležavaju na terenu, treba posebno kažnjavati. Prekidaju normalni tijek tekme.

 

Ak' želite pošteno, tu je tehnologija da to osigura, ak' ne želite onda niš.

 svaki flop da se kaznjava zutim kartonom i da vidis kako ce odjednom prestat padat i izlezavat se za gluposti. bila je tekma sad prije koji dan na sp, ne sjecam se koja, 2 igraca u skoku i ovaj jedan trzne glavu i pada, niko ziv ga niti tako nije nit je bio blizu njemu, a ovaj se trzne ko da ga je nokautiro sakom. odma zuti, ako ti je drugi dobivas crveni i letis van. ovo je definitivno moguce sad s ovom var tehnologijom di ovi u sobi odma premotaju i vide jel bilo dodira ili nije, naravno govorim o flopovima gdje dodira uopce nije bilo a igrac pada i pravi se blesav, situacije gdje je dodira bilo ali igrac pretjeruje reakcijom nazalost tesko da cemo ikad moc iskorijenit, ali i ovo bi bio good start.