zhUPer_C18 uto 28.9.2021 09:14

Predivno, još jedan PC članak

anyway:

prošli tjedan u Kini je bio održan China Flash Memory Summit (nešto kao dobri stari floppy disk summit u 80tima) i tamo su predstavljeni eksperimentalni PCIe 5.0 SSD diskovi od tvrtke Kioxia sa sekvencijalnom brzinom čitanja čak do 14000 MB/s. (e to je vijest)

Inovator uto 28.9.2021 09:39

BUG postaje portal opće namjene ;)

Bitno da se klika.

Šteta.

 

A što se teme tiče, pitam se koliko je novca okrenuto u ovoj pandemiji na zaštitnoj opremi, cjepivima i ostalim sličnim artiklima. Vjerojatno nekoliko BDP-a RH.

DuxCro uto 28.9.2021 10:21
Inovator kaže...

BUG postaje portal opće namjene ;)

Bitno da se klika.

Šteta.

 

A što se teme tiče, pitam se koliko je novca okrenuto u ovoj pandemiji na zaštitnoj opremi, cjepivima i ostalim sličnim artiklima. Vjerojatno nekoliko BDP-a RH.

 Milijarde i milijarde. Bolje spriječiti nego liječiti, ali farmaceutske tvrtke se baš ne bi složile s time. Nema novca u tome da COVID nestane.

BlueMax uto 28.9.2021 10:34
Inovator kaže...

BUG postaje portal opće namjene ;)

Bitno da se klika.

Šteta.

 

A što se teme tiče, pitam se koliko je novca okrenuto u ovoj pandemiji na zaštitnoj opremi, cjepivima i ostalim sličnim artiklima. Vjerojatno nekoliko BDP-a RH.

 Koliko se okrene na hrani za ljubimce? Lobi proizvođača hrane za ljubimce drma svijetom iz sjene. Na platnoj listi imaju novinare, političare, veterinare...

Kao, burek je dobar za mene ali ne dajite ga psu jer će krepati u najgorim mukama. Zec ne smije jesti mrkvu i salatu nego samo hranu od 45kn po kile.

Recimo ne onima koji nam čipiraju i cijepe pse i hrane ih hranom uz pomoć koje u svakom trenutku mogu preuzeti kontrolu nad psima.

 

Zamisli koliko je tek love okrenuto na običnom, doslovnom sranju. Umjesto da obrišemo guzicu rukom i eventualno je kasnije operemo oni nama već stoljeće uvaljuju wc papir. Jedan čovjek za života potroši 10 000 puta viši iznos na tariguz nego da se cijepi svim cjepivima do sada izašlima.

 

 

DuxCro sri 29.9.2021 09:47
nikonja kaže...

Anitvaxeri su naj....., sad neće ni znat da su bili cjepljeni :)

 Svi cjepljeni mogu pokupiti i širiti virus. Ali nikako da to shvatite. Cjepljenjem štitite SEBE od težih simptoma. Ali apsolutno nikoga OKO SEBE. Apsolutno nitko ne zna dugoročne posljedice mRNA cjepiva. Nitko ne može znati jer se ni godinu dana ne primjenjuju na ljudima. Dakle nisam antivaxer. Cjepio sam se X puta protiv gripe, tetanusa i ne znam ni ja čega. Ali ovo neispitano smeće ne želim u sebi. I ne, nisam to po raznim portalima pročitao nego na stranicama Američkog CDC-a. Gdje su lijepo priznali da su dugoročne posljedice mRNA cjepiva nepoznate. A vi koji toliko slijepo vjerujete korporacijama koje su tužene X puta zbog posljedica njihovih lijekova ste pokazatelj problema u svijetu. Tj. mentaliteta stada koji prevladava. Cjepite sebe i mamu si, ali mene nećete.

Visak sri 29.9.2021 10:04
DuxCro kaže...

 Cjepljenjem štitite SEBE od težih simptoma. Ali apsolutno nikoga OKO SEBE. 

 APSOLUTNO NETOČNO. Cijepljeni manje šire virus.

 

DuxCro kaže...

 I ne, nisam to po raznim portalima pročitao nego na stranicama Američkog CDC-a. Gdje su lijepo priznali da su dugoročne posljedice mRNA cjepiva nepoznate. 

 Vidi, ni dugoročne posljedice vožnje na električnom romobilu ili korištenja iPhonea 13 nisu poznate, pa ljudi ne čekaju 20 godina prije nego ih počnu koristiti.

Ne postoji naznaka da bi moglo biti nekih posljedica, a korist je jasna, pa je logična odluka cijepiti se. Da smo za sve čekali potvrdu kako nema dugoročnih posljedica još bi bili u pećini.

 

Smiješne su ove racionalizacije kojima pokušavate opravdati iracionalne odluke.

 

Zaporožac sri 29.9.2021 10:12
DuxCro kaže...
 Svi cjepljeni mogu pokupiti i širiti virus. Ali nikako da to shvatite. Cjepljenjem štitite SEBE od težih simptoma. Ali apsolutno nikoga OKO SEBE. Apsolutno nitko ne zna dugoročne posljedice mRNA cjepiva. Nitko ne može znati jer se ni godinu dana ne primjenjuju na ljudima. Dakle nisam antivaxer. Cjepio sam se X puta protiv gripe, tetanusa i ne znam ni ja čega. Ali ovo neispitano smeće ne želim u sebi. I ne, nisam to po raznim portalima pročitao nego na stranicama Američkog CDC-a. Gdje su lijepo priznali da su dugoročne posljedice mRNA cjepiva nepoznate. A vi koji toliko slijepo vjerujete korporacijama koje su tužene X puta zbog posljedica njihovih lijekova ste pokazatelj problema u svijetu. Tj. mentaliteta stada koji prevladava. Cjepite sebe i mamu si, ali mene nećete.

 OFF topic si.

Piše se; Cijepite se a ne cjepite se... i nemoj tuđe majke spominjati.

foofajter sri 29.9.2021 10:37

Nek vam doktor papak objasni neke stvari jebala vas cjepiva da vas jebala. Jebacki su pomogla u ovom cirkusu, ali bas ono ful. Ni da se svi na svijetu cijepe korona ne bi nestala, ali onda vjerojatno novinari, pandemičari, koronaši, stožeraši i ostali cirkusanti nebi imali kaj delati.

I sad odjednom imamo cIjepiva i u obliku flastera isustimater

https://cutt.ly/eEYBC5W

mAa+_ sri 29.9.2021 10:54
Mad-Max-X kaže...
nikonja kaže...

Anitvaxeri su naj....., sad neće ni znat da su bili cjepljeni :)

 ili će biti zaraženi. Da služe kao primjer šta se desi kad si neposlušan.

 Eto kod kolegice s posla svi zaraženi jedan član obitelji završio sa smrtnih ishodom

 drugi na kisiku, svi cjepljeni božjim cjepivom.

 

 Kad vidim komentare poput tvog još me više prođe želja za cijepljenjem.

 Stado ovaca je dovoljno veliko i bez mene.

DuxCro sri 29.9.2021 10:56
Zaporožac kaže...
DuxCro kaže...
 Svi cjepljeni mogu pokupiti i širiti virus. Ali nikako da to shvatite. Cjepljenjem štitite SEBE od težih simptoma. Ali apsolutno nikoga OKO SEBE. Apsolutno nitko ne zna dugoročne posljedice mRNA cjepiva. Nitko ne može znati jer se ni godinu dana ne primjenjuju na ljudima. Dakle nisam antivaxer. Cjepio sam se X puta protiv gripe, tetanusa i ne znam ni ja čega. Ali ovo neispitano smeće ne želim u sebi. I ne, nisam to po raznim portalima pročitao nego na stranicama Američkog CDC-a. Gdje su lijepo priznali da su dugoročne posljedice mRNA cjepiva nepoznate. A vi koji toliko slijepo vjerujete korporacijama koje su tužene X puta zbog posljedica njihovih lijekova ste pokazatelj problema u svijetu. Tj. mentaliteta stada koji prevladava. Cjepite sebe i mamu si, ali mene nećete.

 OFF topic si.

Piše se; Cijepite se a ne cjepite se... i nemoj tuđe majke spominjati.

 Svi vole grammar naciste.

DuxCro sri 29.9.2021 11:53
Zaporožac kaže...
DuxCro kaže...

 Svi vole grammar naciste.

 

 E pa onda prijatelju..piše se "skrenuo si s teme." A ne "Off topic si." Najbolji su mi ljudi kao ti koji kad nemaju nikakav odgovor na komentar idu tražiti dlaku u jajetu nečijeg pravopisa, a ni sami taj provopis ne poznaju. Ako ideš nečiji Hrvatski pravopis ispravljati, onda piši na istom jeziku.

WadeWilson sri 29.9.2021 13:25
Zaporožac kaže...
DuxCro kaže...
 Svi cjepljeni mogu pokupiti i širiti virus. Ali nikako da to shvatite. Cjepljenjem štitite SEBE od težih simptoma. Ali apsolutno nikoga OKO SEBE. Apsolutno nitko ne zna dugoročne posljedice mRNA cjepiva. Nitko ne može znati jer se ni godinu dana ne primjenjuju na ljudima. Dakle nisam antivaxer. Cjepio sam se X puta protiv gripe, tetanusa i ne znam ni ja čega. Ali ovo neispitano smeće ne želim u sebi. I ne, nisam to po raznim portalima pročitao nego na stranicama Američkog CDC-a. Gdje su lijepo priznali da su dugoročne posljedice mRNA cjepiva nepoznate. A vi koji toliko slijepo vjerujete korporacijama koje su tužene X puta zbog posljedica njihovih lijekova ste pokazatelj problema u svijetu. Tj. mentaliteta stada koji prevladava. Cjepite sebe i mamu si, ali mene nećete.

 OFF topic si.

Piše se; Cijepite se a ne cjepite se... i nemoj tuđe majke spominjati.

Pročitao sam da si počeo pratiti index.hr, vjerojatno ti je promaklo 

20-godišnja Slovenka umrla nakon moždanog udara, cijepila se J&J-om - Index.hr

Engleska dva mjeseca živi bez mjera. Znanstvenici slali upozorenja, nisu se ostvarila - Index.hr

BlueMax sri 29.9.2021 15:46
DuxCro kaže...
nikonja kaže...

Anitvaxeri su naj....., sad neće ni znat da su bili cjepljeni :)

 Svi cjepljeni mogu pokupiti i širiti virus. Ali nikako da to shvatite. Cjepljenjem štitite SEBE od težih simptoma. Ali apsolutno nikoga OKO SEBE. Apsolutno nitko ne zna dugoročne posljedice mRNA cjepiva. Nitko ne može znati jer se ni godinu dana ne primjenjuju na ljudima. Dakle nisam antivaxer. Cjepio sam se X puta protiv gripe, tetanusa i ne znam ni ja čega. Ali ovo neispitano smeće ne želim u sebi. I ne, nisam to po raznim portalima pročitao nego na stranicama Američkog CDC-a. Gdje su lijepo priznali da su dugoročne posljedice mRNA cjepiva nepoznate. A vi koji toliko slijepo vjerujete korporacijama koje su tužene X puta zbog posljedica njihovih lijekova ste pokazatelj problema u svijetu. Tj. mentaliteta stada koji prevladava. Cjepite sebe i mamu si, ali mene nećete.

 Oprosti ali moram ti napisati - glup si.

Ako se prije godinu dana mRNA cjepivo i moglo smatrati neispitanim (a nije jer se proučavalo godinama prije pojave COVID-19) onda se danas može smatrati najispitanijim cjepivom jer je testirano na 2 milijarde ljudi u periodu od 2 godine + pretprodukcijska ispitivanja. Ispitivanja mRNA liječenja vrše se od 2011.god.

Mogu misliti koliko si proučavao ta cjepiva protiv gripe s kojima si se X puta cijepio. Ali ne, ovo novo ne valja jer tako kaže ekipa na facebooku. 

DuxCro sri 29.9.2021 17:12
BlueMax kaže...

 Oprosti ali moram ti napisati - glup si.

Ako se prije godinu dana mRNA cjepivo i moglo smatrati neispitanim (a nije jer se proučavalo godinama prije pojave COVID-19) onda se danas može smatrati najispitanijim cjepivom jer je testirano na 2 milijarde ljudi u periodu od 2 godine + pretprodukcijska ispitivanja. Ispitivanja mRNA liječenja vrše se od 2011.god.

Mogu misliti koliko si proučavao ta cjepiva protiv gripe s kojima si se X puta cijepio. Ali ne, ovo novo ne valja jer tako kaže ekipa na facebooku. 

 Oprosti, ali ako sam ja glup, onda si ti TOTALNI RETARD.

Prva  osoba je mRNA cjepivo dobila u Ožujku 2020. a masovno su se počela primjenjivati NA LJUDIMA krajem iste godine. Dakle ni godinu dana nije prošlo.  A ti očito ne znaš što to znači dugoročno. Jer nema veze koliko milijardi ljudi je dobilo cjepivo, jer dugoročne posljedice se saznaju GODINAMA KASNIJE.
A kad vidim ljude poput tebe, iskreno se nadam da će za nekoliko godina 2 milijarde retarda manje biti na planetu.