abyssis čet 24.6.2021 13:26

Samo da znate, video naslove u video klubu smatraju i svakom epizodom neke serije, pa realno umjesto bombastičnih 19000 naslova, imate možda, ali možda 1000 i to na najjačem paketu gdje su dostupni HBO naslovi

ZovemseZoranidolazimizRijeke čet 24.6.2021 13:28

Wuuut, ovo mi djeluje kao stvarno genijalno. Moram vidjeti da li većina naslova ima HR titlove, ali čak i bez toga vrlo vjerojatno bi uzeo ovaj najjači paket. S obzirom na količinu sadržaja, isplati se. 

 

Za sport me zaboli neka stvar, tako da izostanak arene mi niti najmanje ne znači ništa. A "sportklub" nisam u životu otvorio.

 

 

P.S.

ne mogu vidjeti listu od tih "on demand" filmova i serija. Ima li netko ukratko informacije što se sve nudi? Vidim reklamiraju "HBO On Demand" (to nešto drugo od HBO go?), ali ja ga ne vidim u listi tv programa (ima samo HBO1,2,3).

 

jozef čet 24.6.2021 13:51
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Wuuut, ovo mi djeluje kao stvarno genijalno. Moram vidjeti da li većina naslova ima HR titlove, ali čak i bez toga vrlo vjerojatno bi uzeo ovaj najjači paket. S obzirom na količinu sadržaja, isplati se. 

 

Za sport me zaboli neka stvar, tako da izostanak arene mi niti najmanje ne znači ništa. A "sportklub" nisam u životu otvorio.

 

 

P.S.

ne mogu vidjeti listu od tih "on demand" filmova i serija. Ima li netko ukratko informacije što se sve nudi? Vidim reklamiraju "HBO On Demand" (to nešto drugo od HBO go?), ali ja ga ne vidim u listi tv programa (ima samo HBO1,2,3).

 

Titlove sigurno ima, ali kako EON već godinama postoji u Srbiji i Bosni titlovi su možda na nekom "jugoslavensko-srpsko-hrvatsko-bosanskom" jeziku.

HBO On Demand:
 kako ćeš ga vidjet kad to nije TV program već VOD? HBO On Demand AFAIK imaš i kod svih ostalih operatera. Ima nešto njihovih serija i filmova, teško je reć koliko točno jer je puno toga sortirano po kategorijama (npr. kad uđeš u HBO originals onda tamo imaš dosta nekih serija po kojima treba skrolat, a ne piše koliko ih je). Dokumentaraca ima oko 350, drama 440, obiteljskih filmova 45, akcija čini mi se 97... Sve u svemu nibogznakaj. Meni je 99% toga ili nešto što sam već vidio ili me ne zanima.

gogogogic čet 24.6.2021 13:52
Gajotres kaže...

Jel to sad napokon kraj A1 HT N1 ljubavnog trokuta i drame. Hdz urote kako tvrdi N1. Samo radi toga nema šanse da uzmem.

 pa i je urota partije protiv zdravog razuma, misle da mogu ovdje usred europe uvoditi sjevernu koreju u 21. stoljeću. neka sada zabrane internet.

 

Baš gledam popis programa, negledam tv programe već duže vrijeme, ali ovaj paket za 89 kn možda uzmem. Nude daleko više dobrih programa i jeftinije od konkurencije. 

tuvok čet 24.6.2021 13:57

Zanima me da li je to HBO GO ili OD? Ako sam dobro shvatio u isto vrijeme se može gledati na SMART TV i jednom uređaju (tablet, mob isl)? I molio bih ako je netko probao na MI S android boxu dojmove. Hvala.

Gajotres čet 24.6.2021 13:59
gogogogic kaže...
Gajotres kaže...

Jel to sad napokon kraj A1 HT N1 ljubavnog trokuta i drame. Hdz urote kako tvrdi N1. Samo radi toga nema šanse da uzmem.

 pa i je urota partije protiv zdravog razuma, misle da mogu ovdje usred europe uvoditi sjevernu koreju u 21. stoljeću. neka sada zabrane internet.

 

Baš gledam popis programa, negledam tv programe već duže vrijeme, ali ovaj paket za 89 kn možda uzmem. Nude daleko više dobrih programa i jeftinije od konkurencije. 

To se zove kapitalizam i slobodno tržište, neće HT i A1 prodavati uslugu od drugog operatera. To je kao da HT prodaje pakete od A1. Van pameti.  

ZovemseZoranidolazimizRijeke čet 24.6.2021 14:53

Ne mogu aktivirati na Android TVu.

 

Lijepo piše "otvorite na računalu korisnički profil" (misle na onaj eon tv hrvatska) i tamo unesite aktivacijski kod.

Ulogiram se na korisnički profil eon-tv na računalu i nigdje nema aktivacijskog koda za unesti. Koji drek?! Se ja to moram ponovno registrirati, ali ovaj puta preko telemach operatera??

ZovemseZoranidolazimizRijeke čet 24.6.2021 15:14
Ulica Ulice kaže...

Kod stiže na mobitel i onda ga upisuješ na laptop/komp.....

 

ma ne radi to dobro. Sad mi piše na mobu "registriran je maksimalni broj uređaja", iako sam se registrirao samo na kompu.

 

Ne mogu nikako aktivirati na TVu, tog mjesta za unos aktivacijskog koda nema. Oni su to pošteno zajebali. Sad ću morati ponoviti cjeli proces registracije, ali odabrati telemach kao providera

dado16 čet 24.6.2021 15:14
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ne mogu aktivirati na Android TVu.

 

Lijepo piše "otvorite na računalu korisnički profil" (misle na onaj eon tv hrvatska) i tamo unesite aktivacijski kod.

Ulogiram se na korisnički profil eon-tv na računalu i nigdje nema aktivacijskog koda za unesti. Koji drek?! Se ja to moram ponovno registrirati, ali ovaj puta preko telemach operatera??

 upravo sam imao taj problem, upisi mojeon.hr i tu dodaj

dado16 čet 24.6.2021 15:15
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Ulica Ulice kaže...

Kod stiže na mobitel i onda ga upisuješ na laptop/komp.....

 

ma ne radi to dobro. Sad mi piše na mobu "registriran je maksimalni broj uređaja", iako sam se registrirao samo na kompu.

 

Ne mogu nikako aktivirati na TVu, tog mjesta za unos aktivacijskog koda nema. Oni su to pošteno zajebali. Sad ću morati ponoviti cjeli proces registracije, ali odabrati telemach kao providera

 kao što sam gore napisao, udi na mojeon.hr, tu ces viditi uređaje i mozes ih obrisati ako si se ulogirao više puta itd, i tu mozes aktivirati tv

hudo čet 24.6.2021 15:35

Ako je to ta EON TV aplikacija za Windowse koju koristim da bi gledao NetTVPlus, onda je to DALEKO NAJLOSIJA IPTV APLIKACIJA IKADA NAPRAVLJENA! Zvinte na deranju, al stvarno sam frustriran sa tim smecem...

 

dado16 čet 24.6.2021 15:39
hudo kaže...

Ako je to ta EON TV aplikacija za Windowse koju koristim da bi gledao NetTVPlus, onda je to DALEKO NAJLOSIJA IPTV APLIKACIJA IKADA NAPRAVLJENA! Zvinte na deranju, al stvarno sam frustriran sa tim smecem...

 

 ovo je kroz browser...ne skida se nikakva aplikacija

ZovemseZoranidolazimizRijeke čet 24.6.2021 15:43
dado16 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ne mogu aktivirati na Android TVu.

 

Lijepo piše "otvorite na računalu korisnički profil" (misle na onaj eon tv hrvatska) i tamo unesite aktivacijski kod.

Ulogiram se na korisnički profil eon-tv na računalu i nigdje nema aktivacijskog koda za unesti. Koji drek?! Se ja to moram ponovno registrirati, ali ovaj puta preko telemach operatera??

 upravo sam imao taj problem, upisi mojeon.hr i tu dodaj

 

tnx, upravo sam se registrirao i platio, ali kad odem gledati kanale javlja mi ovu grešku

 

 

jebote kao da je ovo još u debeloj alphi, a ne nešto što koristi više od 1,000,000 ljudi dnevno.

 

dado16 čet 24.6.2021 15:45
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
dado16 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ne mogu aktivirati na Android TVu.

 

Lijepo piše "otvorite na računalu korisnički profil" (misle na onaj eon tv hrvatska) i tamo unesite aktivacijski kod.

Ulogiram se na korisnički profil eon-tv na računalu i nigdje nema aktivacijskog koda za unesti. Koji drek?! Se ja to moram ponovno registrirati, ali ovaj puta preko telemach operatera??

 upravo sam imao taj problem, upisi mojeon.hr i tu dodaj

 

tnx, upravo sam se registrirao i platio, ali kad odem gledati kanale javlja mi ovu grešku

 

 

jebote kao da je ovo još u debeloj alphi, a ne nešto što koristi više od 1,000,000 ljudi dnevno.

 

 to je ok, treba do 5 minuta da sustav registrira tvoj tv, izadi udi iz aplikacije svakih 5 min i proradit ce

Ivan(4) čet 24.6.2021 15:49
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

...

Za sport me zaboli neka stvar, tako da izostanak arene mi niti najmanje ne znači ništa. A "sportklub" nisam u životu otvorio.

...

 Godinama (dok sam bio korisnik SBB-a koji pripada United Grupi) je većina zanimljivog sportskog sadržaja bila na Areni sa kojom nikako nisu mogli da postignu dogovor. Sad kad sam prešao kod državnog telekoma se obrnulo - u poslednje vreme je mnogo više događaja na Sport Klubu i ne sećam se kad sam nešto gledao na Areni. Inače ni ja ne patim previše za sportom, ali ponešto pogledam i evo, juče 17 golova na 4 utakmice, a ja nemam Sport Klub koji jedini u Srbiji prenosi prvenstvo!

ministar čet 24.6.2021 15:52
Ivan(4) kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

...

Za sport me zaboli neka stvar, tako da izostanak arene mi niti najmanje ne znači ništa. A "sportklub" nisam u životu otvorio.

...

 Godinama (dok sam bio korisnik SBB-a koji pripada United Grupi) je većina zanimljivog sportskog sadržaja bila na Areni sa kojom nikako nisu mogli da postignu dogovor. Sad kad sam prešao kod državnog telekoma se obrnulo - u poslednje vreme je mnogo više događaja na Sport Klubu i ne sećam se kad sam nešto gledao na Areni. Inače ni ja ne patim previše za sportom, ali ponešto pogledam i evo, juče 17 golova na 4 utakmice, a ja nemam Sport Klub koji jedini u Srbiji prenosi prvenstvo!

18* 

ZovemseZoranidolazimizRijeke čet 24.6.2021 16:21

Evo uspješno sam počeo hvatati signal. Trebalo je proći cca 30 minuta da se aktivira (vjerojatno ručno aktiviraju).

 

Ono što je sad ipak onako, veliki problem jest činjenica da je kvaliteta slike ne znam, 480p? 320p? . Skoro pa negledljivo loša slika.

Teško shvatljivo, posebice jer imam 50 megabitnu vezu (realno cca 30 megabita) tako da bi HD trebao raditi. Ili barem neki normalni SD. Jer ovo je za sada koma. Da ne pričam o tome da se slika zna zamrznuti, pa audio bježi, i tako, dosta tehničkih problema.

 

Budem provjerio kroz ovih 30 dana, ako bude i dalje velikih problema (ipak smo 2021. godina, imam 4K OLED TV, očekujem ipak nešto bolje od ovog) onda nemam drugog izbora nego početi gledati nešto od piratskih IPTV providera, jer oni navodno nude daleko bolju uslugu, za sličnu cijenu.