LudaRajcica pet 20.5.2022 23:41
memulica kaže...

Neće, jer nije još prošlo dvaest' godina od zadnjeg pokušaja prodaje VR magle iltitga Oculus Rifta.

 Kakva magla je u pitanju?  Mozes rascistiti misli?

 

Quest 2 odlicno radi, pc gaming, gaming on the go... opipljivo, virtualno ali realno....

ZovemseZoranidolazimizRijeke sub 21.5.2022 22:54
LudaRajcica kaže...

 

Quest 2 odlicno radi, pc gaming, gaming on the go... opipljivo, virtualno ali realno....

 

recimo da radi odlično, ali isto tako i ima dosta mana. Koristio sam ga neko vrijeme ali sada mi skuplja prašinu doma.

 

Problemi koje me muče:

 

1. nedostatak stvarno kvalitetnog sadržaja, Tetris i Pinball FX su dragulji među morem amaterskih isprdaka. Na onaj beat saber se nisam nikad uspio naviknuti i ne shvaćam čemu tolika pompa oko njega, posebice kad su pjesme koje dolaze s njime teško sranje.

 

2. Pretežak je, umori ti se vrat nakon sat vremena, također postaje neudoban jer te počne stezati

 

3. Znojiš se, jednostavno trenutačno nema nekog načina da se ovo riješi, ali znojiš se i to počne smetati

 

4. Gledanje filmova (cinema experience) jest ... meeeeh ... nije toliko kvaliteta slike meni osobno bitna koliko činjenica da imaš dojam da sjediš u kinu i imaš ronilačku masku na licu. Jednostavno se nisam mogao naviknuti, nikako.

 

 

Sve u svemu, zanimljivo iskustvo radi kojeg sam se najbolje osjećao kada sam skinuo naočale i dao si koži da počne disati.

 

Osim ako Apple ne izda nešto svoje, ja Quest 3 ne planiram uzeti, a niti išta drugo od bilo kojeg drugog proizvođača. Za Apple sam uvjeren da bi mogao napraviti nešto doista kvalitetno (kao što je uostalom uvijek i radio) s popratnom bazom kvalitetnog sadržaja, pa bih možda opet bio zainteresiran.