blackalbum sub 25.9.2021 17:30

nešto se čudno dešava sa bugom online u zadnjih godinu dvije dana,sve manje je bilo kakvih vijesti o računalnom hardveru a na žalost sve je više vijesti od kvazi znanosti i žutilu,kad se samo sjetim bug online prije 5-10 godina ovo je teški downgrade prema dolje

LudaRajcica sub 25.9.2021 20:09
blackalbum kaže...

nešto se čudno dešava sa bugom online u zadnjih godinu dvije dana,sve manje je bilo kakvih vijesti o računalnom hardveru a na žalost sve je više vijesti od kvazi znanosti i žutilu,kad se samo sjetim bug online prije 5-10 godina ovo je teški downgrade prema dolje

 Bug je bio hit '90tih :)

zhUPer_C18 sub 25.9.2021 21:37

U potpunosti se slažem. ako želim čitat žutilo (koje ne želim čitat) odem na 24sata ili index, a ovdje želim čitati o računalima, hardwareu, softwareu...
npr:
Ne sjećam se kada sam zadnji put čitao nešto o novim računalnim komponentama ovdje na BUG-u (novi intel, cpu i gpu?!?!?, novi amd socket?!?!?! DDR5!?!?!?! novi 4k 144Hz monitori!??!?!?! nešto!!) recenzije komponenti čuvajte za tiskovno izdanje, ali kratke vijesti možete objavljivat.

rađe ću to čitat nego o muskovima, cukerbergima, korejske influencerice, vuneni mamuti, Lego rimac...

dreadmoore pon 27.9.2021 00:24

Mislim da je se stranica buga zbagovala pa izbacuju gluposti i nebitne stvari na područje sw-a i hw
-a, pa su im top vijesti ljubavne priče elon muska i ostali celebrity osoba.Do vijesti o covidu i otvaranje istih tema o tome, dok se spomene mate rimac i bilo koji pokušaj komentara istog je stroga zabrana.Nekad sam mislio da ću samo na 24h i index.hr vidjeti žuti tisak sad im je se Bug.hr odavno pridružio.Mjesto da se bave vijestima o znanosti i novim tehnologijama oni se bave tuđim životima.