Klanovski kutak

[Minecraft Server] Bugcraft Reloaded

nul-3 uto 27.3.2012 17:37
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

djdomi uto 27.3.2012 17:58
nul-3 kaže...
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

haha, imaš vezu :D

davide, ako budemo krenuli danas navečer, bude to i prije, budem se potrudio doć što prije.

moram pročitati i napisati lektiru i naučiti fiziku pa onda budem sredio kaj treba. vjerojatno budem oko pol deset, deset.

djdomi uto 27.3.2012 20:44
LordShgi kaže...

I ja sam zainteresiran, jel trebam nekakve kerefeke raditi i slikati da bi se mogao prijaviti ili je dovoljan moj staž na forumu. :P

nije nužno, ali dobiješ bonus bodove kod nas ako staviš koju sliku ;)

MalenoSelo uto 27.3.2012 20:49

Stvarno se nadam da ovaj server uspije jer vec dugo nije bilo normalnog hrvatskog servera :D

I mislim da mozete uspjet jer Fermi ima iskustva iako ni on nije isus pa cemo trebat i pomoc ;) 

 

I duboko se nadam da nece biti idiota ko na proslim hrv. serverima...

power_user uto 27.3.2012 20:57
djdomi kaže...
nul-3 kaže...
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

haha, imaš vezu :D

davide, ako budemo krenuli danas navečer, bude to i prije, budem se potrudio doć što prije.

moram pročitati i napisati lektiru i naučiti fiziku pa onda budem sredio kaj treba. vjerojatno budem oko pol deset, deset.

Mogu i ja tako upasti? Ako ti treba nešto pomoći javi, imam vremena, nemam više školskih obaveza prije praznika.

djdomi uto 27.3.2012 20:58
power_user kaže...
djdomi kaže...
nul-3 kaže...
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

haha, imaš vezu :D

davide, ako budemo krenuli danas navečer, bude to i prije, budem se potrudio doć što prije.

moram pročitati i napisati lektiru i naučiti fiziku pa onda budem sredio kaj treba. vjerojatno budem oko pol deset, deset.

Mogu i ja tako upasti? Ako ti treba nešto pomoći javi, imam vremena, nemam više školskih obaveza prije praznika.

naravno, budem još vidio sve s lzgrom i tobom :D

Unix uto 27.3.2012 21:56
djdomi kaže...
power_user kaže...
djdomi kaže...
nul-3 kaže...
Davidl42 kaže...
Server će imati 26 slotova,uskoro počinju prijave... Ako budemo dobro napredovali biti ćemo gotovi do petka ili subote.

Ja se prijavljujem, mislim da nije potrebna slika :D jer fermi me "zna"

haha, imaš vezu :D

davide, ako budemo krenuli danas navečer, bude to i prije, budem se potrudio doć što prije.

moram pročitati i napisati lektiru i naučiti fiziku pa onda budem sredio kaj treba. vjerojatno budem oko pol deset, deset.

Mogu i ja tako upasti? Ako ti treba nešto pomoći javi, imam vremena, nemam više školskih obaveza prije praznika.

naravno, budem još vidio sve s lzgrom i tobom :D

Koliko znam, ja sam smislio ime i trebao sam uzet server u petak. {#}

LordShgi uto 27.3.2012 22:56
Volvox kaže...

Dečki potrudite se da ne propadne za mjesec dana kao i prije:) Ako treba donirat nešta ili pomoć radit spawn ili nešto slično javite mi se:)

Također, rado ću pomoći cak i oko nekih tehničkih stvari ako treba. Ako imate kakvih problema ili ste zatrpani, zovite.

Unix uto 27.3.2012 23:30
LordShgi kaže...
Volvox kaže...

Dečki potrudite se da ne propadne za mjesec dana kao i prije:) Ako treba donirat nešta ili pomoć radit spawn ili nešto slično javite mi se:)

Također, rado ću pomoći cak i oko nekih tehničkih stvari ako treba. Ako imate kakvih problema ili ste zatrpani, zovite.

Hvala, moći ćemo sami :)

Nas 3 će mislim uspjet to sredit :)

djdomi sri 28.3.2012 17:00

momci, sad ću provjeriti da li sve radi i onda vas budem pustio na beta server. nema svih plugina jer nisu updateani.

btw, nemojte griefat, sve se upisuje u log.

s ekonomijom ima nekih problema, ali neće trebati još neko vrijeme dok ne dođe chestshop plugin.

power_user sri 28.3.2012 17:17
djdomi kaže...

momci, sad ću provjeriti da li sve radi i onda vas budem pustio na beta server. nema svih plugina jer nisu updateani.

btw, nemojte griefat, sve se upisuje u log.

s ekonomijom ima nekih problema, ali neće trebati još neko vrijeme dok ne dođe chestshop plugin.

Koji permission plugin si koristio? Ja sam nedavno pokusao slozit sever doma za sebe i 2 frenda, ali zafrkavaju me ti permissioni, orginalni premissions ne radi više, a nije mi se dalo zafrkavati s novima(probao sam, ali su dosta drugačiji). Na kraju sam dignuo vanillu s hamachijem(i server je bio online punih sat vremena)

djdomi sri 28.3.2012 17:25
power_user kaže...
djdomi kaže...

momci, sad ću provjeriti da li sve radi i onda vas budem pustio na beta server. nema svih plugina jer nisu updateani.

btw, nemojte griefat, sve se upisuje u log.

s ekonomijom ima nekih problema, ali neće trebati još neko vrijeme dok ne dođe chestshop plugin.

Koji permission plugin si koristio? Ja sam nedavno pokusao slozit sever doma za sebe i 2 frenda, ali zafrkavaju me ti permissioni, orginalni premissions ne radi više, a nije mi se dalo zafrkavati s novima(probao sam, ali su dosta drugačiji). Na kraju sam dignuo vanillu s hamachijem(i server je bio online punih sat vremena)

originalni permissioni. vjerovo il ne :D

bukkit permissions mi je čudan, original je najbolji.

aj idem lagano WL svakog.

tebe prvo ;)