Klanovski kutak

CoD 2 Team ----> Cro|Killers|Team

Srle1404 sub 7.2.2009 21:41

Jedan dobar hrvatski klan koji igra isključico CoD 2, igramo solidno, naš trenutni omjer pobjeda, neriješenih i poraza je 29:1:1. Ne želim nas nazivati PRO klanom jer igramo na v.1.0 i tu nemožeš bit pro jer uvijek postoji šansa za onom gamadi koja se naziva cheateri. Toga kod nas nema, u to sam siguran jer ja osobno kao ldr klana nakon svakog wara tražim record i najmanje 1 SS iz igre od svakog člana. Uskoro planiramo kupit origigi CD key-eve, tvrtka INTECH nam ih je ponudila po dosta povoljnoj cijeni jer kod njih imamo i server i free web hosting (web sa .com domenom je u izradi) i proći na v.1.3 i igrat sa pravim klanovima. Eto pa malo nas posjetite, ldr sam ja (Undertaker) i moj bratić (Cr@zY*) pa ako vas što zanima možete pitati ili ovdje ili na našem webu... Regrutacije su trenutno zatvorene, ima nas 20, ali ako je netko tko dobro igra zainteresiran za ulazak u klan može se prijaviti pa će klan odlučiti. Opširnije o nama na:

 

http://crokillers-team.ucoz.com/

 

Također ako igrate CoD 2 v.1.0 posijetite i naš server za koji vas uvjeravam da nećete imat problema sa cheaterima jer je gotovo cijeli dan barem netko od admina online:

 

85.114.53.74:28963

 

Eto toliko o nama,

LP svima...

Vido sub 7.2.2009 23:30

Nije mi jasno, zašto niste odmah krenuli sa 1.3, čemu prvo 1.0?

 

Btw, ima citera svugdje, bez obzira na verziju. Gamad jedna.

Sretno vam bilo, javite kad budete imali 1.3 server, po mogućnosti cracked public pa bi mogli nabaciti koju :)

Srle1404 ned 8.2.2009 10:19

Ma ja sam počeo sa 1.0 jer sam igrao ono što sam imao kad sam instalirao i kad sam počeo igrat nisam ništa znao o igri, pa tako nisam ni znao da postoje takvi jadni ljudi koji koriste cheatove... Ekipa se brzo skupila, pa smo tako odlučili neko vrijeme ostati na 1.0 dok se ne dogovorimo za korak dalje...

markoal ned 19.4.2009 14:27
Wiz3m4n kaže...

Kud 1.0 pobogu.....ajte to stavite na 1.3 pa vam dolazim u kontrolu, da vas preslušam Smijeh

 

 

 Ma pola nas nema org. cd/key, pa to je glavni razlog, a hackove nitko nekoristi jer ce bit kickan(u nasem klanu), i za svaki war moramo imati record.
A Ja igram i 1.3.

Wiz3m4n ned 19.4.2009 14:37

Pa daj mi onda ip gdje igrate na 1.3v....i ja sam na public cracked serverima....pa lako pređete na 1.3v ne vidim di je problem sa ili bez origigi ključeva! Ali znam da kako prićaš volio bih imati gdje odigrati sa domačim ljudima bez natjerivanja sa varalicama i nefer igrom....kako već imam/svi uglavnom imaju v 1.3 neda mi se sad ponovno makivat i stavljat nanovo zbog v 1.0 .....ajde slobodno mi stisni kakav pm.

 

pozz!!

markoal ned 19.4.2009 16:09
Wiz3m4n kaže...

Pa daj mi onda ip gdje igrate na 1.3v....i ja sam na public cracked serverima....pa lako pređete na 1.3v ne vidim di je problem sa ili bez origigi ključeva! Ali znam da kako prićaš volio bih imati gdje odigrati sa domačim ljudima bez natjerivanja sa varalicama i nefer igrom....kako već imam/svi uglavnom imaju v 1.3 neda mi se sad ponovno makivat i stavljat nanovo zbog v 1.0 .....ajde slobodno mi stisni kakav pm.

 

pozz!!

 ok, navratit cu ja tebi na 1.3.
El Maniachi kaže...

ja iam org i swicther pa mogu i 1.0  i 1.3....imam ti oko 700 h cod2.....nisam los....a iam 1300 sveukupno jer moram i malo druge igre igrat..xd

 imam i ja switchera, i oko 1150 h, ma ima bi i vise, nego meni se cesto xfire izgasi u igri, pa ga prije nisam ni palio, igram 3 ipo god.
Maxy ned 19.4.2009 16:29

Kad u konzolu napisem "connect 85.114.53.74:28963"  samo mi pise awating connection i idu one brojke...bas mi se pojavljuje na taj server jer sam na druge pokusao i ide normalno

 

EDIT: imam verziju 1.0

markoal ned 19.4.2009 18:20
Maxy kaže...

Kad u konzolu napisem "connect 85.114.53.74:28963"  samo mi pise awating connection i idu one brojke...bas mi se pojavljuje na taj server jer sam na druge pokusao i ide normalno

 

EDIT: imam verziju 1.0

 to je do servera, os vidit koliko sam ja ceka da uđem na server, vidi ovu sliku s mog xfirea:
http://screenshot.xfire.com/screenshot.....png
epic kaže...

omg napravite webspell web

 Web pravi Kardaki, ja pravim intro za stranicu(to je ono kad ulazis na stranicu kao kod wardancea), i jos nesto, al necu rec, xD.