IT trgovine

Pentagram software d.o.o.

Mrgud Veliki uto 20.4.2010 18:44

Ja mislio da su oni propali davnih dana...

To je onaj Pentagram - Ecom, ako se ne varam. Jednom sam tamo usao (u Savskoj dok su bili, ne znam jesu li jos, ne krecem se tim putem), znam da su onda bili poprilicno skuplji u odnosu na konkurenciju.

 

Don Kihoty uto 20.4.2010 23:24
Mrgud Veliki kaže...

Ja mislio da su oni propali davnih dana...

To je onaj Pentagram - Ecom, ako se ne varam. Jednom sam tamo usao (u Savskoj dok su bili, ne znam jesu li jos, ne krecem se tim putem), znam da su onda bili poprilicno skuplji u odnosu na konkurenciju.

 

Točno tako.. Sad ne znam dali je to ista firma, ali Pentagram Ecom je davno propao...

 

Još i dan danas dolazenjihove konfe sa sličicom na caseu na servis... Belji se

 

Uglavnom nekad davno loša firma...

ggh uto 7.12.2010 21:03
Don Kihoty kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Ja mislio da su oni propali davnih dana...

To je onaj Pentagram - Ecom, ako se ne varam. Jednom sam tamo usao (u Savskoj dok su bili, ne znam jesu li jos, ne krecem se tim putem), znam da su onda bili poprilicno skuplji u odnosu na konkurenciju.

 

Točno tako.. Sad ne znam dali je to ista firma, ali Pentagram Ecom je davno propao...

 

Još i dan danas dolazenjihove konfe sa sličicom na caseu na servis... Belji se

 

Uglavnom nekad davno loša firma...

 Jes da je dosta prošlo od zadnjeg posta al kad vidim sve ove gluposti ne mogu ne odgovoriti. Ne znam po čemu je to "nekad davno loša firma" Radi i danas i to vlastiti software za knjigovodstvo, te održavanje IT sistema, pa čak i nešto prodaje hardware-a. Inače Pentagram-ecom nije propala i gašenjem te tvrtke nikom nije ostala dužna ni lipe,(kao dosta drugih ugaslih firmi)a o razlozima gašenja ne bi sad ovdje.  Dakle hoću samo reći da prije nego se nekog(bilo kog) popljuje treba ipak malo to i argumentirati.

Pozdrav svima!