IT trgovine

Megastore (Hangar 18)

keki čet 24.12.2020 15:25

Stari moj nemoj odustati od svojih novaca. Imas potvrdu da si uredno platio ukoliko ti nisu isporučili robu onda ti lovu moraju vratiti nazad.

 

Treba otići direktno u neki dućan koji radi i pitati šta se dešava i objasniti mu zakone i pravila ove države. Ako rade u Zagrebu javi mi se privatno pa ću osobno otići i poprićati sa njima.

ramuh2003 sri 30.12.2020 20:00

Ljudi nisam bio upucen, za vikend sam narucio TV (1840kn), vidim nakon 2 dana da nema maila da je poslano, zovnem im, javi se zenska da je dostava nakon Nove.
Sada naletim na ovu temu na forumu. Stavio sam obrocno placanje, sta mi je ciniti da to okazem?

Tdi1896 uto 12.1.2021 16:09

ramuh2003 zanima me što je bilo s vašom narudžbom koja je po vama, bila prije nove godine jer sam 8.1.2021.naručio od megastora smartphone, pa bi htio saznati je li mi je pametnije poništiti narudžbu ili još čekati jer još nema maila da su poslali, samo mail da je narudžba u "obradi", oprostite ako smetam ali ne mogu ih kontaktirati a po ovom forumu ste najsvježije vi imali posla s nijma

gamer001 uto 12.1.2021 17:16
Tdi1896 kaže...
kako stornirati narudžbu? ne mogu naći kao kod drugih webshopova tu mogućnost, teško ili nikako da se jave na telefon, na mail ne odgovaraju, ni na facebook, ni kad ih zovem prek messengera?

 Ja sam narucio i platio za black friday, slao mailove i nadao se da ce ipak stici jednog dana. Jucer sam odlucio da mi se vise ne ceka, zvao ih, prvi put se nisu javili pa zvao opet. Rekao da sam da ne zelim vise cekat i da zelim otkazat narudzbu i dobit povrat novca i to se stvarno tako i dogodilo. Vec sam bio lud, ali onda me ljubaznost i usluznost zenskog glasa s druge strane slusalice malo umirila i sve je proslo glatko.

jomerh sri 28.4.2021 09:20

Ne priznaju garanciju bivseg H18, taj megastore je smeće kao i njihovi noa proizvodi. Mobitel noa h10 limited edition 😁, dva puta isti kvar u jamstvu, stari ga koristio, jedva da je i koristen. Jos su me drugi put naveli da posaljem na taj njihov servis, kad sam rekao za jamstvo uredno su presutali cinjenicu da to sada sluzi jedino za gu*icu obrisati. Tako da sam platio dvije postarine samo da bih ga mogao s guštom nepopravljenog sam dotući čekićem.
Uglavnom, ne bih tamo kupio nesto vise ni da oni meni plate za to. Eto iskustva, mozda nekom pomogne. 💩