Eric Prydz uto 12.5.2020 09:38

Moje iskustvo s Linksom nije tragično, ali je indikativno...prodavačica kojoj je lijeno ustati se iz stolice i odgovoriti na dva jednostavna pitanja o proizvodu, važnije je visiti na mobitelu.

U Linksu kupujem ako gori pod nogama i za male iznose, imam frenda koji se prije nekoliko godina s njima natezao mjesecima oko neispravnih dijelova u PC koji je bio plaćen oko 10 tkn.

sandokan111 uto 12.5.2020 12:00
Dex.pwn kaže...
Išao sam i najbliži grad gdje ima Links poslovnica. Šta sam drugačije trebao uraditi???

Prvo se postavlja pitanje zasto si 3 puta slao uredjaj?

Drugo, ako ti je grad daleko mozes poslati uredjaj dostavom, na isti nacin ti se vrati natrag kako si predao, znaci kuci dostavom. Jesi kupio proizvod u tom drugom gradu ili preko weba? Stvar je da ti njima proizvod moras dostavit. Kako ces to obavit je na tebi, obavit ces to najjednostavnije. Ovo su neke osnove koje se podrazumjevaju. Napisao si da si imao tesku borbu.

Blendy kaže...

Prvi put smo rjesili nakon maila, sad nevjerujem da ce bit tako.

Prijava ce ic odma cim mi odgovore na mail prituzbe posto nevjerujem da ce se ista rjesavati.

U mailu sam im srocio da ta grafa ima neadekvatno hladjenje te da mi pojasne koja su mi to prava limitirana.

Sad jos vise smatram da mi je to jedna od vecih gresaka sto kupujem kod njih.

Znaci to je slucaj u tijeku i prava ti nisu umanjena. To sto neki zaposlenik prica je irelevantno.

Blendy uto 12.5.2020 15:07
Blendy kaže...

Prvi put smo rjesili nakon maila, sad nevjerujem da ce bit tako.

Prijava ce ic odma cim mi odgovore na mail prituzbe posto nevjerujem da ce se ista rjesavati.

U mailu sam im srocio da ta grafa ima neadekvatno hladjenje te da mi pojasne koja su mi to prava limitirana.

Sad jos vise smatram da mi je to jedna od vecih gresaka sto kupujem kod njih.

Znaci to je slucaj u tijeku i prava ti nisu umanjena. To sto neki zaposlenik prica je irelevantno.

Jednostavno sam pesimistican po pitanju svega toga, znam da mi nisu prava umanjena stovise nist se nije ni mjenjalo. Lik je valjd voditelj poslovnice kolko znam.

Najgore je to sto ne ocekujem ista vise pozitivno od njih, tolko su losi barem po mom iskustvu. Znam da je MSAN servis odgovoran za sve to al opet, ako ti musterija dodje i donese proizvod na reklamaciju, neces mu govorit da su mu prava limitirana i da tesko da ce se prihvatiti 

Ja samo hocu iz principa da mi se navede koja su to moja prava po njihovom shvacanju limitirana, jer nisam koristio tu grafu da bi brisao nos nit dupe da se moze navest higijenski razlozi.

3 puta sam nosio neki proizvod na reklamaciju kod njih, i sva 3 puta sam dobio isti odgovor "to vam ne pada pod garanciju, tesko da ce se prihvatiti"

Radim u trgovini i nikad mi nije na pamet palo da komentiram neki slucaj bez kontaktiranja dobavljaca/servisera, i tu uvijek nastojim da bude cista komunikacija kupac i  servis.

Dex.pwn uto 12.5.2020 16:06

Mobitel se zabloko, odnio na garanciju (taman pred istek), vratili ga i rekli da je sve u redu.
Krenuo da postavim mobitel, zabloko. Snimim video kao dokaz gdje je zaklokan na setupu. Odnio opet, opet isti odgovor. Sjednem u kafić da postavim mobitel, opet zabloka. Donesem im zablokan mobitel da bi nakon tjedan dva zvali i rekli da mogu uzeti drugi mobitel.

sandokan111 uto 12.5.2020 16:43
Blendy kaže...

Jednostavno sam pesimistican po pitanju svega toga, znam da mi nisu prava umanjena stovise nist se nije ni mjenjalo. Lik je valjd voditelj poslovnice kolko znam.

Najgore je to sto ne ocekujem ista vise pozitivno od njih, tolko su losi barem po mom iskustvu. Znam da je MSAN servis odgovoran za sve to al opet, ako ti musterija dodje i donese proizvod na reklamaciju, neces mu govorit da su mu prava limitirana i da tesko da ce se prihvatiti 

Ja samo hocu iz principa da mi se navede koja su to moja prava po njihovom shvacanju limitirana, jer nisam koristio tu grafu da bi brisao nos nit dupe da se moze navest higijenski razlozi.

3 puta sam nosio neki proizvod na reklamaciju kod njih, i sva 3 puta sam dobio isti odgovor "to vam ne pada pod garanciju, tesko da ce se prihvatiti"

Neznam. Najbolji savjet koji ti mogu dati je da se ne uzrujavas oko gluposti. Ti ljudi tamo samo rade i obicno nemaju blage veze o icem.

Ja sam neke proizvode slao u links i uredno dobijao mailom obavijesti o stanju reklamacije. Nikad se nisam s nikim objasnjavao dal nesto pada il ne pada pod garanciju. Dosao tamo, predao proizvod, oni ga poslikali, zapisali da nema ostecenja i to je to. Zadnji puta sam u biti sve sam obavio na nekom racunalu i poslikao sam proizvod.

DeeKay uto 19.5.2020 18:51

Jel se netko sjeća prošlog garage sale-a? Zanima me sat Huawei Gt2 i neki Garmin. Jesu bili što povoljniji, vidim da će sad za vikend biti ponovo garage sale. 

Sjećam se da je bilo dobre cijene za memoriju, neke mobitele, ali satove nisam onda gledao. 

Marcek555 čet 21.5.2020 13:30
Dex.pwn kaže...
Čeka vas teška borba. Prije 4 godine sam 3 puta išao u drugi grad da reklamiram mobitel

Evo da javim svoje iskustvo sa slanjem mehanizma od stolice na reklamaciju. Poslao postom , oni zaprimili drugo jutro, kad trece jutro zvoni meni overseas na vrata da imam paket od linksa. Znaci u roku 48 sati od kada sam poslao , dobio sam novi dio doma, ja prezadovoljan i nisam mogao vjerovat da su tako brzo odradili reklamaciju. S obzirom da je to dio mehanike, stolice, vjerujem da bi se duze nacekao da se nesto elektricno pokvarilo.