Aportus uto 14.8.2018 09:23

Narucio 10.08.

Pisalo u mailu da je narudzba potvrdena i da dolazi roba u ponedjeljak GLS-om.

11.08  dobivam mail da stize kroz 4-5  dana....

Evo cekam al nije mi zurba, velim samo da je citavo.

Detaljni dojmovi kad dode paket xD

Aportus uto 14.8.2018 23:14

sory na duplom postu, samo da javim da je paket stigao 2 sata nakon sto sam napisao post.

Sve ispostovano, paket neostecen kao i sadrzaj unutar njega.

Vjerojatno ce se jos sta narucivati iz tog shopa.

Eto preporuka od mene :D

asasi čet 6.12.2018 14:13

Narucio neke dvije sitnice PWM hub i splitter za RGB, naruceno u ponedjeljak stiglo u cetvrtak ujutro, tracking number na mail se dobije kad predaju robu GLS-u.

Narucivao sam kao GOST na njihovoj stranici dakle bez registracije i plačanje pouzečem - čitaj GLS-u na ruke :)

Eto čisto info ako nekoga zanima. LP svima!!!

futuremnachine čet 20.12.2018 18:38

Evo jedno moje pozitivno iskustvo, s web trgovinmom IPon narucen monitor u Ponedjeljak iz (Budimpesta) u 22h uvecer, pred vratima u cetvratk u 9h ujutro, (Vukovar) platio pouzecem bez ikakvih provizija s tim da sam ustedio cak i s tom dostavom koja je 62.50 kn (8kg) GLS, ipak ustedio 100kn i puno zivaca za razliku od nekih EU shopova u kojima je dostava 30€ za takav proizvod i puno puno cekanja i rijetko kad dostavljeno po navedenom datumu pri kupnji! 

Promster sub 22.12.2018 19:23

Čitam ove zadnje komentare, i svi redom pozitivni, a znam da se kenjalo po dućanu. Gledam jednu stvarčicu kod njih, pa mi se čini da ću uzeti, pošto je cijena niska, a i ni jedan dućan kod nas nema artikl. Sad jesu li se popravili ili se pukom srećom zaredalo par dobrih komentara?

saree7 pon 18.2.2019 09:38

Naručio sam s ove stranice kućište za PC jer sam vidio da su cijene nešto jeftinije. Kućište sam platio oko 500kn, poštarinu mi je odmah izračunalo na stranici kod potvrde plaćanja oko 60kn i to je cijena koju plaćate ukupno sa svime (iz Mađarske je firma). U srijedu navečer oko 21h sam naručio, a paket je stigao u ponedjeljak ujutro prije 9h. Nazvao me kurir GLS-a i sve je prošlo bez ikakvih problema. Na temelju osobnog iskustva ne vidim prepreku u naručivanju s ove stranice.

Big'R sri 27.3.2019 22:38

Kupio od njih hard disk i matičnu. Došlo nakon 3-4 dana. Matična je došla ispravna, a disk nov novcat imao 12000 loših sektora. Pošaljem ja njihovog garancionog kurira i dođe dostavna služba, pokupi disk i nakon par dana dođe mail da je disk fizički oštećen i da ne priznaju garanciju. Pitam ja kakvo oštećenje? A oni odgovorili da je disk oštećen na rubu. Pitam ja da pošalju fotografije, kad ono ništa ne šalju. Vratili disk i neki dopis na mađarskom. Pitah ih šta je to. Kažu da šaljem disk direktno proizvođaču o vlastitom trošku. Pogledam disk, na jednom kutu ima malo oguljenu boju, znam 1000% da mi disk nije ispao nigdje, a budala nisam slikao disk prije slanja. Toliko o njima. Izbjegavati u širokom luku.

hahhaajaads ned 15.9.2019 20:20
SimeVip kaže...

Da li je tko kupovao kod njih sta u zadnje vrijeme, neka novija iskustva?

Cijene su za neke stvari dosta jeftinije nego kod nas.

Isto go*no ko i Extreme Digital, 50/50 da ce ti nes doc pokvareno i da ces imat problema sa garancijom...

Exostosis uto 14.1.2020 20:57

Prošli tjedan u četvrtak (09.01.) sam naručio kućište i napajanje, platio online, dobio potvrdni mail za narudžbu, a sutradan mail da će paket predati kuriru i da će kurir idući radni dan krenut s isporukom. Kasnije opet mail, paket je predan kuriru, dostava za 4-5 dana i link za tracking (GLS). Dostava je 75kn, ali sve uredno stiglo danas, 5 dana kasnije. Adresa pošiljatelja je u Budimpešti pa ako što bude, tamo trebam slati dok je pod garancijom. Nemam iskustva s tim još, napravim update ako što bude. Kod njih sam jedino našao ovo kućište i inače imaju svašta u ponudi, ali treba lovit akcije jer cijene su slične kao i u drugim trgovinama kod nas. 2018. sam kod njih naručio nosač za monitor, sve prošlo kao i sada. Preporučujem trgovinu dok se ne pojavi problem nekakav.

pcnerd uto 21.7.2020 23:34

Pozdrav, također sam naručio kućište za PC u ovoj trgovini, poslano sljedeći radni dan, nakon narudžbe, po GLS-u. Proizvod stigao na jug Hrvatske za 3 dana! Izabrao sam plaćanje pouzećem, kurir GLS-a me nazvao i sve je uredno bilo zapakirano, bez ikakvih oštećenja. Toplo preporučujem ovu trgovinu pogotovo zbog toga što dosta stvari nema u hrv ili ako ih ima onda su cijene u hrv dosta više.