IT trgovine

Hardsoft trgovina Cijena??

shecky čet 4.11.2021 23:40

Moguce, ali i dalje mi nije jasna ta politika firme, mislim za isti proizvod dvije razlicite cijene u isto vrijeme, pa koja ce budala tad kupit skuplji??

 

Nemam iskustva s ovom trgovinom ali su dosta jeftiniji od svih domacih, narucit cu ovaj jeftiniji pa vidim sta ce doci:)

mzopg pet 24.12.2021 15:57
shecky kaže...

Moguce, ali i dalje mi nije jasna ta politika firme, mislim za isti proizvod dvije razlicite cijene u isto vrijeme, pa koja ce budala tad kupit skuplji??

 

Nemam iskustva s ovom trgovinom ali su dosta jeftiniji od svih domacih, narucit cu ovaj jeftiniji pa vidim sta ce doci:)

 To su ti sve firme bez lagera, imaju webshop i to je to. Otvore nekakav j.d.o.o., povežu se na MSAN katalog i prodaju. Često imaju više dobavljača, a artikli se automatski preuzimaju pa onda imaš ovakve situacije gdje je isti proizvod naveden 2-3 puta sa različitim cijenama, nije to samo tako kod njih.

 

Kupovao sam kod njih, sve je uredno stiglo i na to nemam zamjerke.

Isto tako sam imao situacije gdje naručim, platim karticom i onda mi jave da naručenog artikla nema, tako da nije loše uvijek prije uplate provjeriti ili platiti virmanom.

 

EDIT: vidim sad da je post star skoro dva mjeseca, ali svejedno moje iskustvo će možda nekome biti korisno