IT trgovine

Gamershop.hr iskustva

t00mob pon 6.3.2023 09:56

Baš gledam cijene procesora, konkretno 13700K i 13900K i vidim da im je cijena u tom shopu svega par eura skuplja od najjeftinijeg njemačkog shopa na geizhals.de.  Ima li tko kakvih iskustava s kupnjom kod njih? Nemaju fizičku trgovinu, isključivo slanje poštom. 

Yunfy-man pon 6.3.2023 10:26

Od njih sam naručio nintendo switch za 1330 kn prije tipa dvije godine.

Dugo sam čekao na dostavu... tipa 7 - 10 dana doduše bio je black friday.

Nisam reklamirao pa ne znam proces povrata i slično

 

 

 

Hexfire pon 6.3.2023 11:11
t00mob kaže...

Baš gledam cijene procesora, konkretno 13700K i 13900K i vidim da im je cijena u tom shopu svega par eura skuplja od najjeftinijeg njemačkog shopa na geizhals.de.  Ima li tko kakvih iskustava s kupnjom kod njih? Nemaju fizičku trgovinu, isključivo slanje poštom. 

 Dosta nas tu s foruma je od njih uzelo Xbox Series S/X jer su bili najjeftiniji u RH. Jedino što se plaća u kešu pouzećem što možda nekome nije zgodno. Barem je tako bilo. Nemam iskustva sa reklamacijom, ali što se tiče same kupnje nema problema.

Morgoth Bauglir uto 7.3.2023 00:02

Kupio sam XBOX series X gamepad sa wireless adapterom za PC kod njih prije godinu dana i dostava i sve prošlo brzo i bez greške. Inače imaju odlične cijene periferije i dodataka za konzole, kao i dobre cijene igara i konzola, uvijek najniže na nabavi.
Vidim počeli su i PC komponente prodavati po super cijenama

Skopter pon 4.12.2023 14:23

Kod njih sam naručio pametni sat huawei gt2 pro,dobio sam ga relativno brzo...nakon nekoliko mjeseci sat mi se pokvario i poslao sam ga na garanciju, 17.7..2023.radi izmjene baterije.Prošlo je skoro 5 mjeseci sat još nisam dobio..Nekoliko puta sam nazvao i dobio odgovor da se strpim da su ljudi na godišnjem.Prije mjesec dana sam ih nazvao i molio da mi pošalju sat da ču ja promjeniti bateriju,sat još dan danas nisam dobio i nisam dobio nikakav odgovor...Nažalost ali nemam baš rječi hvale za Gamershop😏