IT trgovine

Extreme Digital - iskustva

sandokan111 sub 12.12.2020 15:01
big_guy kaže...

Ima tko savjet kako reklamirati proizvod,odnosno vratiti ga i dobiti lovu nazad?Preko web stranice,maila,poziva?Konkretno narucio sam sat,no zajebao sam se.Neotpakiran je.

Posaljes im raskid ugovora mailom i vratis im sat. Bitno da ih obavijestis. Lovu dobijes kad golub pismonosa stigne.

Frenkyca pon 14.12.2020 20:35
big_guy kaže...

Poslao sam im mail.jos u cetvrtak,rekli da ce vratit proizvod te da im dam adresu i broj narudzbe da posalju kurira i od onda ni traga ni glasa odgovoru

Provjeri da li su odradili ako jesu, onda čekaš overseass da dođe kod tebe pkupiti paket njega zapakiraš i račun staviš unutra i kada njima stigne kroz 2-3 tjedna isplate lovu na račun

SimeVip sub 19.12.2020 12:06
big_guy kaže...

Kako da provjerim? 😅

Ista stvar kod mene. Slao mailove ali nista, nakraju sam zvao i uspio dobiti agenta.

Dobijes mail potvrde o preuzimanju od overseasa i dodje kroz dan/dva. Ako to nisi dobio, onda jos nisu ni predali zahtjev. Najbolje ti njih nazovi i rijesi tako.

Marina985 čet 25.2.2021 12:18

Znači, uspila sam ostvariti povrat sredstava, i to u punom iznosu.
Pitali su me želim li novce ili zamjenu za nešto drugo.
Ja sam tražila zamjenu, eto, tek toliko da ne čekam novce.
Da bi mi poslali novi proizvod, sa istom nabavnom cijenom, ništa umanjena za onaj moj slavni povrat(iako je sve dogovoreno).
Proizvod sam naravno vratila nazad, i napisala u mailu da više ne želim nikakav proizvod već povrat novaca i u privitku broj računa.
Zanima me koliko dugo ste čekali na povrat?

Frenkyca pet 26.2.2021 14:27
Marina985 kaže...
Znači, uspila sam ostvariti povrat sredstava, i to u punom iznosu.
Pitali su me želim li novce ili zamjenu za nešto drugo.
Ja sam tražila zamjenu, eto, tek toliko da ne čekam novce.
Da bi mi poslali novi proizvod, sa istom nabavnom cijenom, ništa umanjena za onaj moj slavni povrat(iako je sve dogovoreno).
Proizvod sam naravno vratila nazad, i napisala u mailu da više ne želim nikakav proizvod već povrat novaca i u privitku broj računa.
Zanima me koliko dugo ste čekali na povrat?

Meni cim su odg... na mail, kroz 2 dana stigla uplata