stef_mrcina uto 8.5.2018 06:18

Zanima me jel itko kupovao od njih?

Ima li netko iz Koprivnice da pogleda taj njihov "živi" dućan? Ako sam shvatio imaju ga...

Konkretno, u ponudi imaju na prvi pogled dosta jeftinije laptope koje su stavili u prodaju, iz izloga (izložbeni primjerci). Popusti idu do 70-ak posto. Garancija je godinu dana. 

I, isplati li se uopće kupovati te izložbene laptope?

kbenzema pon 18.3.2019 14:48

Frend išao gledat te izložbene primjerke pa sam išao s njim. Uglavnom bez kutije, laptopi korišteni, nisu u bajnom stanju, ali nađu se neki u jako dobrom kaj se tiče izgleda. Nude garanciju dvije godine plus još dodatne tri preko osiguranja. Na kraju je ipak odustao jer mu je sve to sumnjivo oko garancije.

Tema698 sub 11.5.2019 22:38

Odlična trgovina, nikada nisam bila u poslovnici ali preko weba se može sve lijepo naručiti imaju razan odabir svega vezano uz tehnologiju, brzo odgovaraju na upite poslane preko emaila, pomoli su mi preko telefona i čata dok je na facebook stranici mali delay premda odgovaraju čak i izvan radnog vremena.

nikonja ned 12.5.2019 00:31
Tema698 kaže...

Odlična trgovina, nikada nisam bila u poslovnici ali preko weba se može sve lijepo naručiti imaju razan odabir svega vezano uz tehnologiju, brzo odgovaraju na upite poslane preko emaila, pomoli su mi preko telefona i čata dok je na facebook stranici mali delay premda odgovaraju čak i izvan radnog vremena.

kao slučjano user si 1 dan i ovo ti je prvi post...... ovo uopće nije reklama jel da.

MarinoQ uto 14.5.2019 15:04

Ja sam iz Koprivnice. Pozitivna preporuka u svakom pogledu. Ne vjerujte internet trolovima. Firma je registrirana i radi sukladno zakonu a ove švercere koji su ljubomorni ili su nekome konkurencija zanemarite jer šverceri ne plaćaju porez. Mogu reći ovo za Eurotoner da su transparentni, pouzdani i povoljni. Imate telofon i zovite pa pitajte.

MarinoQ uto 14.5.2019 19:24

Šta bi sada trebao pisati o svemu loše i trolati sa nekim "predivnim" avatarom i skupljati zvjezdice pisanja po forumima...? Koliko vidim ovdje se samo zlobni komentari vrednuju. Koja je to vrsta komunikacije? Ko političari.  Koliko profila ste otvorili? Šta život tako loš? Ajde pišite onda šta Valja!? HP, Lenovo, Dell? Koja je razlika gdje se kupi. E najjači je ovaj koji kaže da se preporučuje kupnja u fizičkim trgovinama. Koja mu je IP adresa - nije valjda dinamička? HP, Lenovo, Dell bolje rade bolje u fizičkim tgovinama. U kojem stoljeću se to živi? 

MarinoQ uto 14.5.2019 19:46

Eto imaju i telefon. Sa kime još surađujete u Firmi? Tko kupuje od vas?  "pa : Zagrebački Holding, Slatinkska banka, Ministarstvo pravosuđa, PMF Split i Osijek, Šumarski fakultet, dosta fakseva oko 300 računovodstva, oko 100 odvjetnika pa ima nešte oko 14.000 kupaca. Imate telefone!? Da? NE? Zovite pitajte!!! Možda i brže od šaranja ovdje

Jakovp čet 4.7.2019 16:15
MarinoQ kaže...

Eto imaju i telefon. Sa kime još surađujete u Firmi? Tko kupuje od vas?  "pa : Zagrebački Holding, Slatinkska banka, Ministarstvo pravosuđa, PMF Split i Osijek, Šumarski fakultet, dosta fakseva oko 300 računovodstva, oko 100 odvjetnika pa ima nešte oko 14.000 kupaca. Imate telefone!? Da? NE? Zovite pitajte!!! Možda i brže od šaranja ovdje

Po načinu pisanja bih rekao da imaš barem 60 godina, možda sam i premalo rekao.

sethdot ned 7.6.2020 20:20

Zbog korone nisam sve mogao naći sve tonere u Zg ili su cijene postale astronomske pa sam prvi put naručio u ovoj trgovini.

Uzeo sam tonere za tri različita printera (laserski i dva inkjeta), stiglo vrlo brzo i funkcionira tako da zasad imaju preporuku od mene, barem za one kojima trebaju stvari za printer.

kilani sub 27.6.2020 19:45

Nažalost ja sam imao s Eurotonerom jako ružno iskustvo. Naime naručio sam polovni PC all in one, i preko telefona mi je rećeno da je stanje kao novo, i plaćeno je dodatno za 3 godine jamstva. Isporučeno je par dana nakon narudžbe, sa razbijenim stalkom, razbijene plastike, sve je bilo donekle u funkciji ali ružnog izgleda, ekran je bio uredu. Zvao sam ih odmah, javila se zaposlenica po imenom Dijana, koja je rekla da odmah napravim reklamaciju u pošti. Ista je napravljena i poslana u Eurotoner na što nisam dobio nikakav odgovor. Nakon više uzajamnih mailova, javio se zaposlenik po imenu Tomislav i tražio da vratimo stalak kako bi bio zamjenjen. Nakon mjesec dana, i bezbroj telefonskih poziva, rečeno mi je da je drugi stalak u dolazku i da se strpim nekoliko dana, da bi nakon 40 dana taj Tomislav nestao ne javljajući se na telefon, i da bi gđa Dijana rekla da nemaju rješenje, da se ne može ništa napraviti i da će ona vratit ovaj komad ovakav kakav je.  Kada je stigao paket nazad, imali smo stvarno šta vidjet, stalak koji je bio djelomično razbijen, stigao je razvaljen s gornje i donje strane, kao da je netko skakao po njemu, a osim toga u kutiji je bilo i njihovog smeća (papiri, salvete od sendviča itd..). Ja sam sve uslikao i imam sve mailove koje sam slao i koje ću pustiti na facebook stranici od Eurotonera. Posebno me iznenadilo smeće koje su stavili u kutiji kao i lažna obećanja da će se javiti idući dan sa informacijom ili nekom provjerom a ono...apsolutno ništa do mojeg ponovnog zvanja. Moje iskustvo s njima vrlo neugodno i nebi ga nikome preporučio.    

kbenzema sub 27.6.2020 23:25

Ma ništa od njih ne treba uzimati osim eventualno tonera.

Ovi laptopi i računala koja oni prodaju, to je sve u lošem stanju, razbacano u njihovom uredu i stiglo iz kojekakvih poslovnica gdje su služili ko izložbeni primjerci