Casablancas uto 6.6.2023 10:54

Planiram kupiti grafu i napajanje kod njih pa poslati preko mailbox.de. Ima tko iskustva? Kakvi su u vezi garancije/povrata itd?

Kako treba napisati kontakt podatke na alternate de? Jel uredu ovako? Može billing ostati isto tako?


Vorname: Mailboxdecom ID xxxx
Nachname: Ime Prezime

Straße & Hausnummer: Äussere Weberstr 57
PLZ: 02763
Ort: Zittau
Land: Deutschland
notloB uto 6.6.2023 10:58
Casablancas kaže...

Planiram kupiti grafu i napajanje kod njih pa poslati preko mailbox.de. Ima tko iskustva? Kakvi su u vezi garancije/povrata itd?

Kako treba napisati kontakt podatke na alternate de? Jel uredu ovako? Može billing ostati isto tako?


Vorname: Mailboxdecom ID xxxx
Nachname: Ime Prezime

Straße & Hausnummer: Äussere Weberstr 57
PLZ: 02763
Ort: Zittau
Land: Deutschland

 Šta ne šalju oni direktno u hrvatsku?

Casablancas uto 6.6.2023 11:03
notloB kaže...
Casablancas kaže...

Planiram kupiti grafu i napajanje kod njih pa poslati preko mailbox.de. Ima tko iskustva? Kakvi su u vezi garancije/povrata itd?

Kako treba napisati kontakt podatke na alternate de? Jel uredu ovako? Može billing ostati isto tako?


Vorname: Mailboxdecom ID xxxx
Nachname: Ime Prezime

Straße & Hausnummer: Äussere Weberstr 57
PLZ: 02763
Ort: Zittau
Land: Deutschland

 Šta ne šalju oni direktno u hrvatsku?

 Ovako mi izbaci kad odem na kasu:

Unfortunately, we are currently unable to accept requests for quotations. Please select a domestic delivery address. This service will be available again shortly.

Casablancas uto 6.6.2023 11:09
notloB kaže...
Casablancas kaže...

This service will be available again shortly.

 Pa pričekaj neko vrijeme.

 Ma tako piše već mjesecima, zadnji put kad sam pokušao nešto uzeti preko njih isto bilo pa odustao, ali ovaj put je rx6800 399€ pa reko idem probati preko mailboxde.

notloB uto 6.6.2023 11:12
Casablancas kaže...

 Ma tako piše već mjesecima, zadnji put kad sam pokušao nešto uzeti preko njih isto bilo pa odustao, ali ovaj put je rx6800 399€ pa reko idem probati preko mailboxde.

 Sorry onda, ne znam te fore preko mailboxa, valjda će ti netko priskočiti u pomoć.