IT trgovine

Acquisitum Magnum - ADM

cvaja997 pon 5.10.2020 21:28
gargo kaže...

Futura čudo!

Nocas oko 1h narucim monitor. Evo sad je 13h, monitor vec kod mene (dostava na kucnu adresu - okolica ZG)...Nevjerojatno!

Sve pohvale!

Stvarno me nije briga, ali isti obrazac. Dolje ispod citiranog posta 10 ljudi je dobilo orgazam i lupilo TU. Da, čestitke, dobio si naručeni ispravni proizvod kojeg si platio. Prije bih pohvalio dostavnu službu koja je to isporučila. Nemam nikakvih loših iskustava sa niti jednom trgovinom. ADM kupovao 2 put online, druga trgovina 3 put. Sve u redu. Tako i bude.
Usput monitor i GPU bih kupio u onoj drugoj trgovini jer plaćam dodatnih par 100 kn na uslugu za "zlu ne trebalo". Druga trgovina rješava problem ekspresno uz najmanju moguću "bol". ADM baš nema takvu reputaciju. Nadam se da neću isprobat.

Sowhat pon 5.10.2020 21:33

Tipičan problem danas u našoj zemlji. Kad je nešto loše sipaj drvlje i kamenje a kad je nešto okej i dobro nemoj slučajno reć lijepu riječ i pohvaliti. Kao što glasi i sam naslov teme i prvi post: Molim neka svatko napiše dobra ili loša iskustva sa ovim dućanom IT opreme. Eto, moja iskustva su okej i dobra i zašto to ne reći. Možda (ne)zdrava konkurencija...

sandokan111 pon 5.10.2020 22:07
Sowhat kaže...

Tipičan problem danas u našoj zemlji. Kad je nešto loše sipaj drvlje i kamenje a kad je nešto okej i dobro nemoj slučajno reć lijepu riječ i pohvaliti. Kao što glasi i sam naslov teme i prvi post: Molim neka svatko napiše dobra ili loša iskustva sa ovim dućanom IT opreme. Eto, moja iskustva su okej i dobra i zašto to ne reći. Možda (ne)zdrava konkurencija...

Pa oke, kazem, da je nesto "dobro". Al ono, dostava tipkovnice koju si platio. I opet, kao offset losim iskustvima? Na vagu stavljamo losa iskustva reklamacija s dostavom tipkovice :P Eto, tu smo dosli. Stoga i malo sarkastican pocetni komentar.

cvaja997 kaže...

Stvarno me nije briga, ali isti obrazac. Dolje ispod citiranog posta 10 ljudi je dobilo orgazam i lupilo TU. Da, čestitke, dobio si naručeni ispravni proizvod kojeg si platio. Prije bih pohvalio dostavnu službu koja je to isporučila.

Mislim sto se doticne trgovine tice da je ta brza dostava nesto kao njihov nacin da se istaknu nad ostalima, stoga zato orgazmi :P Za tvoj citirani post, da, nista posebno, ja sam osobno vec navikao od "ne IT" branse da mi dostave stizu HR-HR sutra od dana narudzbe. To je valjda samo za IT ostalo jos kao neka novost. Znaci kad nesto ima na lageru, uredno mi sutra stize od ne-IT branse. U zadnjih ~4-5 mj (lijekovi, maske, trave neke, med, tv) sve stiglo sutra od narudzbe iz raznoraznih dijelova HR.