Internet

YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

stiffler pon 11.10.2021 17:11
MadDogMattis kaže...

Indija obiteljski više ne prolazi, probao sam neki dan..

A za nove možda ne prolazi istina da. 

MarioArt kaže...
Mali322 kaže...
Eto!

nije problem kupiti.. meni je problem sto ne mogu nikog dodati u obitelj jer mi google kaze da nismo u istoj zemlji

Znači da im je u accountu država već podešena ili su bili u nekom familyu prije.

Nek probaju ručno promijenit državu ili čisti novi account na Youtubeu pa onda probaj.

MarioArt pon 11.10.2021 23:17

Pa svakom je drzava podesena cim kreira account... Nije samo do onoga sto pise u accountu nego to google malo bolje prati kako mi se cini... Novi family owner sa arg accountom.. pozvao sam i hr  i de accounte, i sa i bez vpna, i svima promjenio zemlju na arventina... Nece... Pozivnice se posalju, ali ne moze se pridružiti..

Xa li je netko uspio u zadnjih mjesec dana to upogoniti i kako ide procedura?

Ne zanima me opcija da svi prave nove accounte :) .. znaci postojeci HR accounti...

Hacker002 pon 11.10.2021 23:27

Probaj prvo napraviti obitelj na Googleu, ostavi par dana da se sve poveže pa onda napravi Premium, možda upali.

Ja sam prije godinu i pol radio preko Indije, prvo napravio sebi pa dodavao ljude u obitelj, sa 2 osobe sam uspio, pali gasi VPN pa u krug i nakon nekoga vremena proradilo, a s još 2 nikako.. Sad zašto ne znam. Možda što su ovih dvoje uspješnih stvarno bili isto kućanstvo pa ima povijest spajanja na isti wifi, istu lokaciju, a drugih dvoje nisu, tko zna, ali eto, tako je bilo.

Tek naknadno sam pročitao da prvo napravim obitelj pa onda uzmem Premium pa možda ne bi bilo loše probati.