Hoggy ned 26.6.2022 13:47
silvio3105 kaže...
Kad budem trebao čovjeka za heist, bum tebe zvao 😆

 Sorry ja sam "against heist" , ali i "heista drzava" koje prestaju imati svoju ulogu i stititi vlastiti narod. Vrlo je lako da  prividno demokratske drzave potpadnu pod vlasnistvo svjetskih kriminalaca. 

azzie sri 13.7.2022 10:29
Valentin17 kaže...

Ja sam otvoren za dogovor da se nas par dogovori i nas petorica podjelimo cijenu pretplate na dvije godine. Ponuda samo za starije članove vrijedi i ne mora biti Nord, može za mene i Express npr.

Evo ja bi isto podijelio pretplatu ako uzmete za ExpressVPN (puno mi je stabilniji za gledanje Netflixa i Hulu-a) , pa ako vam treba jos jedna osoba javi te se .

 

EDIT - moze i neki drugi VPN ali da je dobar za stremanje i da ima solidnu android aplikaciju. 

Koso sri 13.7.2022 13:52

Ako nas se dovoljno skupi onda ok, meni treba samo povremeno i 100 kn godišnje mi je previše. 

Za ExpressVPN je cijena oko 100 $, nisam gledao koliko je usera dopušteno, ako nas je 7 ispada oko 110 kn godišnje.
Our service is priced at USD $12.95 per month, $59.95 for six months, or $99.95 for a full year's access. We have a 30-day money-back guarantee. You can sign up at https://www.express-vpn-links.com/order -D.D
Ima li nešto povoljnije ?
Zaporožac sri 13.7.2022 14:15
Koso kaže...
NordVPN može do 6 usera.
Ima 2 godišnji Standard plan po cijeni od 87 eura, to je oko 108 kn po useru. Ima li zainteresiranih za NordVPN ?

 eto, ja sam za bilo koji, može i Cyber ghost..

sad ćemo se nakraju poklati zbog toga koji VPN je bolji i nećemo ništa uzeti...

 

eto, ja pristajem i na Nord... 2 god za 108 kn.

 

Možeš me zabilježiti

Zaporožac sri 13.7.2022 14:28
Koso kaže...

 

Ima li nešto povoljnije ?

 Imaš u mome postu gore PIA VPN koji je odlično ocijenjen i među 10 najboljih je. mislim da je prešišao i NOrd, a duplo je jeftiniji...

Imaš i recenziju.. probja  Netflix kao puter..

Zaporožac sri 13.7.2022 14:29

update;

 

evo lista;

 

Za NordVPN

 

1. Koso 

2. Zaporožac

3. Valentin

4. Gemmy 

5. Gravyri 

6. Ivooh11 

 

javite se, sakupimo se nas šest i nije to skupo,..... stotinjak kuna za dvije godine...

 

eto, još trojica, ajmo navalite, još malo pa nestalo....

 

od 15h do 19h neću biti na forumu, pa kako se tko bude prijavio, sačuvat ću mu mjesto na spisku...

 

**a, može to odraditi i netko drugi, tko bude prisutan 

Zaporožac čet 14.7.2022 14:25
Valentin17 kaže...

 Valentine !

 

Ti si pošten čovjek..

Ako si za, poslat ćemo tebi na račun novce, samo reci kada (i na pm broj kartice na koju da ti uplatimo.)

 

Uplata do 15h sjeda sutra, poslije 15h prekosutra.

 

Izračunaj točno koliko kome pripada, ja dodajem 20kn za trud. 

Gemmy čet 14.7.2022 14:55

javite kome treba na DM i broj racuna s cifrom i uplatim veceras

 

koliko sam skuzio svi koristimo isti acc, ali nesmije biti 6 uredaja u isto vrijeme. znaci mogu staviti accout na pc, laptop i Tv, zasvisno na cemu zelim gledat, ako nije u isto vrijeme. jedno mi na poslu, drugo dvoje doma?