Internet

Stranica za slanje besplatnih sms

kemal_r pet 3.7.2009 00:18

Doba je svjetske ekonomske krize pa evo jos jednog načina da se uštedi Smijeh

 

worldsms.co.cc

 

U slučaju da želite slati poruke u BiH (koje nema na spisku) izaberite Croatia - provider HTMOBILE i umjesto 385 stavite 387 pa broj na koji šaljete poruku..

 

 

Pudge pet 3.7.2009 00:25
kemal_r kaže...

Doba je svjetske ekonomske krize pa evo jos jednog načina da se uštedi Smijeh

 

worldsms.co.cc

 

U slučaju da želite slati poruke u BiH (koje nema na spisku) izaberite Croatia - provider HTMOBILE i umjesto 385 stavite 387 pa broj na koji šaljete poruku..

 

 

svaka cast... odlican trik za slanje iz BiH! sve je super i radi. HVALA. imas thumb od mene.

kemal_r pet 3.7.2009 14:10
cromaster kaže...

more li se slat sms u bih na eronet 063

Može, izabereš CROATIA- provider HTMOBILE i dole gdje ti piše 385 ti napiši 38763xxxxxx (umjesto zvjezdica broj unutar hteronet mreže)...

kemal_r pet 10.7.2009 20:32
Perkan777 kaže...

Možete mi reći kako točno upisat broj ja npr. upišem tj. već bude 385  onda upisujem 095xxxxxxx ali mi neće slati  dodje mi invalid phone number.

Molim pomoć!?

kada ukucaš 385 NEMOJ stavljati 095 već 95, znači 38595xxxxxx a ne 385095xxxxxx

kc-kb sub 11.7.2009 21:58
kemal_r kaže...

Doba je svjetske ekonomske krize pa evo jos jednog načina da se uštedi Smijeh

 

worldsms.co.cc

 

U slučaju da želite slati poruke u BiH (koje nema na spisku) izaberite Croatia - provider HTMOBILE i umjesto 385 stavite 387 pa broj na koji šaljete poruku..

 

 

ja imam problem meni veli "invalid phone number"

 

zasto?

stavio sam hrvatska

                  t-mobile

                 phone 385xxxxxxxxx

                 from   385xxxxxxxxx

                onaj code

 

edit: ovo hr.wadja.com mi radi al je glupo što možeš samo slati 90 znakova i ima limit ak se ne varam od 3 poruke po danu

Mitsuoka čet 16.7.2009 11:49
kc-kb kaže...
kemal_r kaže...

Doba je svjetske ekonomske krize pa evo jos jednog načina da se uštedi Smijeh

 

worldsms.co.cc

 

U slučaju da želite slati poruke u BiH (koje nema na spisku) izaberite Croatia - provider HTMOBILE i umjesto 385 stavite 387 pa broj na koji šaljete poruku..

 

 

ja imam problem meni veli "invalid phone number"

 

zasto?

stavio sam hrvatska

                  t-mobile

                 phone 385989394835

                 from   38599xxxxxxx

                onaj code

 

edit: ovo hr.wadja.com mi radi al je glupo što možeš samo slati 90 znakova i ima limit ak se ne varam od 3 poruke po danu

 ja ga koristim i mogu slat masu poruka u danu, nema limita, sad jedino ako ti nisi registriran???

kc-kb čet 16.7.2009 14:24
Mitsuoka kaže...
kc-kb kaže...
kemal_r kaže...

Doba je svjetske ekonomske krize pa evo jos jednog načina da se uštedi Smijeh

 

worldsms.co.cc

 

U slučaju da želite slati poruke u BiH (koje nema na spisku) izaberite Croatia - provider HTMOBILE i umjesto 385 stavite 387 pa broj na koji šaljete poruku..

 

 

ja imam problem meni veli "invalid phone number"

 

zasto?

stavio sam hrvatska

                  t-mobile

                 phone 385989394835

                 from   38599xxxxxxx

                onaj code

 

edit: ovo hr.wadja.com mi radi al je glupo što možeš samo slati 90 znakova i ima limit ak se ne varam od 3 poruke po danu

 ja ga koristim i mogu slat masu poruka u danu, nema limita, sad jedino ako ti nisi registriran???

registriran sam

Mitsuoka pet 17.7.2009 09:51
kc-kb kaže...
Mitsuoka kaže...
kc-kb kaže...
kemal_r kaže...

Doba je svjetske ekonomske krize pa evo jos jednog načina da se uštedi Smijeh

 

worldsms.co.cc

 

U slučaju da želite slati poruke u BiH (koje nema na spisku) izaberite Croatia - provider HTMOBILE i umjesto 385 stavite 387 pa broj na koji šaljete poruku..

 

 

ja imam problem meni veli "invalid phone number"

 

zasto?

stavio sam hrvatska

                  t-mobile

                 phone 385989394835

                 from   38599xxxxxxx

                onaj code

 

edit: ovo hr.wadja.com mi radi al je glupo što možeš samo slati 90 znakova i ima limit ak se ne varam od 3 poruke po danu

 ja ga koristim i mogu slat masu poruka u danu, nema limita, sad jedino ako ti nisi registriran???

registriran sam

 a je ima limit sad gledao 3 poruke

makaweli sub 18.7.2009 16:53

Kod VIP-a ta opcija je aktivirana kad dobiješ svoj vip online account, tj. kad si registriran na vip online. Kod T-Mobilea uslugu sms2mail morat ćete aktivirati tako da SMS poruku s tekstom SMS MAIL pošaljete na broj 200.

asusdvd sub 18.7.2009 17:06

Moj 91 broj je registriran na Vip online, jer sam koristio Vipovu free sms uslugu. Ali i dalje mi baca istu grešku kad preko World SMS extenzije šaljem na taj svoj 91 broj :S Di griješim? Country: Croatia, Provider: T-Mobile (prema davno mi datim uputama); PhoneNumber: 38591XXXXXXX

EDIT: Sad sam promijenio providera u Vip i poruka mi nije došla, ali me pustilo da je pošaljem! WTF?

makaweli sub 18.7.2009 17:20
asusdvd kaže...

Moj 91 broj je registriran na Vip online, jer sam koristio Vipovu free sms uslugu. Ali i dalje mi baca istu grešku kad preko World SMS extenzije šaljem na taj svoj 91 broj :S Di griješim? Country: Croatia, Provider: T-Mobile (prema davno mi datim uputama); PhoneNumber: 38591XXXXXXX

EDIT: Sad sam promijenio providera u Vip i poruka mi nije došla, ali me pustilo da je pošaljem! WTF?

Izgleda da VIP ima nekakvih problema u komunikaciji. Nadam se da će se to uskoro promijeniti.

asusdvd sub 18.7.2009 17:30

Nekad im se to ne bi dogodilo, dok su imali onaj slogan: VIP - snaga komunikacije Osmijeh

 

OK, uglavnom da znam o čemu se radi, jer je problem jako iritantan. Hvala na uputama, nadam se da će još nekom pomoći.