Internet

SaznajKAKO.tv nagradna igra

iprogramer čet 1.9.2011 15:42

Neznam dali ste čuli ali na facebooku ima stranica saznajKAKO.tv, najmanje jednom mjesečno ima nekakva nagradna igra,sada je u tijeku nagradna igra za bitdefender(njih 7).Svi koji imaju facebook profil molim da lajkaju stranicu i da na njihov zid napišete toni pejic.Treba napisati ime onoga koji vas je pozvao na stranicu.Vjerovatno ste već pomislili da se radi o prjevari,ali to nije istina jer sam ja več jednom bio osvoio knjigu tamo.Molim vas da to uradite {#}{#} 

I zaboravio sam napomenuti da su im sponzori Toshiba,Nokia,Bitdefender,Red devil,Algoritam... 

elwood čet 1.9.2011 15:54
iprogramer kaže...

Neznam dali ste čuli ali na facebooku ima stranica saznajKAKO.tv, najmanje jednom mjesečno ima nekakva nagradna igra,sada je u tijeku nagradna igra za bitdefender(njih 7).Svi koji imaju facebook profil molim da lajkaju stranicu i da na njihov zid napišete toni pejic.Treba napisati ime onoga koji vas je pozvao na stranicu.Vjerovatno ste već pomislili da se radi o prjevari,ali to nije istina jer sam ja več jednom bio osvoio knjigu tamo.Molim vas da to uradite 

 

A... ti si njihov PR/Social manager na bug.hr-u?!