Internet

Povijest HR weba - Iskon webcam reality

fract uto 26.3.2024 14:10

Ekipa pozdrav,

 

ne znam više gdje da pitam jer me google ignorira;

da li se netko od vas koji su tu od prapočetka interneta u hrvata sjeća da je bio neki Iskonov reality webcam eksperiment, gdje su stavili na 24 ili 48 sati neko ženi u stan kamere...

kak se zvala žena, sjeća li se tko? koja je to prigoda bila? čemu to svE? kao , demonstracija tehnologije, reality show...tak nešto...?

tu me moji okolo gledaju ko da sam to sanjao.....

 

zvoni li nekom nešto poznato...?

millennial pet 29.3.2024 16:18
fract kaže...

Ekipa pozdrav,

 

ne znam više gdje da pitam jer me google ignorira;

da li se netko od vas koji su tu od prapočetka interneta u hrvata sjeća da je bio neki Iskonov reality webcam eksperiment, gdje su stavili na 24 ili 48 sati neko ženi u stan kamere...

kak se zvala žena, sjeća li se tko? koja je to prigoda bila? čemu to svE? kao , demonstracija tehnologije, reality show...tak nešto...?

tu me moji okolo gledaju ko da sam to sanjao.....

 

zvoni li nekom nešto poznato...?

 koliko se ja sjećam to je organizirao Iskon i Tramot, a žena (mislim da ih je bilo više u stanu) je bila playboy zečica, mislim jedna plava cura. To je bilo tamo negdje prije 18-19 godina, otprilike. Napišem više ako se sjetim detalja.

 

prigoda je bila demonstriranje tehnologije kroz big brother format. gledanost je bila koliko se sjećam ogromna, koliko je to tadašnja tehnologija dozvoljavala.