Internet

Netko me hakirao ili tako nešto

yellowSenior pet 28.12.2012 07:24

Bok

 

Sinoć slušam mjuzu na yt kad mi iskoči chat prozor. Nisam ga mogao ugasit pa sam ugasio komp.

Upalim ponovo i onda mi lik napiše moje ime , prezime, adresu itd. Veli kako će me prijavit zbog piratsko sadržaja.

Lik se potpisuje sa "e".

Prijeti mi tužbama ako ne uplatim 1000e na račun.

Kako se mogu riješit budale, pls pomozite!

mario.L_hr pet 28.12.2012 07:28
yellowSenior kaže...

Bok

 

Sinoć slušam mjuzu na yt kad mi iskoči chat prozor. Nisam ga mogao ugasit pa sam ugasio komp.

Upalim ponovo i onda mi lik napiše moje ime , prezime, adresu itd. Veli kako će me prijavit zbog piratsko sadržaja.

Lik se potpisuje sa "e".

Prijeti mi tužbama ako ne uplatim 1000e na račun.

Kako se mogu riješit budale, pls pomozite!

Prijavi ga policiji zbog uznemiravanja a drugi put pazi gdje ostavljaš osobne podatke.

 

Inače ga možeš glatko odhebati jer nije ništa drugo do komarca koji te samo živcira i smeta a u stvari ti ne može napraviti ništa.

St0ka pet 28.12.2012 07:53

Jel koristiš ti možda Teamviewer il nešta slično?

 

I da što slikaš sa mobitelom. Jednostavno stisni Print Screen tipku i onda to samo Paste u paintu i sejvaš kao slika. Ovako mobitelom ne vidim niš.

A taj chat prozor mora biti od nekog programa koji imaš upaljen.

SuperDox pet 28.12.2012 08:06

imas tipku Print Screen na tipkovnici (iznad ovih tipka insert,home,page up..)..kad stisnes print screen odes u paint i zaljepis sliku tamo.. i logično saveaš sliku..i vam je baci..i ovo je čudno malo..kazes da te trazi 1000€ a na ovom ssu kaj si stavio nema toga... napravio ovo ovak kak sam reko..i nekima ce mozda bit jasnije kaj je..

St0ka pet 28.12.2012 08:17
yellowSenior kaže...

NIsam moga ništa, niti slikat, niti otvorit my pc. Kaže da će me nadzirat(lol). Ovo je jedino što sam uhvatio. Ugl. običan chat prozor koji nema X pa sam morao komp restartat.

Ako se bude javila stavit ću još slika.

Javila, znači ženska haker?

 

I probaj upalit windose u safe modu sa networkingom i vidi jel ti se onda ta tvoja hakerica javlja.

SuperDox pet 28.12.2012 08:17
yellowSenior kaže...

NIsam moga ništa, niti slikat, niti otvorit my pc. Kaže da će me nadzirat(lol). Ovo je jedino što sam uhvatio. Ugl. običan chat prozor koji nema X pa sam morao komp restartat.

Ako se bude javila stavit ću još slika.

kako znas da je žensko? i ovaj chat ti je sumnjiv...  imam osjećaj da pokušavaš trollat...

St0ka pet 28.12.2012 08:23
SuperDox kaže...
yellowSenior kaže...

NIsam moga ništa, niti slikat, niti otvorit my pc. Kaže da će me nadzirat(lol). Ovo je jedino što sam uhvatio. Ugl. običan chat prozor koji nema X pa sam morao komp restartat.

Ako se bude javila stavit ću još slika.

kako znas da je žensko? i ovaj chat ti je sumnjiv...  imam osjećaj da pokušavaš trollat...

I meni se sve više čini da je troll. Jer iskreno men se čini da ti poznaješ tog koji se predstavlja kao "a".

 

I naveo si u prvom postu da se predstavlja kao "e", a u tom chat prozoru kolko vidim on/ona je "a" a ti si "e".

St0ka pet 28.12.2012 08:28
yellowSenior kaže...

http://img266.imageshack.us/img266/5583/24437405040899573924303.jpg

 

Rekla je "Takva sam"

 

Btw. Nije troll, šta misliš da je meni fino ovdje čekat odgovore, kao da sad ne bi igro igrice

Ma ne nisi troll, trollčina si.

 

Pitaš ga/ju da ti sređuje posao. I šta je s onim zatamnjivanjem zadnje poruke.

 

Kao što sam reko...probaj upalit windose u safe modu s networkingom i čekaj da ti se javi prijateljica.

 

U safe ualziš tako da resetiraš komp i stiskaš F8, umjesto onog windows loga če ti se pojavit izbornik u kojem izabereš "Safe mode with networking" i čekaš da se upali, i onda čekaš da ti se javi ova tvoja troll kolegica.

 

St0ka pet 28.12.2012 08:36
lizard_ago kaže...

Pa da napomenem @yellowSenior-u da već radi printscreen desktopa da pogasi explorer da svi nemoramo znat da ima zavidnu kolekciju SKIDROW-a i RELOADED-a.

Jao nemoj ga sada, vidiš da ga hakerica oće prijavit zbog toga.

 

HM...

COD2 i COD4, ME3, Farming simulator 2013 pretpostavljam UT, Borderldans 2, dosta je to za jednu finu kaznu kršenja autorskih prava.

Latz pet 28.12.2012 08:37
St0ka kaže...
lizard_ago kaže...

Pa da napomenem @yellowSenior-u da već radi printscreen desktopa da pogasi explorer da svi nemoramo znat da ima zavidnu kolekciju SKIDROW-a i RELOADED-a.

Jao nemoj ga sada, vidiš da ga hakerica oće prijavit zbog toga.

 

HM...

COD2 i COD4, ME3, Farming simulator 2013 pretpostavljam UT, Borderldans 2, dosta je to za jednu finu kaznu kršenja autorskih prava.

Ovaj Farming Simulator zahtjeva kaznu sam za sebe veću no sve ostalo ....

malina22 pet 28.12.2012 08:39
St0ka kaže...
lizard_ago kaže...

Pa da napomenem @yellowSenior-u da već radi printscreen desktopa da pogasi explorer da svi nemoramo znat da ima zavidnu kolekciju SKIDROW-a i RELOADED-a.

Jao nemoj ga sada, vidiš da ga hakerica oće prijavit zbog toga.

 

HM...

COD2 i COD4, ME3, Farming simulator 2013 pretpostavljam UT, Borderldans 2, dosta je to za jednu finu kaznu kršenja autorskih prava.

Stoka ne budi stoka, na tvom PC-ju je sve originalno i regularno...