Internet

Kako izbrisati samog sebe na Facebooku?

sam uto 3.3.2009 12:25

hmm, ma šta nije bilo na više mjesta napisano-rečeno da zapravo nije moguće u potpunosti obrisati account s facebooka? da se razumijemo, bilo bi normalno-logično da se account može fakat pobrisati kada to poželimo, ali navodno to nije tako lako...

Bellatrix pet 10.4.2009 23:51
dogman kaže...

Jel moguce blokirat(da mi ne dolaze vise) poruke koje mi dolaze od facebooka na hotmail...SLIKA

 Napravi neki bezveze e-mail account. Odi na fejs i promjeni e-mail na koji ćeš da ti dolaze te poruke. Stavi da idu na taj bezvezni acc. i rješen problem.
Paolo2612 pet 10.4.2009 23:56
Bellatrix kaže...
dogman kaže...

Jel moguce blokirat(da mi ne dolaze vise) poruke koje mi dolaze od facebooka na hotmail...SLIKA

 Napravi neki bezveze e-mail account. Odi na fejs i promjeni e-mail na koji ćeš da ti dolaze te poruke. Stavi da idu na taj bezvezni acc. i rješen problem.
 Ili jednostavno u opcijama isključi da dobivaš obavijesti na e-mail
Nuu ned 27.12.2009 21:23

Moilio bih ako mi se može objasniti kako izbrisat facebook profil koji je neko drugi napravio s mojim podacima, ili bar da se ostavi facebookov mail na koji treba poslati da mi to izbrišu(bezuspješno sam gogla). Unaprid hvala

anchy100 ned 27.12.2009 21:47
Danny_HR kaže...

270?!

 

Meni je bilo 15 dana. I nakon tih 15 izbrisan je.

  meni isto jucer sam ga obrisala... mislim to napravila.. i kao kaze nakon 14 dana .. ce mi izbristat fejs ... i ja sam se pokusala prijavit vise se nemogu prijavit... ljudi sta mislite o   fejsu

malenamaja sub 9.1.2010 03:01

treba mi pomoc

prije vise od godine dana sam deaktivirala svoj profil na facebooku i nocas sam vidjela da se ponovo pojavio tamo.ne sjecam se koja mi je bila sifra a nemam vise ni mail sa kojim sam bila registrovana.treba mi pomoc kako to ponovo da iskljucim.please pomagajte

Paolo2612 uto 2.3.2010 15:08
irina kaže...

Takđer nemogu izbrisati profil na fejsu, ustvari nemogu ni pristupit svom računu jer mi je netko popalio lozinku i promjenio mi postavke

odi na facebook kao da se želiš logirati, pa onda na help center -> security -> dalje slijedi opcije koje najbolje opisuju tvoj problem.

Casperius79 uto 2.3.2010 15:13
Paolo2612 kaže...
cuspajz kaže...

off topic : Jel zna neko šta se dogodi sa fejsom kad čovjek umre?

Vjerovatno ga pobrišu ako se javi adminima i objasni razlog...

 

nista se ne dogodi, ostane tamo gdje je, to s javljanjem adminima mozda i pali, nismo probali.

miki29 pon 8.3.2010 22:25

ko bi to znao, evo ja se trudim već skoro godinu dana da izbrišem jedan svoj profil na kojem mi je neko promjenio lozinku i nikako nisam mogla pristupiti tom profilu....pokušavala sam toliko puta po uputstvima za brisanje lozinke i dodjele koda za ponovni ulazak na profil....poruka uvijek glasi "poslat vam je kod za resetovanje lozinke na e-mail" a taj e-mail nikad nisam primila. Jednostavno bih htjela izbrisati taj svoj stari profil., ne znam šta raditi...??

Paolo2612 pon 8.3.2010 22:29
miki29 kaže...

ko bi to znao, evo ja se trudim već skoro godinu dana da izbrišem jedan svoj profil na kojem mi je neko promjenio lozinku i nikako nisam mogla pristupiti tom profilu....pokušavala sam toliko puta po uputstvima za brisanje lozinke i dodjele koda za ponovni ulazak na profil....poruka uvijek glasi "poslat vam je kod za resetovanje lozinke na e-mail" a taj e-mail nikad nisam primila. Jednostavno bih htjela izbrisati taj svoj stari profil., ne znam šta raditi...??

Ne sjećam se točno da li ta opcije uopće postoji u facebuku, ali možda kada je promijenio lozinku je promijenio i e-mail adresu?

j0k3rrrr sri 19.5.2010 14:54

Facebook se obrise nakon 14 dana,ako ne dodes na njega inace ce se nastavit. Brijem da njega nemozes obrisat ko ni slike,jer to sve ostaje u njihovim folderima tako da oni sa tvojim slikama mogu raspolagat,ti ih izbrises sa tvog acc-a ali njima i dalje ostaju tvoje slike. Iako mislim da je facebook takva glupost sto je covjek mogo smislit da je to strasno.