Internet

Hakiran Facebook nalog

vucko40 sri 30.11.2022 19:33

Pozdrav, jucer me je odjednom izbacilo sa mog fb naloga sa porukom "Facebook Session Expired" i odma nakon toga sam se pokusovao ulogovati opet i nije moglo, jer pise da je sifra pogresna. Pokusao sam da idem preko opcije da sam zaboravio sifru i nista specijalno nije ponudjeno. Primjetio sam da je mail promijenjen i jedina opcija je da se posalje sigurnosni kod na taj mail. Da naglasim, imao sam ukljucene sigurnosti koje obavijeste ako je neko pokusao uci na fb ili ako je vec usao da dozvolim. Tada mi se nista od navedenog nije pojavilo jednostavno me je izbacilo. Facebook podrska je uzasno losa i nigdje ne mogu da kontaktiram facebook jer je to sve vecinom jako povrsno. Kada neko od mojih poznanika udje na profil za sad je jos uvijek normalno sve bez objava i drugih slika. Znam sad da sam hakiran ali me interesuje da li je neko imao slicna iskustva i da li je uspio ista uraditi po tom pitanju. Iskreno jasno mi je da sam prevaren, zanima me sta bi vi uradili na mom mjestu ? 

vucko40 uto 5.9.2023 22:01

Evo napokon sam uspio uci u svoj nalog nekako poslije mnogo vremena. Problem je sad sto je sve prebaceno na kineski jezik i ne mogu lako do opcija da prebacim, opcije su isto na kineski prebacene EDIT > Rijesio jedva, prvo je tesko bilo naci a zatim je potrebno jako brzo kliknuti na jezik jer poslije 1 sec nece prihvati klik. Uglvanom nikakvih promijena nisam primjetio i ne razumijem svrh a evo vec godina dana prosla