Internet

Google Chrome Youtube Problem!!! AGAIN

Captain.Price uto 17.5.2011 21:45

Evo, instalirao sam novi sistem, i kada udjem u youtube, i kliknem da gledam video, google  chrome se crasha, i piše ''Shockwave Crash'' i kao mrtva puzla nacrtana ( a tek onda se google crasha ;D) Windows 7 mi je instaliran! Instalirao sam i Adobe Flash Player, i Adobe Shockwave, ali isti problem, zna li itko u čemu je riješenje?

Fenrzy sri 18.5.2011 11:34

Inace ako zelis pomoc moras trazit malo kulturnije jel ljudi ti onda nemaju volje uopce pisat kada se tako izrazavas.

 

Inace imao sam slican problem ali je pomoglo kada sam uninstall-ao Flash Player s Revo Uninstallerom onda poslije toga restarto komp i tek onda ponovo instalirao Flash Player.

Captain.Price sri 18.5.2011 19:31
Fenrzy kaže...

Inace ako zelis pomoc moras trazit malo kulturnije jel ljudi ti onda nemaju volje uopce pisat kada se tako izrazavas.

 

Inace imao sam slican problem ali je pomoglo kada sam uninstall-ao Flash Player s Revo Uninstallerom onda poslije toga restarto komp i tek onda ponovo instalirao Flash Player.

Znam, ali znaš valjda i sam kako je kad poludiš {#}

Ali riješio sam, i poslao sam poruku kolegi @gamer88 pošto i on ima isti problem, kako da ga riješi!  Nakon 2 dana provedena tražeći fix...uspio sam naći!

 

http://www.google.com/support/forum/p/Chrome/thread?tid=2cfb48ca47023dd1&hl=en   Drugi odgovor na postavljeno pitanje! :)