Internet

Free Download

XPCBIT uto 12.2.2008 19:57

Tako je torenti su možda i najbolje rješenje za besplatne aplikacije,ali su zato i nesigurniji-puno virusa dolazi sa svakim download-om.

Ali ipak torenti su great!Cool

--

Za one koji ne vjeruju torentima tu su "standardne"stranice koje su provjerene od virusa kao što su navedene iznad ovog odgovora na temu.

 


by Mario Novak-XPCBIT
Pudge uto 12.2.2008 21:28

u komentarima vecine torrenta postoje iskustva korisnika s pojedinim programom, pa je pozeljno uvijek procitati, jer mnogi skeniraju svakakvim antigamadnim programima i to objave


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Pudge sri 13.2.2008 15:33

torrenti skidaju jednako brzo ako ima dovoljan broj seedera i ako je u torrent klijentu port otvoren na ulazne konekcije.


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
haZ pon 3.3.2008 23:33

E deco, deco. Ko je vas upoznao, ni pakao mu neće teško pasti.

U vrijeme kad sam još bio pošten, znam da sam koristio tucows.com i filemirrors.com.

Sad koristim privatne trackere i pokoji warez forum.

 

The_Chosen_One uto 4.3.2008 22:00
XPCBIT kaže...

Tako je torenti su možda i najbolje rješenje za besplatne aplikacije,ali su zato i nesigurniji-puno virusa dolazi sa svakim download-om.

Ali ipak torenti su great!Cool

--

Za one koji ne vjeruju torentima tu su "standardne"stranice koje su provjerene od virusa kao što su navedene iznad ovog odgovora na temu.

 


 Ja više volim rapidshare, a i brži je, nema nikakvih peerova i seedova...

Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...