Internet

Ebay kleinanzeigen registracija

ZgGost sri 27.3.2024 16:11

pa iskreno sve ovisi o onom ko prodaje, evo meni je sa tog kleinanzeigena najteža kupovina bio sub on nekih 30kg. lijepo se dogovorio sa čovjekom, našao koja mi je najisplativija dostava, sve mu to poslao i čovjek to ispoštovao..uz to kupio dva sata, brzinomjer, neke dijelove za bicikl i tako..uglavnom dosta toga. Ali dosta toga i nisu željeli slat kad su čuli od kud sam.

jasta1 sri 27.3.2024 23:06

Meni nije problem dostava, brat mi je u Njemackoj ( vec sam dosta puta kupovao ) ali hocu ja sam da kopam, cijenkam, placam itd..samo dam bratovu adresu i cao..ali nemoguce se registrovati, izlgeda da moze samo ko ima njemacki broj...

hrka11 sri 27.3.2024 23:31
jasta1 kaže...

Meni nije problem dostava, brat mi je u Njemackoj ( vec sam dosta puta kupovao ) ali hocu ja sam da kopam, cijenkam, placam itd..samo dam bratovu adresu i cao..ali nemoguce se registrovati, izlgeda da moze samo ko ima njemacki broj...

 Pa eto,uzmes bratov br ili da ti on kupi neku karticu i ubaci je u svoj mob samo da primis kod koji ces dobit.Koristis svoj email za registraciju i to je to.