Internet

Amazon - pitanja i odgovori

CyberDemonVZ sri 23.2.2022 11:15
FileFicho kaže...

Je li siguran Amazon.it? Koliko vidim, jeftiniji je par eura u odnosu na .de, ali zanima me pouzdanost?

Ako je službeni Amazon a ne neki third party prodavač, ne bi smjelo biti problema.

Ja kupio Oculus Quest 2 prije koji mjesec, stigao za par dana, sve uredno.

Hacker002 uto 15.3.2022 11:40

Pokušam se logirati u svoj račun, mail šifra, i onda mi izbaci da mi je poslalo neki kod na broj mobitela za verifikaciju i dolje navede amazon shopping aplikaciju i mobitel koji ja nemam već tri i pol godine i preko kojega nikad u životu nisam koristio amazon jer ga nisam ni imao tada i na kojem ni ovaj mail nisam nikada ni imao. Praktički mi je račun blokiran i ne mogu ući u njega, jedina opcija je zvati debile preko klasičnog poziva što nema šanse da ću platiti, koji god način probam uvijek me baca na log in i na tu verifikaciju koju je nemoguće odraditi. Ima li kakav način za kontakt mailom ili za riješiti to, ili ću ih jednostavno otpiliti i nikad više ne koristiti? Kada idem na password reset, dobijem onaj jednokratni kod na mail, upišem njega i opet me baci na ovaj ekran za verifikaciju..

tinko čet 24.3.2022 15:45

Molim pomoć. Kupio sam preko Amazon de,odjevni predmet,koji mi je preveliki i vratio sam ga prema uputama ( isprintao i zalijepio papire na paket i poslao hrvatskom poštom ) u Poljsku. Prateči broj vidio sam da su prije 2 dana preuzeli robu ali to ne vidim na mojem Amazon računu. Što učiniti ,hvala.

assassin.st čet 24.3.2022 15:46
tinko kaže...

Molim pomoć. Kupio sam preko Amazon de,odjevni predmet,koji mi je preveliki i vratio sam ga prema uputama ( isprintao i zalijepio papire na paket i poslao hrvatskom poštom ) u Poljsku. Prateči broj vidio sam da su prije 2 dana preuzeli robu ali to ne vidim na mojem Amazon računu. Što učiniti ,hvala.

Jos malo pricekati, ako ne bude nista za tipa tjedan dana javi im se preko support chata.

Hacker002 pet 25.3.2022 15:39
Sint1 kaže...
Ili ih zovi ili napravi novi racun. Trece nema, znam jer imam isti problem.

Prošlo mi sada, bezveze kliknuo tamo i došao mi SMS sa web linkom, kliknuo na njega i potvrdio da sam to ja i logirao se normalno.. Nema smisla.

galinjo24 pet 8.4.2022 23:46

Jedno pitanje,naručio sam preko amazona.de isti dan žaruljice za auto i od drugog sellera sat za mtb..to.je već došlo a buni me ovaj tracking i već par dana se ne miče samo stoji..ako netko imao slično iskustvo..hvala

KiX777 čet 26.5.2022 00:09

Ekipa, imam pitanje vezano uz narudžbu. Naručio bih mob, njemački je Amazon, ali vidim da je seller iz Londona. Kada odem na checkout i sve, prije same narudžbe mi piše oko 580 €, je li to konačna cijena ili će biti nekog poreza i carine?