Igre - općenito

Stranice za usporedbu cijena igara

macgyver sub 5.9.2020 15:27

Ja koristim https://gg.deals/

Takodjer imas legalne i upitne stranice, imas kretanje cijene kao i historical low, mozes izabrati dal hoces cijene samo igre ili u nekom paketu (tipa goty edition), mozes importirati steam wishlistu i dobit mail kad je igra na wishlisti na popustu i jos dosta korisnih stvari

acmilan2 čet 10.9.2020 16:18
Hexfire kaže...
Allkeyshop na primjer. Imaš odmah i legalne i upitno legalne stranice.

 

macgyver kaže...

Ja koristim https://gg.deals/

Takodjer imas legalne i upitne stranice, imas kretanje cijene kao i historical low, mozes izabrati dal hoces cijene samo igre ili u nekom paketu (tipa goty edition), mozes importirati steam wishlistu i dobit mail kad je igra na wishlisti na popustu i jos dosta korisnih stvari

 Evo pronasao sam neke stvari pa me zanima.

 

Jel tko kupovao ista sa stranica cdkeys ili g2play? FIFA 21 za PC je tamo izgleda puno jeftinija, samo da ne bi bio neki scam. Dobije se key pa se igra aktivira na originu i skida onda.

 

Radi se o ova 2 linka: prvi gdje je 39,89€ (znaci ispod 300kn!) i drugi gdje je 327kn pa trazim samo neki savjet jel je to sve okej i legit. Kod nas je najniza cijena 399kn sa besplatnom dostavom i to fizicka kopija. Hvala!

Hexfire čet 10.9.2020 20:51
acmilan2 kaže...

Znaci bilo bi legit i sve ok za PC igra ako bih sad narucio na cdkeys? To bi bilo najnize trenutno ikad.

 Te stranice su u nekakvoj sivoj zoni jer nije uvijek jasno kako imaju tako jeftine ključeve. U pravilu se radi o keyevima koji su bili predviđeni za neku regiju gdje je cijena niža tipa Brazil, Indija, Rusija..., ali uredno rade i kod nas. Taj dio po meni nije toliko problematičan, koliko problem gdje je key koji ti dobiješ kupljen ukradenom kreditnom karticom pa se može dogoditi da ti naknadno oduzmu ključ. Onda nadrapa i sam developer igre što je u slučaju manjih studija problem. Pošto je ovdje EA, koga briga. Ali koliko znam tako nešto je rijetko, a oni kojima se i dogodilo su dobili refund ili nove keyeve.

 

Kad sam aktivno igrao FIFU, sve iteracije sam kupovao sa takvih stranica i nikad nije bilo problema. Mislim da nemaš razloga za brigu, ali recimo da kupnja nije 100% sigurna kao direktno za Origina.

Baldurion čet 17.9.2020 02:59
 acmilan2 kaže...

Al evo gdjegod gledam, nema tako niske cijene za novu fifu pre order nigdje, svugdje se vrti oko 50-60€, dok je ovdje ispod 40€. Malo sam skeptican za kupnju na cdkeys da nije neka greska ili nesto.

 Za cdkeys ti garantiram da je legit stranica. Još je sad pala cijena na 38.49€  Ja sam kupio preko te stranice više igara i nikada nisam imao problema. Pre-orderao sam overwatch dok je bila igra aktualna jel, i dobio key odmah na isti dan release-a (tako neš). Nemaš brige  Edit: tek sam sad vidio da si pred 7 dana objavio post. Malo kasnim 

acmilan2 čet 17.9.2020 07:32
Baldurion kaže...
 acmilan2 kaže...

Al evo gdjegod gledam, nema tako niske cijene za novu fifu pre order nigdje, svugdje se vrti oko 50-60€, dok je ovdje ispod 40€. Malo sam skeptican za kupnju na cdkeys da nije neka greska ili nesto.

 Za cdkeys ti garantiram da je legit stranica. Još je sad pala cijena na 38.49€  Ja sam kupio preko te stranice više igara i nikada nisam imao problema. Pre-orderao sam overwatch dok je bila igra aktualna jel, i dobio key odmah na isti dan release-a (tako neš). Nemaš brige  Edit: tek sam sad vidio da si pred 7 dana objavio post. Malo kasnim 

 Da, pala je, u funtama ako placam me izaslo 296kn, jeftinije nego igdje drugdje. Sad samo cekam release datum da dobijem kod.

Ma nema veze, ima vremena, gledam samo isplativost kupovine kodova ovako vani, kad aktiviram, skinem i igram bez problema.

Hvala!

SolidSnakeCRO kaže...

 Budem pogledao i to, hvala na prijedlogu.

Hrabar.Dabar pon 2.11.2020 23:31

Znate li preporuku gdje je najbolje uzeti slijedeće:

 

Battlefield 3
Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2019
Call of Duty: Black Ops II
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Ghosts

 

Treba mi zapravo samo ključ za steam. Na steam-u je dosta skupo. Npr. Battlefield 3 je na Steam-u 40€. Na cdkeys (https://www.cdkeys.com/catalogsearch/result/?q=battlefield%203) je 12 funti. Ne znam može li se taj kod od cdkeys iskoristiti za steam?

 

Hvala.