doktor1 uto 25.4.2023 19:13

Preload je počeo.

Sutra su recenzije, a ovo vrijeme izlaska igre po zonama.

 Ako netko neće platiti punu cijenu, (ja sam uzeo na CD keys za 45 eura) igra se može igrati na EA Play Pro uz pretplatu od 15 eura mjesečno.

 

BeLLicus čet 27.4.2023 11:15
MEGATAMA kaže...

Bas su nas zatrpali vrhunskim igrama,bolesna je ova 2023

 

https://youtu.be/P7D0O6MqCKw

 Vidim nema baš vamo na bugu fanova SW niti ove igre, 5 postova od toga 3 tvoja za vjerovatno jednu od najboljih SW igara ikada i jednu od kandidata za GOTY ove godine. Vamo su svi napaljeni na Battlefield i SoulsBorn igre, i kad GTA VI bude u najavi to će biti lavina komentara sve ovo ostalo žali Bože raditi temu... 

MEGATAMA čet 27.4.2023 11:23
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Bas su nas zatrpali vrhunskim igrama,bolesna je ova 2023

 

https://youtu.be/P7D0O6MqCKw

 Vidim nema baš vamo na bugu fanova SW niti ove igre, 5 postova od toga 3 tvoja za vjerovatno jednu od najboljih SW igara ikada i jednu od kandidata za GOTY ove godine. Vamo su svi napaljeni na Battlefield i SoulsBorn igre, i kad GTA VI bude u najavi to će biti lavina komentara sve ovo ostalo žali Bože raditi temu... 

Svijestan sam toga ali svejedno otvaram teme da makar postoje 🥂

toxic čet 27.4.2023 11:27
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Bas su nas zatrpali vrhunskim igrama,bolesna je ova 2023

 

https://youtu.be/P7D0O6MqCKw

 Vidim nema baš vamo na bugu fanova SW niti ove igre, 5 postova od toga 3 tvoja za vjerovatno jednu od najboljih SW igara ikada i jednu od kandidata za GOTY ove godine. Vamo su svi napaljeni na Battlefield i SoulsBorn igre, i kad GTA VI bude u najavi to će biti lavina komentara sve ovo ostalo žali Bože raditi temu... 

Svijestan sam toga ali svejedno otvaram teme da makar postoje 🥂

 Nisam fan ali ako to graficki dobro izgleda i gameplay je odlican odigram..

 

Kako ces ti igrati ? PC, X ili ps5 ?

 

ako me sjecanje dobro sluzi tebi je sve povezano na oled ?

 

Meni je samo X  i Switch povezan na Oled dok na PC-u rokam na 1440p@165

quickr čet 27.4.2023 11:42

Early recenzije odlične ali zamjerka je na performansama, koliko vidim. Nadam se da će najavljeni day1 patch to ispleglati.

 

Taman se strpim tjedan, dva. I na njuški se pojavi po jeftinijoj cijeni od ovih koji rushaju

 

 

MEGATAMA čet 27.4.2023 12:41
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Bas su nas zatrpali vrhunskim igrama,bolesna je ova 2023

 

https://youtu.be/P7D0O6MqCKw

 Vidim nema baš vamo na bugu fanova SW niti ove igre, 5 postova od toga 3 tvoja za vjerovatno jednu od najboljih SW igara ikada i jednu od kandidata za GOTY ove godine. Vamo su svi napaljeni na Battlefield i SoulsBorn igre, i kad GTA VI bude u najavi to će biti lavina komentara sve ovo ostalo žali Bože raditi temu... 

Svijestan sam toga ali svejedno otvaram teme da makar postoje 🥂

 Nisam fan ali ako to graficki dobro izgleda i gameplay je odlican odigram..

 

Kako ces ti igrati ? PC, X ili ps5 ?

 

ako me sjecanje dobro sluzi tebi je sve povezano na oled ?

 

Meni je samo X  i Switch povezan na Oled dok na PC-u rokam na 1440p@165

Da sve je spojeno na G1,samo je Switch spojen u soundbar.

Prvi dio sam odigrao na kompu a za ovaj jos ne znam....

toxic čet 27.4.2023 12:45
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 Dobro pitanje, ja isto to pitanje imam za X

Hexfire čet 27.4.2023 12:53
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 

toxic kaže...
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 Dobro pitanje, ja isto to pitanje imam za X

 Na EA stranicama piše da EA Play PRO postoji samo za PC. Znači od konzola ništa. 

doktor1 čet 27.4.2023 19:55

Igre su instalirane.

 

U zadnjih desetak dana pogledi sve filmove i trenutno sam na četvrtom chapteru u prvoj igri. Odlična mi igra!

Ima se brdo sati za provest u SW svijetu...

 

A sada se gleda Star Wars: The Bad Batch

Kant čet 27.4.2023 20:20
pasko kaže...
Jedi Survivor PC Issues: Massive VRAM usage, heavy CPU bottleneck
Katastrofa od PC porta
gore od last of us
rekli su cekati patch prije kupnje
😵😵😵😵

 Pa ne kupujemo Nvidie pa da imamo problema sa memorijom!

 

\o/

SaintGriz čet 27.4.2023 21:16
Azmo kaže...
Šta nema fanova SW? Veliki sam fan SW. Fallen Order je igretina. Među top 5 SW naj i jedva čekam sutra nastavak!

 Naravno da ima. Pogledao sve živo što je trenutni canon, i odigrao naravno. I ovo će se. Evo igra dobila 90 na HCLu, tehničkim problemima unatoč.

doktor1 kaže...

 

A sada se gleda Star Wars: The Bad Batch

 Bad Batch, Mandalorian sve u službi da se ublaži onaj clusterfuck iz Epizode 9

https://www.youtube.com/watch?v=EsjwVu_ihKU&t=2s

Cansee pet 28.4.2023 08:29
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 

imaj na umu da ti je ea play pretplata uključena u microsoft gamepass, a trenutno ga u Hrvatskoj korisnici koji prvi put uzimaju mogu dobiti za 1 euro 3 mjeseca.

 

Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da se tako može odigrati ova igra potpuno legalno za džabe

MEGATAMA pet 28.4.2023 08:35
Cansee kaže...
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 

imaj na umu da ti je ea play pretplata uključena u microsoft gamepass, a trenutno ga u Hrvatskoj korisnici koji prvi put uzimaju mogu dobiti za 1 euro 3 mjeseca.

 

Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da se tako može odigrati ova igra potpuno legalno za džabe

Mislim da za to treba onaj nekakav poseban tier a to nemamo na Gamepassu,mozda sam u krivu ne znam.....

Cansee pet 28.4.2023 08:43
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 

imaj na umu da ti je ea play pretplata uključena u microsoft gamepass, a trenutno ga u Hrvatskoj korisnici koji prvi put uzimaju mogu dobiti za 1 euro 3 mjeseca.

 

Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da se tako može odigrati ova igra potpuno legalno za džabe

Mislim da za to treba onaj nekakav poseban tier a to nemamo na Gamepassu,mozda sam u krivu ne znam.....

 

ma da, u pravu si, treba ea play pro, a u gamepassu je samo ea play, zaboravio sam na to

Vandit pet 28.4.2023 09:04

Ovo izgleda stvarno dobro i drago mi je da su napravili nastavak koji je u svakom segmentu bolji od prvog dijela. Ja se inače još uvijek mučim sa Fallen Order, nikako se ne mogu uvući u taj svijet. Do mene je, ne do igre. 

toxic pet 28.4.2023 09:22

Mene sve ovo pocinje lagano frustrirati ...

 

Dakle imamo neke top naslove Hogwarth Legacy, Batman, sada ovo... i ima ih jos nekoliko koji su baš top...

 

Svi rade enormno loše na high end mašinama ili blizu high end mašina da ne govorim onda kako je na slabijim mašinama.

Dakle ulozis u racunalo pun k love da dobiješ to sve što ti se prezentira i onda ne možeš uživati u svemu što igra pruža a sve zbog toga što se igre za PC rade sve lošije i lošije, portovi su katastrofa...

 

Cemu onda uopce ulagati u gaming PC ? Da igram Apex Legend , OW 2 i CS GO na 1000 fpsa ?

Mah nek oni svi idu u tri krasne..

doktor1 pet 28.4.2023 09:28
Vandit kaže...

Ovo izgleda stvarno dobro i drago mi je da su napravili nastavak koji je u svakom segmentu bolji od prvog dijela. Ja se inače još uvijek mučim sa Fallen Order, nikako se ne mogu uvući u taj svijet. Do mene je, ne do igre. 

 Baš prelazim Fallen Order i gameplay od kraja trećeg chaptera postaje drastično bolji!

 

Jutros samo pokrenuo ovo i prezentacija je vrhunska!

MEGATAMA pet 28.4.2023 10:04
toxic kaže...

Mene sve ovo pocinje lagano frustrirati ...

 

Dakle imamo neke top naslove Hogwarth Legacy, Batman, sada ovo... i ima ih jos nekoliko koji su baš top...

 

Svi rade enormno loše na high end mašinama ili blizu high end mašina da ne govorim onda kako je na slabijim mašinama.

Dakle ulozis u racunalo pun k love da dobiješ to sve što ti se prezentira i onda ne možeš uživati u svemu što igra pruža a sve zbog toga što se igre za PC rade sve lošije i lošije, portovi su katastrofa...

 

Cemu onda uopce ulagati u gaming PC ? Da igram Apex Legend , OW 2 i CS GO na 1000 fpsa ?

Mah nek oni svi idu u tri krasne..

O tome ja pisem vec dugo vremena pa konstantno uskace ekipa sa gtx/rtx 6 serijom i njima sve radi savrseno....

Cak sam razmisljao mjenjat moju 3080 za 2060 uz moju doplatu,3060 mi je potpuno izvan dosega koliko bih morao doplatit....

BeLLicus pet 28.4.2023 10:21

https://www.youtube.com/watch?v=_ov-1IzifmU&ab_channel=MxBenchmarkPC

 

Igra radi kao najveće smeće na pcu, sa 3080 koju god rezu lik stavi 50 frejmića haha, igra ne podržava dlss jer je amd sponzor nego usrani fsr koji je kurac. Neki lik ima 4090 kaže igra troši 19gb vrama lul... Procesor ubija igra. Grafe neiskorištene na 40% odmaraju i tako. Ovo je u ranku cyberpunka 2077 i onog isprtka od the last of us koji je izasao prije mjesec dana. Danas je najbolje kupiti konzolu za 500 oira i radi ti sve bar u 60 fpsa normalno. Ne uzimajte ovo za pc ni u ludilu ako imate sony ili xbox.