NathanDrek čet 20.7.2023 11:30

Remnant 2 od Gunfire Games-a izlazi sljedeći tjedan 25.07. i kolko vidim po netu od ekipe koja je isprobala igru - bit će bomba! Igra izlazi za PS5, Xbox series X/S i PC i koliko sam shvatio na svemu se vrti odlično. Cijena 49,99 za base, 59,99 za deluxe, 69,99 za ultimate. Prvi dio mi je bio odličan, zarazan gunplay sa dva fantastična DLC-a i survival mode-om i jedina igra koju sam sa zadovoljstvom nakon kampanje igrao još stotine sati sa random ekipom u co-opu, a inače ne igram ništa on-line. Sve to imat će i dvojka. Od kad sam vidio prvi trailer hype je na max i baš sam sretan što će to igra izgleda i opravdati. Mislim da se ova igra ne propušta.

Remnant 2 - Surviving The Post-Apocalypse | PS5 Games

Rhodin čet 20.7.2023 12:58
NathanDrek kaže...

Remnant 2 od Gunfire Games-a izlazi sljedeći tjedan 25.07. i kolko vidim po netu od ekipe koja je isprobala igru - bit će bomba! Igra izlazi za PS5, Xbox series X/S i PC i koliko sam shvatio na svemu se vrti odlično. Cijena 49,99 za base, 59,99 za deluxe, 69,99 za ultimate. Prvi dio mi je bio odličan, zarazan gunplay sa dva fantastična DLC-a i survival mode-om i jedina igra koju sam sa zadovoljstvom nakon kampanje igrao još stotine sati sa random ekipom u co-opu, a inače ne igram ništa on-line. Sve to imat će i dvojka. Od kad sam vidio prvi trailer hype je na max i baš sam sretan što će to igra izgleda i opravdati. Mislim da se ova igra ne propušta.

Remnant 2 - Surviving The Post-Apocalypse | PS5 Games

 Jedinica je već bila bomba, tako da ne vidim razloga da bi dvojka bila manje dobra.

Da sve slično naprave, malo preslože mobove, neku rnju priću i 2-3 featurea, bit će bomba sigurno!

 

Ako krenu petljat... tko zna?

mrsmith pet 18.8.2023 15:37

Završio game kao main Handler archetype (kasnije se može dual class), ali nije me ništa vuklo da bi opet igrao dalje i farmao. Sreća da je bio jogurt  ali ajde, za jednom proći, čisto ok game.

juice21 ned 28.1.2024 19:49

GTX 1080ti i r5 3600, 16gb ddrr. 1080p, FSR performanse, MED kvaliteta, od 55 do 115 fps-a, ovisno o mapi.

Grafička mi često zna biti na samo 60% što me baš čudi da je CPU ne može zakucati na 99. 

Dosta loše optimizirano

juice21 ned 28.1.2024 19:54

Sve u svemu jako zarazan i njega jedino i igram.

Hoće li izlaziti kakva GOTY verzija igre sa svim DLC-ima?

Koji način komunikacije koristite u co-op-u?

Ima li igra cross play?

Ima li kakav comunity na pc-u?

 

Još uvijek igram solo piratsku verziju, ali je namjeravam kupiti radi co-op-a, samo što nemam s kime peglat 🙈🙈🙈

NathanDrek pet 23.2.2024 17:57
juice21 kaže...

Sve u svemu jako zarazan i njega jedino i igram.

Hoće li izlaziti kakva GOTY verzija igre sa svim DLC-ima?

Koji način komunikacije koristite u co-op-u?

Ima li igra cross play?

Ima li kakav comunity na pc-u?

 

Još uvijek igram solo piratsku verziju, ali je namjeravam kupiti radi co-op-a, samo što nemam s kime peglat 🙈🙈🙈

 Možeš bez problema igrati na public bez komunikacije, dosta su ti emoti i marker što se tiče komunikacije, ekipa zna šta radi, a za neke secret iteme i puzzle rješenja je co-op nužan.