Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

x18x05x ned 25.12.2022 17:40
Ivan(4) kaže...

A inače postoji neki online servis koji nikad nije pao? BTW, imaju li oni offline mod?

 Na Steam-u sam 18 godina, nikada nisam doživio da kada hoću igrati da ne radi.

Možda je nekad bio down Al eto meni se nikada nije desilo.

Daten007 ned 25.12.2022 18:32
x18x05x kaže...
Ivan(4) kaže...

A inače postoji neki online servis koji nikad nije pao? BTW, imaju li oni offline mod?

 Na Steam-u sam 18 godina, nikada nisam doživio da kada hoću igrati da ne radi.

Možda je nekad bio down Al eto meni se nikada nije desilo.

Pričekaj koji sat, ne moraš iste minute uzet besplatnu igru.

Isto je bilo kad su dijelili GTA 5 i Civilizaciju, navečer sam normalno skupio igre.

 

Ne sjećam se da je steam davao neke ozbiljnije igre besplatno..

x18x05x ned 25.12.2022 18:55
Daten007 kaže...
x18x05x kaže...
Ivan(4) kaže...

A inače postoji neki online servis koji nikad nije pao? BTW, imaju li oni offline mod?

 Na Steam-u sam 18 godina, nikada nisam doživio da kada hoću igrati da ne radi.

Možda je nekad bio down Al eto meni se nikada nije desilo.

Pričekaj koji sat, ne moraš iste minute uzet besplatnu igru.

Isto je bilo kad su dijelili GTA 5 i Civilizaciju, navečer sam normalno skupio igre.

 

Ne sjećam se da je steam davao neke ozbiljnije igre besplatno..

 Nije riječ o igri nego o Epic-u kao servisu.

SamoPitam3 ned 25.12.2022 23:38
Ivan(4) kaže...

Mene su malo iznervirali. Ne moraju poklanjati ništa, ali ako je već situacija takva da sam jedno 10 puta uneo kredencijale i barem 3 puta kliknuo na Get za Director's Cut, onda hoću Director's Cut.

 

Ja ni ne znam kako su neki uspjeli pokupiti. Kako sam bio prehladjen vec sam prvu sekundu bio online i sve je palo u tom trenutku.

Sto je jos bolje meni je kao u library-u, ali kada odem u store nudi mi opciju da je opet pokupim.

Doduse, ne vjerujem ni da cu igrati obicnu verziju pa...

 

 

 

darkborg pon 26.12.2022 00:17

Da, definitivno su nešto zbrljavili. Ja sam bez ikakvih problema pokupio directors cut i sad ga kao i kolega gore imam u libraryju ali kad odem na store mi pokazuje da ga mogu kupiti, onda kasnije pokupio običnu verziju i sad imam oboje u libraryju

 

Nekako očekujem sutra mail isprike i oduzimanje DCa iz libraryja 

dax-lax pon 26.12.2022 17:28

Jučer je problem bio samo iz razloga jer su zabunom pustili directors cut. Dok sam se uspio logirat, naravno, više ga nije bilo. Kak sam igru već odigrao preko piraterije, a želim dc dodatke, doplatio sam 6€ za dodatak, što je opet jeftinije nego direktno dc na popustu. Samo, ja sam noćas skinuo i instalirao običnu verziju, da bi danas shvatio da je directors cut druga igra i da treba sve ponovo skidat dolje a ne kao dlc ili neki drugi vid ažuriranja.

Crotiger pon 26.12.2022 19:50
dax-lax kaže...
Jučer je problem bio samo iz razloga jer su zabunom pustili directors cut. Dok sam se uspio logirat, naravno, više ga nije bilo. Kak sam igru već odigrao preko piraterije, a želim dc dodatke, doplatio sam 6€ za dodatak, što je opet jeftinije nego direktno dc na popustu. Samo, ja sam noćas skinuo i instalirao običnu verziju, da bi danas shvatio da je directors cut druga igra i da treba sve ponovo skidat dolje a ne kao dlc ili neki drugi vid ažuriranja.

 Dali je tolika razlika između obične i Dc verzije?

Nije mi bed doplatiti 6 eura.

 

Ty

dax-lax pon 26.12.2022 22:11
Crotiger kaže...
dax-lax kaže...
Jučer je problem bio samo iz razloga jer su zabunom pustili directors cut. Dok sam se uspio logirat, naravno, više ga nije bilo. Kak sam igru već odigrao preko piraterije, a želim dc dodatke, doplatio sam 6€ za dodatak, što je opet jeftinije nego direktno dc na popustu. Samo, ja sam noćas skinuo i instalirao običnu verziju, da bi danas shvatio da je directors cut druga igra i da treba sve ponovo skidat dolje a ne kao dlc ili neki drugi vid ažuriranja.

 Dali je tolika razlika između obične i Dc verzije?

Nije mi bed doplatiti 6 eura.

 

Ty

 Obzirom da sam odigrao običnu, trebala mi je baš dc jer ima neke sitne dodatke u priči, cesta prek planine, malo bolji combat, ona kolica koja se vuku za tobom sad mogu na zipline pa to olakšava neke stvari. Kastomizacija je malo pojačana ak ti je bitno, trebal bi sad sretat nešto više robota na mapi i tak, sitnice. Ne sjećam se da li je onaj cyberpunk2077 dodatak sa hakiranje muleova sošao s ovom verzijom ili kao update osnovne. 

 

Ako igru još nisi igrao, savjet je da platiš tih dodatnih 6€ jer igra vrijedi puno više. Ovo je sad savršena prilika za potpuno iskustvo. 

 

Neke od novosti koji idu uz dc verziju će ti dobro doći jer igra zna biti agonija. Možda ne zbog težine, ali zbog atmosfere svakako. Kak sam igrao piratsku, nije bilo pomoći od drugih igrača i nije baš bilo lagano ceste izgradit jer uvijek fali materijala, pa moraš svaki most sam izgradit i onda na kraju još sve to izgrađeno propada i moraš obnavljati s vremenom, pogotovo na mjestima koja vrve bt prisutstvom. 

 

Da se razumijemo, ne gubiš skoro ništa s običnom ali dobiješ s dc verzijom. Eto.  

 

Večeras odigrao prva dva čeptera. Podsjetio se da igra ima na momente zajebanu atmosferu, kao ni jedna druga koju sam igrao.