Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

zdRAVE uto 8.12.2009 21:53

Steam počeo sa balansiranjem eura u odnosu na dolar.

Danas sam to primjetio i još nisu sve cijene izbalansirane.

Recimo, danas je na akciji

Medieval II: Total War

http://store.steampowered.com/app/4700/

cijena u dolarima  iznosi 4.99$ a u eurima 2.49€ (kupio sam je)

Sva sreća da polako raste konkurencija na ovome području.

U ostalom, koristim steam već jedno par mjeseci i kupujem samo igrice na popustima i nakon ovog balnsiranja, mislim da ću ga još jako dugo koristiti.

:)

 

goodye čet 10.12.2009 22:02
dekstroza kaže...

 

Counter Strike: Source na Steamu za 3,75 € do 14.12.

 

Također, game.co.uk ima dosta igara na sniženju za download verzije, npr, Dragon Age: Origins za 19.99£, Batman:AA 12,98£ ...

Jel se isplati uzeti taj CS: source, ja igram onaj CS:1.6, koja je razlika i ima li servera?

dekstroza pet 11.12.2009 12:44
goodye kaže...

Jel se isplati uzeti taj CS: source, ja igram onaj CS:1.6, koja je razlika i ima li servera?

 

Razlika je u engineu, servera ima više nego CS 1.6.

 

 

A da ne budem off topic... Rome: Total War za 2,50£ na d2d.

Tvrdy pet 11.12.2009 12:56
dekstroza kaže...

 

 

Također, game.co.uk ima dosta igara na sniženju za download verzije, npr, Dragon Age: Origins za 19.99£, Batman:AA 12,98£ ...

Hvala na ovom otkrivenom blagu. Inače, zanimljivo je da gore piše da su Powered by Metaboli a na metaboli.com siteu nema ni traga tim ponudama. Dakle, ipak dvije različite stvari.

dekstroza pet 11.12.2009 13:09
Tvrdy kaže...

Hvala na ovom otkrivenom blagu. Inače, zanimljivo je da gore piše da su Powered by Metaboli a na metaboli.com siteu nema ni traga tim ponudama. Dakle, ipak dvije različite stvari.

 

Game samo koristi metabolijev servis za distribuciju instalacijskih fajlova, dakle ne prodaje ih metaboli nego game koristeći njihovu infrastukturu.

 

URL za gameov download dućan je http://game.gamesplanet.com/

Dojo pet 11.12.2009 15:54
Danny_HR kaže...
Dojo kaže...

O mamicu im, glavno da na naslovnici stoji stara cijena :) Hvala :)


Ova jeftinija je verzija koja se distribuira digitalno. Dakle download only.

 

 

Ipak, odlična cijena.

 

Cijena je fenomenalna, igra se kupuje kad dođem doma :) Al "genijalna" fora je da je Batman na top download ljestvice, a tamo stoji cijena boxa.

Tvrdy sri 23.12.2009 20:41

Steam holiday sale: Witcher enhanced edition za 10 eura (spušteno sa 30). U Algoritmu košta 300 Kn. Enough said. Prodano!

Već vidim da će moj devizni račun trpiti gadan pritisak do 3.1. 

Dobro je netko pitao na Steamunpowered.eu, da li kraj svih tih popusta kojih ima i preko godine itko uopće kupuje igre za redovnu cijenu? A moj odgovor je da, kupuje, jer ima igara koje nisu nikad na sniženju. Npr. COD1,2, 4.